از بهرام رادان تا هانیه توسلی؛ سلبریتی‌ها مشتری دستبندهای دختر ۸ ساله

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

«سلام من فاطمه هشت ساله هستم. تازه پیوند_استخوان شدم، دستبندهامو با عشق می‌سازم و با عشق بهتون تقدیم می‌کنم.»خودش را در بیوی اینستاگرامش این‌طور معرفی کرده است.صفحه فاطمه توسط هنرمندان زیادی معرفی شده است؛از «بهرام رادان» تا «هانیه توسلی». شهروندخبرنگار

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نه خبری از آموزش آشپزی و سفره‌ها و میزهای رنگی و دکوراسیون آنچنانی است و نه خبری از میکاپ و لوازم آرایش و خانه‌های آبی و صورتی اینستاگرامی. صفحه‌اش پر از تصویر دستبندها و گل‌سرهای مهره‌ای است. عکس‌ها هم کیفیت چندانی ندارند؛ اما حدود۳۲ هزار نفر صفحه‌اش را دردنبال می‌کنند. صفحه «فاطمه» هشت ساله را که بیمار است و سعی می‌کند با درست کردن دستبند و گل‌سر مهره‌ای و فروش آن‌ها کمک حال خانواده‌اش باشد و باری از دوش آن‌ها که هزینه‌های درمانش را می‌پردازند، بردارد.

صفحه فاطمه توسط هنرمندان زیادی معرفی شده است؛ از «بهرام رادان» و «محمدرضا گلزار» تا «هومن سیدی»، «هانیه توسلی» و «محسن چاوشی». آذرماه ۱۳۹۷ «فرید ایمان‌زاده» دبیر علمی چهارمین کنگره اورژانس‌ها و بیماری‌های شایع طب کودکان و دومین سمینار پرستاری کودکان گفته بود: «قیمت پیوند مغز استخوان بین صد و بیست تا دویست میلیون تومان است که برحسب نوع بیماری و نحوه کار اندکی کم یا زیاد می‌شود که ده درصد آن را خانواده بیمار پرداخت می‌کند و مابقی آن توسط دولت و خیرین پرداخت می‌شود.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از تایپه تا توکیو؛ راهپیمایی روز جهانی حمایت از بهار میانمارراهپیمایی‌های اعلام همبستگی با معترضان میانمار و قیام خونین آنها روز یکشنبه در ۴۱ شهر از ۱۸ کشور جهان به ویژه در توکیو، پایتخت ژاپن و سئول، پایتخت کره جنوبی برگزار شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مراسم جمعه پیش از عید پاک مسیحیان؛ از بیت‌المقدس تا نیکاراگوئهدر مکزیک مراسم شبیه‌سازی به صلیب کشیدن عیسی در روز جمعه پیش از عید پاک، امسال هم به دلیل شرایط ویژه کرونا بدون تماشاگر برگزار شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از اعتراف اجباری تا فیلمبرداری از گروگان امنیتی در نقش جاسوسکایلی‌ مور گیلبرت، پژوهشگر و گروگان استرالیایی-بریتانیایی مبادله شده، چند ماه پس از آزادی‌اش اکنون
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوریشکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری یک عضو هیات رییسه مجلس از شکایت تعدادی از نمایندگان از رییس جمهوری و وزیر خارجه و همچنین درخواست تحقیق و تفحص از مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست‌جمهوری خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »