وکیل دختر داعشی سلب تابعیت شده سیستم قضایی بریتانیا را به نژادپرستی متهم کرد

25/12/1399 08:32:00 ب.ظ

وکیل دختر داعشی سلب تابعیت شده سیستم قضایی بریتانیا را به نژادپرستی متهم کرد جزئیات بیشتر🔽

اخیرا روزنامه بریتانیایی ساندی تلگراف با انتشار تصاویری تازه از خانم بیگم در اردوگاهی در شمال شرق سوریه که ظاهر و پوشش غربی داشته سعی کرده بود تا او را نادم از همکاری با گروه داعش نشان دهد. خانم بیگم زمانی که ۱۵ ساله بود به همراه دو همکلاسی دیگرش در مدرسه‌ای واقع در شرق لندن با هدف پیوستن به داعش عازم سوریه شدند.

او در یکی از اردوگاه‌های نگهداری نیروهای تسلیم شده داعش شناسایی شد که همین امر موجب به راه افتادن موجی شد که در نهایت به لغو تابعیت بریتانیایی او در سال ۲۰۱۹ منجر شد.

خانم بیگم از سوی وزارت کشور بریتانیا به عنوان تهدید امنیتی شناخته شده و بر همین اساس دیوان عالی بریتانیا نیز با درخواست او برای بازگشت به این کشور با هدف اعتراض به حکم دادگاه مخالفت کرده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

وقتی که جیک جیک مستونش بود ،،، فکر زمستونش نبود. موج سواری رو کانال مگان و اپرا:) وقتی با داعش همکاری میکرد باید فکر این موقعیت رو هم میکرد. عروس داعشی بایدبیادایران گه‌خورد با موکلش من که ۴۰سال ضدتروریزم درکشورم مبارزه کردم میخواهم این دختر به هرجا که میخواهدزندگی کند.داعش و القاعده و تروریزم وبنیادگرایی دینی و مذهبی ساخته ای استخبارات های کشور های مقتدر است برای اهدافی استعماری امپریالیستی.انها با شیوه های مختلف انسان ها را فریب داده میتوانندتبعیض همین است.

این وکیل باید از بریتانیا اخراج بشه هر کسی که از داعشی‌ها حمایت کنه باید اخراج بشه مردم در بریتانیا طاقت قتل و غارت ندارند :v

۳ «دختر شایسته ایران» مورد عفو رهبری قرار گرفتند

از بهرام رادان تا هانیه توسلی؛ سلبریتی‌ها مشتری دستبندهای دختر ۸ ساله

طلیعه مهر طاها؛ سرزمین رنگی ۱۵ دختر بی‌سرپرست

بازداشت دختر جوان به دلیل توهین به مردم شمال ایران در کلاب‌هاوسوا؟ مردم شمالی که از وقتی بشر موفق شد روی دوتا پاش راه بره بصورت مداوم مورد فحاشی و توهین سایر اقوام بخصوص قوم تهران قرار داشته. چرا این بیچاره باید فرار کنه و بگیرنش؟!!!!

خودکشی و جان‌باختن یک دختر نوجوان در خرمشهر