رستوران‌دارهای عصبانی در ایتالیا با پلیس درگیر شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درگیری رستوران‌دارهای ایتالیایی با پلیس این کشور به دنبال وضع قوانین و مقررات منع آمد و شد و محدودیت های جدید کرونایی

صاحبان رستوران های عصبانی در رم جمعه شب کمی پیش از ساعت ۲۱ کرکره رستوران‌ها را پایین کشیدند. آنها به نشانه اعتراض و مرگ تجارت‌شان صلیبی مقابل رستوران‌های خود نصب کرده‌ بودند.

دولت ایتالیا به دنبال بالا گرفتن موج تازه ابتلا به کووید ۱۹ در این کشور محدودیت تردد و لزوم تعطیل شدن مغازه‌ها پیش از ساعت ۹ شب را اعمال کرده است. پیش از این پلیس چهار پیتزافروشی را به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های مبارزه با کووید۱۹ تعطیل کرده بود. مقام‌های مسئول در شهرهای مختلف ایتالیا سیاست‌های بازدارنده و منع عبور و مرور وضع کرده‌اند. وضع جریمه های ۴۰۰تا ۱۰۰۰ یورویی نیز برای افرادی تعیین شده که قوانین و هشدارهای دولت در زمینه کرونا را رعایت نمی‌کنند.

روز جمعه ، حدود ۱۰۰ پژوهشگر و محقق ایتالیایی از رئیس جمهوری و نخست وزیر خواستند اقدامات شدیدتری را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام دهند.از ابتدای شیوع بیماری همه‌گیر کووید ۱۹ تا روز جمعه بیش از ۳۷ هزار نفر در ایتالیا جان خود را از دست داده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایستگاه اصلی قطار شهر لیون فرانسه به دلیل هشدار بمب تخلیه شدفرماندهی پلیس شهرستان «رون» به مرکزیت لیون در ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه اعلام کرد یک نفر را در پیوند با هشدار بمبگذاری در ایستگاه پاردیو این شهر دستگیر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل: طرفین درگیر در لیبی به توافق آتش‌بس دائم دست یافتندسازمان ملل اعلام کرد دو طرف درگیر در لیبی پس از پنج روز مذاکره در ژنو سوئیس به یک توافقنامه آتش بسی «دائم» دست یافته‌اند. همه جا داره گل و بلبل میشه ما داریم به قهقرا میریم.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محدودیت‌های کرونایی پایتخت شدیدتر می‌شودمحدودیت‌های کرونایی پایتخت شدیدتر می‌شود فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به تعداد موارد مراجعه سرپایی و بستری بیماران در استان تهران، از اعمال محدودیت‌های بیشتر از هفته آینده خبر داد. مثلا میخاید چبکار کنید دقیقا؟ هر وقت مترو ها خط های بی ارتی کافه ها رستورانا عبور مرور داخل شهری کلاس های خصوصی رو تعطیل کردین تازه میشه گف محدودیت:/ اینجا فلسطین نیست. جرج فلوید هم نیست که در سیمای ملی هزار بار پخشش کنند و برایش اشک بریزند. این دختر_آبادانی است. نمی‌دانم چه کرده؟ اما می‌بینم که آن مامور قانون چه می‌کند. تجربه هزاران زن ایرانی، که تجربه‌ای از نزدیک با مامور قانون داشته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گروه‌های درگیر در لیبی توافقنامه آتش‌بس دائمی امضا کردند - BBC News فارسیگروه‌های درگیر در لیبی توافقنامه آتش‌بس دائمی را با هدف پایان دادن به جنگ داخلی ۹ ساله در این کشور امضا کردند. در پایان نشستی چهار روزه در ژنو استفانی ویلیامز، نماینده ویژه سازمان ملل در امور لیبی این توافق را 'نشانه مهم امیدواری برای مردم لیبی' توصیف کرد. کمیسیون اروپا هم از آتش بس اعلام شده استقبال کرده و خواستار اجرای سریع آن و از سرگیری مذاکرات صلح شده است. این یعنی آمریکا از این به بعد نفت و همه هستی و حتی شرف و عزت لیبیایی ها رو به یغما خواهد برد،درود بر جوانان غیور وطنم ایران
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سازمان ملل متحد: طرف‌های درگیر در لیبی بر سر آتش‌بس دائمی به توافق رسیدندسازمان ملل متحد: طرف‌های درگیر در لیبی بر سر آتش‌بس دائمی به توافق رسیدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اختلاف ارضی بر سر کوه مون ‌بلان؛ ایتالیا رسما از فرانسه شکایت کردرشته کوه مون بلان شامل یازده قله است که هر کدام بیش از ۴ هزار متر ارتفاع دارند و در سه کشور ایتالیا، فرانسه و سوئیس واقع هستند. شکایت فایده نداره باید حمله بکنه 😁
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »