پس از تعهد تهران و برغم درخواست آمریکا جبل‌الطارق نفتکش ایرانی را آزاد کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گزارش روزنامه «كرونيكل» چاپ جبل الطارق، مقامات جبل الطارق نفتکش ایرانی گریس1 را عل‌رغم درخواست

دادگاه جبل الطارق حکم آزاد کردن نتفکش ایرانی را امروز پنجشنبه صادر کرد.

در همین راستا جوزف تریای نماینده دادستانی کل جبل الطارق در دادگاه عالی حضور یافته بود. دادگاه برای صدور حکم آزادی یا تمدید توقیف نفتکش گریس1 تشکیل جلسه داد. جلسه دادگاه عالی جبل الطارق تا ساعت 16:00 به تعویق انداخته شد، در همین حال دادستانی کل جبل الطارق یادآور شد که درخواست آمریکا را بررسی خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرمانده و ۳ افسر نفت‌کش ایرانی آزاد شدند/ واکنش دادگاه جبل‌الطارق به درخواست مداخله‌جویانه آمریکافرمانده و سه افسر نفت‌کش توقیف شده ایرانی آزاد شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جبل‌الطارق نفتکش ایرانی را آزاد کرددادگاه عالی جبل الطارق حکم آزادی نفتکش گریس-1 ایران که در تاریخ 4 جولای توقیف شده بود را صادر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نفتکش ایرانی گریس ۱ رفع توقیف شدنفتکش ایرانی گریس_۱ پس از حدود ۴۰ روز توقیف در جبل الطارق آزاد شد. دادگاه عالی جبل‌الطارق سرانجام پس از تردید‌هایی در خصوص آزادی این نفتکش، عصر روز پنجشنبه ۲۴ مرداد، رای به رفع توقیف گریس_۱ داد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

نفتکش ایرانی رفع توقیف شد | DW | 15.08.2019مقامات جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا، نفتکش 'گریس ۱' را رفع توقیف کردند. از ناخدای کشتی تعهد گرفته شده که پس از آزادی رهسپار سوریه نشود. وزارت دادگستری آمریکا در صدد بود نفتکش را در اختیار بگیرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نفتکش ایرانی گریس ۱ در جبل الطارق رفع توقیف شدیک مقام رسمی جبل الطارق به یورونیوز گفت که واشنگتن می‌خواهد نفتکش ایرانی گریس-۱ به نفع آمریکا توقیف شود. دادگاه عالی جبل الطارق که قرار بود صبح امروز درباره ادامه یا عدم ادامه توقیف این نفتکش تصمیم بگیرد تا ساعاتی دیگر در خصوص درخواست رسمی آمریکا رای خود را صادر خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا برای تحویل نفتکش ایرانی به دادگاه جبل‌الطارق مراجعه کردوزارت دفاع آمریکا برای تحویل نفت‌کش گریس-1 ایران به دادگاه جبل‌الطارق در جنوب اسپانیا مراجعه کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »