پرزیدنت ترامپ, جشن روز استقلال, آمریکا, Newsletter

پرزیدنت ترامپ, جشن روز استقلال

پرزیدنت ترامپ: جشن روز استقلال در واشنگتن «بدون تردید یک غروب ویژه خواهد بود»

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

03/07/2020 09:37:00 ب.ظ

پرزیدنت ترامپ : جشن روز استقلال در واشنگتن «بدون تردید یک غروب ویژه خواهد بود» پرزیدنت ترامپ در پیامی در توئیتر ضمن قدردانی ازحمایت دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم، که «ادای احترام به آمریکا » نام گرفته است، نوشت که این جشن بی‌تردید «شامگاهی ویژه خواهد بود.»

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دونالد ترامپ،‌ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، در پیامی از برگزاری جشن روز استقلال در پایتخت آمریکا استقبال کرد و گفت که این مراسم ویژه خواهد بود.پرزیدنت ترامپ در پیامی در توئیتر ضمن قدردانی از حمایت دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم، که «ادای احترام به آمریکا» نام گرفته است، نوشت که این جشن بی‌تردید «شامگاهی ویژه خواهد بود.»

انبار نفت شهران؛ بمب بالقوه در بافت مسکونی | DW | 06.08.2020 اعتراض سازمان عفو بین الملل به اعدام مصطفی صالحی: جمهوری اسلامی به دنبال انتقام جویی است آلبوم عکس؛ رقابت‌های انتخابی دوچرخه‌سواری دختران در بامیان - BBC News فارسی

پرزیدنت ترامپ و بانوی اول ملانیا در مراسم جشن روز استقلال حضور پیدا خواهند کرد و رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در آن مراسم سخنرانی می‌کند.این مراسم روز چهارم ژوئیه در واشنگتن برگزار می‌شود. در این مراسم هواپیماهای نظامی بر فراز واشنگتن پرواز کرده و در پایان مراسم آتش‌بازی برگزار می‌شود.

دیوید برنهارد، وزیر کشور آمریکا، در بیانیه‌ای اعلام کرد که مراسم «ادای احترام به آمریکا» در سال ۲۰۲۰، احترامی میهن‌پرستانه به نیروهای نظامی است و وزارت دفاع ایالات متحده نمایش پرواز هوایی را برگزار می‌کند. ادامه مطلب: VOA Farsi »

دیدگاه: افزایش آمار سرقت‌اولی‌ها

از هر دو شهروندی که در سه ماه گذشته به جرم سرقت بازداشت شده‌اند یک نفرشان برای اولین بار دزدی کرده است. رئیس پلیس آگاهی تهران می‌گوید مشکلات اقتصادی، آمار دزدی‌های خرد و سرقت‌اولی‌ها را افزایش داده اس

آیا قاضی‌القضات آمریکا برابر ترامپ ایستاده است؟دیوان عالی آمریکا که بالاترین مرجع قضایی در این کشور است طی یک هفته گذشته در سه پرونده بزرگ به 'ضرر' محافظه‌کاران و دونالد ترامپ حکم داده است. احکامی که هر سه همسو با ارزش‌ها و شعارهای جناح چپ است؛ حمایت از حق سقط‌جنین، حمایت از حقوق دگرباشان جنسی و مخالفت با اخراج حدود ۷۰۰ هزار مهاجر جوان که تقریبا همه عمر خود را در آمریکا گذرانده‌اند اما هنوز شهروند این کشور محسوب نمی‌شوند.

پنس: پرزیدنت ترامپ در محافظت از جان سربازان آمریکا قاطع است؛ مثل از میان برداشتن البغدادی و قاسم سلیمانی⚡️مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا گفت از تلاش‌های مداوم پرزیدنت ترامپ برای حمایت از ارتش مان نمی‌توانم بیش از این مفتخر باشم، چه افزایش تاریخی بودجه ارتش، چه اتخاذ تصمیم‌های قاطعی مانند از بین بردن رهبر داعش یا قاسم_سلیمانی.

نوشتن یک مطلب از سوی روزنامه‌نگار نمی‌تواند مصداق اتهامات سیاسی شود

معمای ناپدید شدن یک ستاره عظیم در کهکشانی دورافتادهناپدید شدن یک ستاره عظیم که اخترشناسان در حال رصد آن بودند آنها را سردرگم کرده است. آنها احتمال می دهند که این شی دورافتاده در یک فروپاشی تبدیل به سیاهچاله شده بدون آنکه ابتدا در یک انفجار بزرگ به ابرنواختر بدل شود.

دوره آموزش رزم مقدماتی سربازی از یک ماه به دو ماه تغییر یافتسربازی | به دلیل ضرورت استفاده از کارکنان وظیفه در ماموریت های محوله و نیز کیفی سازی آموزش ها، با رعایت پروتکل های بهداشتی از امروز ۱۲ تیرماه، دوره آموزش رزم مقدماتی سربازی از یک ماه به دو ماه تغییر یافت.

حذف نشان «صلیب شکسته» پس از یک قرن از آرم ارتش فنلاندفرماندهی نیروی هوایی فنلاند، بی‌سر و صدا، استفاده از نشان صلیب شکسته، سواستیکا، برای نیروی هوایی این کشور را متوقف کرده است جزئیات بیشتر🔽