دفاع خامنه‌ای از سپاه در واکنش به فایل صوتی: «به سپاه و شهید بزرگ سلیمانی تهمت می‌زنند‎»

28/11/1400 11:32:00 ق.ظ

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در واکنش غیرمستقیم به افشاگری رادیوفردا درباره فساد در سپاه پاسداران «دشمن» را عامل «لجن‌پراکنی علیه ارکان انقلاب» معرفی کرد.

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در واکنش غیرمستقیم به افشاگری رادیوفردا درباره فساد در سپاه پاسداران «دشمن» را عامل «لجن‌پراکنی علیه ارکان انقلاب» معرفی کرد. نسخه چاپی علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز پنج‌شنبه در واکنش غیرمستقیم به افشاگری رادیوفردا درباره فساد گسترده در سپاه پاسداران «دشمن» را عامل «لجن‌پراکنی علیه ارکان انقلاب» معرفی کرد و از سپاه تمام‌قد دفاع کرد.

وی که به مناسبت ناآرامی‌های ۲۹ بهمن تبریز در سال ۵۶ پیش از انقلاب سال ۵۷ از طریق ارتباط تصویری سخن می‌گفت مدعی شد که «دشمن برای دستکاری فکر مردم» به دو عامل متوسل شده است: فشار اقتصادی بر مردم و «لجن‌پراکنی علیه ارکان انقلاب‎».

رادیوفردا روز ۲۱ بهمن یک فایل صوتی ۵۰ دقیقه‌ای را منتشر کرد که بخش اعظم آن به جلسه محرمانه و گفت‌وگوی محمدعلی (عزیز) جعفری، فرمانده وقت کل سپاه پاسداران و صادق (میرزاحسن) ذوالقدرنیا، معاون سابق اقتصادی و سازندگی سپاه پاسداران در سال ۹۷ درباره فساد نیروهای مرتبط با نیروی قدس سپاه، بنیاد تعاون سپاه و شهرداری تهران اختصاص دارد. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ملت کوسکشی اسلام زده بیهویتی که بامشت گره کرده به دمبال اسلام ناب محمدکوسکش قاتل بودن بادودست بازدراوج فقرو نابودی ایران وایرانی گدای حق خودشون ازیک مشت ملای کوسکش تنلش مسلمون خونخوار متعفن لاشخوردزدقاتل کون پاره ناموس جنده تخم صیقه هستن توپ تانک فشفشه ملت خاموش سوپر کسکشه در شباهت اصولگرایان و اصلاح‌طلبان همین بس که صوت_ظریف که لو رفت همه اصلاح‌طلبان گفتند حرف عجیب و جدیدی نبود. حالا هم که فایل_صوتی_سپاه لو رفته اصولگرایان می‌گویند چیز مهم و جدیدی نیست. آقایان این چیزها برای شما که تا گردن در فساد فرو رفتید، عادی‌ست.

مگه انتشار فايل صوتي رو شما انجام دادين كه ميگين افشاگري راديو فردا الكي خودتونو به اين چيزها نچسبونيد همه دشمن هستن … ۴۳ سالههمین یه جمله رو بلدید… خر خودتی جنایتکار اگرایران نمرش بیسته چه جوره ۷۰میلیون فقیرداره حکومت خودشو بخواب زده بیفایده هم هست وکمکی هم بهش نمیکنه این دژمن نبود، بوی تعفن ۴۳ ساله انقدر بود که همه این بوی گند فساد و دزدی بنام امامان را حس کردند!!

پیر خرفت منفور ضجه زن دشمن تر خامنه‌ای حرومزاده برای مردم ایران وجود نداره

واکنش تازه به فایل صوتی؛ کوثری: باید به فرماندهان سپاه آفرین گفتدر واکنشی تازه به افشاگری رادیوفردا از فساد گسترده در سپاه پاسداران و شهرداری تهران، اسماعیل کوثری چنین نظر داد که فرماندهی وقت سپاه «وظیفه خود را انجام داده» و شایسته آفرین است. کوثری گوه خورد خودش هم یکی از همین جانیان دزد است ولش کن خودش حروم خورده مست کرده حالیش نیست. شرایط استخدام رادیوفردا

دوشمن لجن پراکنی میکنه؟ 😳😂😂 خوبه خودشون گفتند دزدند ، پوفیوز بدبخت و ترسو که اونقدر به جایگاهت چسبیدی که اگر دزدها ازت حفاظت نکنن، سرنگون میشی‼️ خاک بر سرت😪

واکنش اسماعیل کوثری به فایل صوتی؛ باید به فرماندهان سپاه آفرین گفتبه خاطر دزدیاشون

پلوسی در بیت‌المقدس: آمریکا و اسرائیل در مهار برنامه هسته‌ای ایران در کنار هم هستندنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که روز چهارشنبه ۱۶ فوریه همراه با هیاتی از کنگره این کشور وارد بیت‌المقدس (اورشلیم) شد، بر حمایت همه‌جانبه واشنگتن از تل‌آویو تأکید کرد. دروغگو ! Lier بود و نبودتون دیگه اهمیتی نداره.ما باید سکان کشتی سرنوشت هامون رو خودمون به دست بگیریم.اینهنه انرژی و هوش هایی که صرف آبادانی غرب شد.سر آخر با آینده ای نامعلوم.این سالهای اخیر با حقایق بسیار تلخی روبرو شدیم.درست استفاده کنیم،آینده شیرینی رو خواهیم ساخت.بعد از شکستن تمام پلها؟؟؟

در آستانه بهار محدودیت‌های کرونا در آلمان در سه گام رفع می‌شوند | DW | 16.02.2022بهار می‌آید و اغلب محدودیت‌های کرونا می‌روند. سران دولت‌های فدرال و ایالتی آلمان رفع محدودیت‌های کرونا در چند مرحله را به تصویب رساندند که از هفته آینده آغاز می‌شود.

روایت فساد در بازوی سپاه پاسداران؛ از هلدینگ یاس چه می‌دانیم؟رسانه‌های تحت حمایت سپاه پاسداران طی چهار سال گذشته تلاش کرده بودند تا به ویژه محمد باقر قالیباف و قاسم سلیمانی را از هر گونه ایفای نقشی در فساد مالی ناشی از همکاری شهرداری تهران و سپاه پاسداران تبرئه کنند ولی انتشار یک فایل صوتی قدیمی کار را خراب کرد. برو اقا نمی توانید حاج_قاسم_عزیز را ترور شخصیت کنید بروید شامباین وودکای خود را بخورید تا کمی از دردهایتان کم شود غرب پر از تجاوز وادم کشی است هیتلر نمونه بارز یک مرد اروپایی هست

ادامه تلاش برای رسیدن به «متن واحد» در مذاکرات وین، گفت‌وگوی وزیران خارجه ایران و بریتانیادر ادامه رایزنی‌ها در حاشیه مذاکرات احیای برجام، وزیر امور خارجه ایران پس از گفتگوهای تلفنی با وزیر خارجه روسیه و مسئول سیاست خارجی اروپا با وزیر امور خارجه بریتانیا نیز گفتگو کرد.