پرواز جنگنده‌های اسرائیل بر فراز بیروت

29/11/1400 09:14:00 ب.ظ

جنگنده‌های اسرائیل بر فراز بیروت، پایتخت لبنان پرواز کردند. - خبرگزاری آناتولی

جنگنده‌های اسرائیل بر فراز بیروت، پایتخت لبنان پرواز کردند. - خبرگزاری آناتولی 18.02.2022 بیروت/ خبرگزاری آناتولی به گزارش منابع امنیتی لبنان، دو فروند جنگنده اسرائیلی وارد حریم هوایی این کشور شده و برای چندین دقیقه در آسمان بیروت پرواز کردند.

هنوز مقامات لبنانی و حزب الله هیچ اظهارنظری درباره پرواز جنگنده‌های اسرائیلی نکرده‌اند.

شبکه تلویزیونی المنار حزب الله لبنان در بیانیه‌ای نوشت: مقاومت اسلامی (حزب الله) امروز یک فروند پهپاد به سرزمین‌های اشغالی فلسطین فرستاد. براساس این گزارش، پهپاد مذکور به مدت 40 دقیقه در فاصله 70 کیلومتری شمال اسرائیل پرواز شناسایی انجام داده است.

در بخش دیگر این بیانیه آمده است که اسرائیل بارها تلاش کرد پهپاد مذکور را هدف قرار دهد اما ناکام ماند و این پهپاد ماموریت خود را با موفقیت به پایان رساند و بازگشت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

پنتاگون: هواپیمای روسی بر فراز مدیترانه به هواپیماهای نظامی آمریکا نزدیک شدپنتاگون روز چهارشنبه اعلام کرد که در روزهای اخیر یک فروند هواپیمای روسی به سه هواپیمای نیروی دریایی ایالات متحده بر فراز دریای مدیترانه نزدیک شده است.

اسرائیل یک «پهپاد حزب‌الله لبنان» را در حریم هوایی خود ساقط کردبر اساس اطلاعیه ارتش اسرائیل، پهپاد گروه حزب‌الله لبنان قبل از انهدام رد‌گیری شده و تحت نظر بود.

آلودگی هوا بر توانایی شنا کردن اسپرم در جهت درست تاثیر منفی می‌گذاردیک مطالعه که به تازگی بر روی ۳۰ هزار مرد انجام شده نشان می‌دهد توانایی اسپرم برای شنا کردن در جهت درست می‌تواند بر اثر آلودگی هوا تحت تاثیر قرار بگیرد. چه نکته ی جالبی اسپرم ها هم شنا می کنند این نشون میده ما از اسپرمی شناگر هستیم😌 به فرزندان خود شنا بیاموزید

اسرائیل به جنوب دمشق حمله موشکی کرداسرائیل نیمه شب گذشته با چندین موشک زمین به زمین به شهر زاکیه در جنوب دمشق حمله کرد. رامی عبدالرحمن، مدیر گروه ناظران حقوق بشر در سوریه در گفتگو با خبرگزاری فرانسه گفت که هدف این حمله یک مرکز نظامی دولتی بوده است.

اسرائیل برای حمله احتمالی ایران با پهپاد آماده می‌شوداسرائیل برای مقابله با حمله احتمالی ایران با هواپیمای بدون سرنشین (پهپاد) آماده می شود. - خبرگزاری آناتولی

ده‌ها فلسطینی در حمله نظامیان اسرائیل به کرانه باختری زخمی شدندنظامیان اسرائیل با یورش به تجمع فلسطینیان در مناطق مختلف کرانه باختری اشغالی 86 نفر را مجروح کردند. - خبرگزاری آناتولی