پرچم اهل بیت همیشه در دست مردم آذربایجان بوده است/ مسئله استمرار و تداوم حرکت انقلابی یکی از مهمترین مقوله‌های ما است

28/11/1400 11:21:00 ق.ظ

رهبر انقلاب در مراسم گرامیداشت قیام ۲۹ بهمن مردم آذربایجان: پرچم اهل بیت همیشه در دست مردم آذربایجان بوده است/ مسئله استمرار و تداوم حرکت انقلابی یکی از مهمترین مقوله‌های ما است

رهبر انقلاب گفتند: یکی از امتیازات بزرگ آذربایجان ایین بوده که همیشه پرچم اهل بیت در دست مردم آذربایجان بوده است. این دیدار برای دومین سال متوالی به علت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، از طریق ارتباط تصویری با مردم حاضر در مصلای تبریز برگزار می‌شود. اهم محورهای سخنان رهبر معظم انقلاب به شرح ذیل است: - جوان‌های ما به تقویت بنیه معنوی نیاز دارند.

همه نیاز دارند، جوان‌ها بیشتر و بهتر جذب می‌کنند معنویت را. جوانان را توصیه می‌کنم فرصت امروز را که نیمه ماه رجب است، مغتمم بشمارند. بدون روزه هم می‌توان اعمال ام داوود را به جا آورد. این معنویت شما جوانان، به زندگی‌تان و انقلاب برکت می‌بخشد.

- ۲۹ بهمن برای تبریز و برای همه ما روز شکرگذاری است. زیرا حادثه‌ای که این روز در تبریز به وجود آمد موجب ثمر دهی انقلاب شد. - اگر تبریز در ۲۹ بهمن آن حرکت عظیم را نشان نمی‌داد، سنت چهلم گیری و استمرار مبارزه برای مردم ایران باب نمی‌شد.

- وقتی چهلم مردم قم در تبریز به وجود آمد، سرمشق شد و در مناطق گوناگون دیگر، این حرکت ادامه یافت. تبریز مرکز تعلیم ایستادگی برای ملت ایران است. - یکی از امتیازات بزرگ آذربایجان ایین بوده که همیشه پرچم اهل بیت در دست مردم آذربایجان بوده است. headtopics.com

- آذربایجان حوادث گوناگونی را گذرانده و از سه تا چهار قرن پیش، پیشران وحدت ملی و ایستادگی ملی بوده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

چرا و چگونه مردم عادی در سراسر اروپا، در کشتار همسایگان یهودی خود سهیم شدند؟

پلوسی در بیت‌المقدس: آمریکا و اسرائیل در مهار برنامه هسته‌ای ایران در کنار هم هستندنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که روز چهارشنبه ۱۶ فوریه همراه با هیاتی از کنگره این کشور وارد بیت‌المقدس (اورشلیم) شد، بر حمایت همه‌جانبه واشنگتن از تل‌آویو تأکید کرد. دروغگو ! Lier بود و نبودتون دیگه اهمیتی نداره.ما باید سکان کشتی سرنوشت هامون رو خودمون به دست بگیریم.اینهنه انرژی و هوش هایی که صرف آبادانی غرب شد.سر آخر با آینده ای نامعلوم.این سالهای اخیر با حقایق بسیار تلخی روبرو شدیم.درست استفاده کنیم،آینده شیرینی رو خواهیم ساخت.بعد از شکستن تمام پلها؟؟؟

در آستانه بهار محدودیت‌های کرونا در آلمان در سه گام رفع می‌شوند | DW | 16.02.2022بهار می‌آید و اغلب محدودیت‌های کرونا می‌روند. سران دولت‌های فدرال و ایالتی آلمان رفع محدودیت‌های کرونا در چند مرحله را به تصویب رساندند که از هفته آینده آغاز می‌شود.

ایران در میان ۱۷۷ کشور از لحاظ شاخص آزادی اقتصادی در «جایگاه ۱۷۰» قرار گرفتبنیاد هریتیج می‌گوید اقتصاد ایران تا قبل از انقلاب یکی از پیشروترین اقتصادهای منطقه خاورمیانه بود، اما تحت تاثیر «مدیریت غلط، تحریم‌های بین‌المللی و سرکوب حکومتی» تضعیف شده است. اگر سپاه همت کند هفت پله باقی هست این بنیاد هم چشم بسته غیب گفته ای بنیاد .. آیا میدانی دلیل پیشرو بودن اقتصاد ایران قبل شورش۵۷ چه بوده و چه کسی عاملش ؟! جاویدشاه شاهنشاه_آریامهر

ادامه روند صعودی کرونا در کشور/ انتقاد از آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌هارئیس بخش عفونی بیمارستان امام خمینی (ره) با اشاره به روند صعودی کرونا در کشور، با انتقاد از اصرار بر آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌ها با وجود شیوع سویه بسیار مسری امیکرون، گفت: ما چوب این موضوع را خوردیم و باز هم خواهیم خورد؛ اما، نمی‌دانم چرا در این زمینه مسئولین مربوطه کوتاه نمی‌آیند.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ وضع محدودیت‌های جدید در پی بالا گرفتن امیکرونوزارت بهداشت ایران روز چهارشنبه از مرگ ۱۸۵ بیمار مبتلا به کرونا و شناسایی ۱۶ هزار و ۳۱۰ بیمار تازه‌شناسایی‌شده خبر داد که ۲۲۷۵ نفر از آنها در مراکز درمانی مختلف کشور بستری شده‌اند. کیانوش فرید کیرمونی 🍆🍆🍆جنده با اون صدای کیریش کمتر کون بده 😂کیر فرشید کچل توکونت 😂😂😂😂😂😂