اسرائیل برای حمله احتمالی ایران با پهپاد آماده می‌شود

28/11/1400 09:55:00 ق.ظ

اسرائیل برای حمله احتمالی ایران با پهپاد آماده می‌شود

اسرائیل برای مقابله با حمله احتمالی ایران با هواپیمای بدون سرنشین (پهپاد) آماده می شود. - خبرگزاری آناتولی 17.02.

2022 قدس/خبرگزاری آناتولی بر اساس اخبار سازمان رادیو و تلویزیون اسرائیل (KAN)، سازمان دفاعی وابسته به ارتش این کشور در حال آماده شدن برای مقابله با حمله احتمالی ایران با پهپاد است و تلاش‌های ایران در این راستا ادامه خواهد داشت.

این گزارش تصریح کرد که این به دلیل ادعای مقامات ایرانی مبنی بر کمک اسرائیل به حملات نیروهای آمریکایی علیه شبه نظامیان حوثی در یمن و گروه‌های تروریستی مرتبط با ایران است. این شبکه ادعا کرد که دو روز پیش دو پهپاد که از سوی ایران به اسرائیل هدایت شده بودند در عراق سرنگون شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

حمله سایبری به وزارت دفاع و بانک‌های اوکراین در میانه تنش با روسیهاوکراین بدون نام بردن از روسیه گفته است: استفاده کشور متجاوز از تاکتیک‌های کثیف منتفی نیست، زیرا برنامه‌های تجاوزکارانه آن در مقیاس بزرگ موفق نبوده است.

پوتین پس از گفتگو با صدراعظم آلمان: برای کاهش تنش آماده هستیمویلادمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، روز سه‌شنبه ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) پس از دیدار با اولاف شولتس صدراعظم آلمان در مسکو گفت آماده است تا برای کاهش تنش‌ها با غرب همکاری کند. این جدیدترین سیگنال مخابره شده از مسکو در میانه بحران تازه است که می تواند دورنمای جنگ با اوکراین را کاهش دهد. این پوتین یکی از زرنگ ترین سیاستمداران حال حاضر دنیاست

رایزنی برای برگزاری بازی‌های تیم ملی بسکتبال با تماشاگروزیر ورزش و جوانان ایران در بازدید از اردوی تیم ملی بسکتبال بزرگسالان گفت: همه تلاش خود را خواهیم کرد تا دو بازی پیش روی در پنجره دوم انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۳ با حضور تماشاگران برگزار شود.

افزایش تلاش‌ها برای احیای برجام؛ تراس و بورل با امیرعبداللهیان گفت‌و‌گو کردندافزایش تلاش‌ها برای احیای برجام؛ تراس و بورل با امیرعبداللهیان گفت‌و‌گو کردند در حالی که گفته می‌شود گفت‌و‌گوها برای نجات توافق هسته‌ای ایران وارد مراحل پایانی خود شده است، تماس‌ها میان مقامات ایران و طرف‌های اروپایی افزایش یافته است. ⬇️ بیشتر بخوانید: سیرک برجام پایان ندارد. بجای این بازیها بهتر است که جمهوری اسلامی را سرنگون و نابود کنید.

اردوغان: می‌توان از فرصت همکاری نزدیک ما با پوتین و زلنسکی برای کاهش تنش استفاده کرد

وضعیت وخیم کرونا در ایران و آماده‌باش ارتش برای مقابله با اُمیکرون