اسرائیل یک «پهپاد حزب‌الله لبنان» را در حریم هوایی خود ساقط کرد

28/11/1400 10:29:00 ب.ظ

بر اساس اطلاعیه ارتش اسرائیل، پهپاد گروه حزب‌الله لبنان قبل از انهدام رد‌گیری شده و تحت نظر بود.

بر اساس اطلاعیه ارتش اسرائیل، پهپاد گروه حزب‌الله لبنان قبل از انهدام رد‌گیری شده و تحت نظر بود. عکس از شبکه‌های اجتماعی پلیس راهور تهران روز پنج‌شنبه، ۲۸ بهمن، از سقوط پنج تیر چراغ برق بر روی سطح سواره بزرگراه آزادگان در تهران خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از علی همه‌خانی، معاون پلیس راهور تهران، این حادثه در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان قبل از پل سعیدی و در محدوده علی‌آباد قاجار رخ داده و منجر به ترافیک سنگین در این محور شده است.

به گفته آقای همه‌خانی، در این حادثه به کسی آسیب نرسیده است و تیم‌های راهور، این تیرهای چراغ برق را با کمک رانندگان عبوری به محوطه میانی بزرگراه منتقل کرده‌اند. بر اساس اعلام برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی، دلیل سقوط همزمان این تیرهای چراغ برق باز شدن پیچ‌های آن توسط سارقان بوده است.

این موضوع تاکنون از سوی مسئولان رد یا تایید نشده است. به دنبال افزایش فشارهای اقتصادی در سال‌های اخیر، گزارش‌های متعددی از سرقت تاسیسات شهری مانند تابلوهای ایمنی، گاردریل، کابل‌های مخابرات و برق و دریچه فلزی شبکه فاضلاب و حتی پل عابر در شهرهای مختلف ایران منتشر شده است. headtopics.com

سرقت این تاسیسات علاوه بر خسارت‌های مادی، موجب به خطر افتادن جان شهروندان هم می‌شود.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.