جبل‌الطارق نفتکش ایرانی را آزاد کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادگاه عالی جبل الطارق حکم آزادی نفتکش گریس-1 ایران که در تاریخ 4 جولای توقیف شده بود را صادر کرد. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش رسانه های محلی، دادگاه عالی جبل الطارق حکم آزادی نفتکش گریس-1 ایران که در تاریخ 4 جولای توقیف شده بود را صادر کرد.

آنتونی دادلی دادستان پرونده مذکور صبح امروز اعلام کرد که این شناور آزاد خواهد شد اما اجرای آن برای ارزیابی و بررسی درخواست آمریکا به تعویق افتاده است. به گزارش روزنامه"گاردین" انگلیس٬ وزارت دفاع آمریکا برای تحویل نفتکش مذکور به دادگاه جبل‌الطارق در جنوب اسپانیا مراجعه کرده است. گفتنی است منطقه خودمختار جبل‌الطارق در جنوب اسپانیا در 4 ژوئیه سال جاری این نفتکش را به دلیل نقض تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه سوریه توقیف کرد.

نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران 19 همان ماه نفت‌کش انگلیس را در تنگه هرمز توقیف کرد. ایران دلیل این اقدام را عدم رعایت نفت‌کش انگلیس به قوانین بین‌المللی دریایی هنگام عبور از تنگه هرمز اعلام کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا برای تحویل نفتکش ایرانی به دادگاه جبل‌الطارق مراجعه کردوزارت دفاع آمریکا برای تحویل نفت‌کش گریس-1 ایران به دادگاه جبل‌الطارق در جنوب اسپانیا مراجعه کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برخلاف ادعای رسانه‌های حکومتی در ایران؛ جبل الطارق آزادی نفتکش توقیف‌شده ایران را تکذیب کرددر حالیکه برخی خبرگزاری‌ها در ایران مدعی آزادی قریب الوقوع نفتکش ایرانی توقیف شده در جبل‌الطارق شدند، مقام‌های جبل الطارق این موضوع را رد کردند. خبرگزاری رویترز روز سه شنبه ۲۲ مرداد به نقل از یک مقا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه جبل‌الطارق حکم به آزادی نفتکش ایران داددادگاه جبل‌الطارق حکم به آزادی نفتکش ایران داد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فرمانده و ۳ افسر نفت‌کش ایرانی آزاد شدند/ واکنش دادگاه جبل‌الطارق به درخواست مداخله‌جویانه آمریکافرمانده و سه افسر نفت‌کش توقیف شده ایرانی آزاد شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ادعای یک روزنامه جبل‌الطارق: وزارت دادگستری آمریکا به دنبال توقیف نفتکش ایرانی استوزارت دادگستری آمریکا درخواست توقیف نفتکش ایرانی گریس-۱ را به مقام‌های جبل‌الطارق ارائه کرده است. به گزارش رویترز، روزنامه «جبل‌الطارق کرونیکل» در گزارشی نوشت که مقام‌های وزارت دادگستری آمریکا، خوا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه تجدید نظر، بدون برگزاری جلسه، حکم شش سال زندان حامد آئینه‌وند را عینا تایید کردحسین بیات، وکیل حامد_آئینه‌وند، فعال سیاسی زندانی، خبر داد که دادگاه تجدیدنظر، حکم ۶ سال حبس‌ موکلش را به استناد «استیذان ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه از رهبر جمهوری اسلامی» و بدون تشکیل جلسه دادگاه و بدون حضور این زندانی_سیاسی، عینا تایید کرده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »