پلیس در اسفراین جوانی را به ضرب گلوله به قتل رساند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ماموران نیروی انتظامی در روز چهارشنبه ۳۱ مهر ۱۳۹۹، جوانی ۳۷ ساله به نام «محسن_مین‌باشی» را در اسفراین به ضرب گلوله به قتل رساندند. این خشونت تازه پلیس ایران به دنبال انتشار ویدیویی در فضای مجازی رسانه‌ای شده است. اخبار_ایران

استان‌وایر- ماموران نیروی انتظامی در روز چهارشنبه ۳۱ مهر ۱۳۹۹، جوانی ۳۷ ساله به نام «محسن مین‌باشی» را در اسفراین به ضرب گلوله به قتل رساندند.روز شنبه ویدیویی در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد چند مامور انتظامی در یکی از خیابان‌های اسفراین، در استان خراسان شمالی، در حالی که یک شهروند روی زمین است،‌ او را کتک می‌زنند.

زارع گفته که به ضابطان قضایی دستور داده تا محل درگیری را بررسی و فیلم دوربین های مداربسته موجود در محل را جمع آوری و ارسال نمایند. رسانه‌ای شدن قتل این جوان اسفراینی یک روز پس از انتشار ویدیوی شکنجه منجر به مرگ مهرداد سپهری، شهروند ساکن مشهد توسط مامور نیروی انتظامی انجام شده است. کشته شدن این دو شهروند در اسفراین و مشهد در آستانه سالگرد اعتراضات آبان ۱۳۹۸ با واکنش گسترده کاربران در رسانه‌های اجتماعی مواجه شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

DahyuKa97 مهر ۳۰ روزه

دیگه از دست پلیس باید به اراذل و اوباش پناه برد چون مطمعنا امن تره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در آلمان؛ نزدیک به ۱۵ هزار نفر مبتلا در یک روز | DW | 24.10.2020شمار مبتلایان کرونا در آلمان در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۵ هزار نفر نزدیک شده است. سازمان بهداشت جهانی درباره شیوع کرونا در اروپا هشدار داد. تاکنون ۴۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در جهان به کووید-۱۹ مبتلا شدند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان حمله انتحاری به مرکز آموزشی در کابل به 18 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 40 هزار و 833 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 10 هزار و 776 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرونده خاوری؛ رئیس پلیس ایران: پلیس و دستگاه قضایی کانادا همکاری نمی‌کنند - BBC News فارسیحسین اشتری رئیس پلیس ایران می‌گوید 'عدم همکاری پلیس و دستگاه قضایی کانادا' دلیل اصلی ناکامی در بازداشت و برگرداندن محمودرضا خاوری به ایران است. محمودرضا خاوری، مدیرعامل سابق بانک ملی ایران از متهمان پرونده 'اختلاس سه هزار میلیارد تومانی' است که شهروندی کانادا را دارد و در این کشور به سر می‌برد. حكمش رو در كانادا اجرا كنيد 👻👻👻 وقتی جنتلمن JustinTrudeau خودش چندین پرونده اختلاس خانوادگی داره نباید توقع داشت ک کشورش کانادا خاوری رو تحویل بده مگه دیوانه انند همکاری کنند. آن شامورتی بازی های را با قتل ندا آقا سلطان درآوردند تا با ایران قطع ارتباط کنند سپس به مهره قدیمیشان جناب خاوری ریش دار گفتند با سه میلیارد دلار بلند شو بیا و برو در اونتاریو مستقر بشو.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رستوران‌دارهای عصبانی در ایتالیا با پلیس درگیر شدنددرگیری رستوران‌دارهای ایتالیایی با پلیس این کشور به دنبال وضع قوانین و مقررات منع آمد و شد و محدودیت های جدید کرونایی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »