وقوع رگبار و وزش باد شدید در برخی مناطق کشور

12/06/1399 10:42:00 ق.ظ

وقوع رگبار و وزش باد شدید در برخی مناطق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار پراکنده همراه با وزش باد شدید در برخی مناطق کشور طی سه روز آینده خبر داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار پراکنده همراه با وزش باد شدید در برخی مناطق کشور طی سه روز آینده خبر داد. وی با بیان اینکه طی ساعات بعد ازظهر فردا (۱۳ شهریور) در ارتفاعات زاگرس شمالی رشد ابر و بارش پراکنده دور از انتظار نیست، گفت: روز جمعه (۱۴ شهریور) گستره بارش‌ها علاوه بر این مناطق، استان مازندران، ارتفاعات البرز مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در...

وی با بیان اینکه طی ساعات بعد ازظهر فردا (۱۳ شهریور) در ارتفاعات زاگرس شمالی رشد ابر و بارش پراکنده دور از انتظار نیست، گفت: روز جمعه (۱۴ شهریور) گستره بارش‌ها علاوه بر این مناطق، استان مازندران، ارتفاعات البرز مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین و البرز را نیز در بر می‌گیرد همچنین در برخی مناطق غرب و جنوب غرب رشد ابر، گاهی رگبار پراکنده و وزش باد شدید خواهیم داشت.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی روز شنبه (۱۵ شهریور) در استان‌های مازندران، گلستان و ارتفاعات البرز بارش پراکنده، گاهی وزش باد و در برخی مناطق جنوب غرب کشور وزش باد شدید رخ می‌دهد.

ضیاییان با اشاره به اینکه طی روزهای یکشنبه و دوشنبه (۱۶ و ۱۷ شهریور) در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف خواهد بود، اظهارکرد: از اواخر وقت روز دوشنبه در سواحل شمالی ابرناکی و بارش پراکنده آغاز می‌شود. وی در ادامه گفت: طی سه روز آینده در استان های خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پدیده غالب است. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

وزش باد شدید و گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشوروزش باد شدید و گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور طی پنج روز آینده خبر داد.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 10 شهریور 1399بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

تلاش‌های‌ ناکامی که منجر به توافق تاریخی اسرائیل و امارات شدجزییات توافق عادی‌سازی روابط میان امارات متحده عربی و اسرائیل در جلساتی با حضور نمایندگان دو کشور و همچنین آمریکا مشخص خواهد شد.

لاوروف از آمادگی روسیه برای میانجیگری میان تهران و واشنگتن خبر دادآمادگی روسیه برای میانجیگری میان تهران و واشنگتن | لاوروف: آماده فراهم کردن زمینه گفت وگوهای مستقیم هستم اما در صورتی که هر دو علاقه‌مند باشند؛ به اعتقاد ما مطرح کردن اختلاف ها و مسائل به صورت مستقیم و دریافت پاسخ‌ها بدون واسطه از هر چیز دیگری بهتر است

فوت ۱۰۱ بیمار کووید ۱۹ در شبانه‌روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت از فوت ۱۰۱ بیمار کووید ۱۹ در شبانه‌روز گذشته در کشور خبر داد.

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی