وزش باد شدید و گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور

11/06/1399 08:45 ق.ظ

وزش باد شدید و گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور طی پنج روز آینده خبر داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور طی پنج روز آینده خبر داد. وی ادامه داد: روز چهارشنبه (۱۲ شهریور) نیز این شرایط در شمال غرب کشور و دامنه‌های زاگرس مرکزی دور از انتظار نیست و روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۳ و ۱۴ شهریور) گستره بارش‌ها علاوه بر این مناطق در بخش‌هایی از غرب سواحل شمالی کشور، ارتفاعات و دامنه‌های...

وی ادامه داد: روز چهارشنبه (۱۲ شهریور) نیز این شرایط در شمال غرب کشور و دامنه‌های زاگرس مرکزی دور از انتظار نیست و روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۳ و ۱۴ شهریور) گستره بارش‌ها علاوه بر این مناطق در بخش‌هایی از غرب سواحل شمالی کشور، ارتفاعات و دامنه‌های البرز غربی در استان‌های قزوین، البرز، تهران و مرکزی رخ می‌دهد.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی پنج روز آینده پدیده غالب در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه شمال سیستان و بلوچستان و شرق کرمان وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک است. ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۱۲ شهریور) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد و پس فردا (۱۳ شهریور) نیز صاف تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد با حداقل ۲۱ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق کشورمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق کشور طی سه روز آینده خبر داد.

اردوغان: ترکیه در تمام عرصه‌ها به ویژه در شرق مدیترانه از حقوق خود حفاظت و حمایت خواهد کرداردوغان: ترکیه در تمام عرصه‌ها به ویژه در شرق مدیترانه از حقوق خود حفاظت و حمایت خواهد کرد

وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق کشورمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق کشور طی سه روز آینده خبر داد.

یک مقام عالی‌رتبه ارتش فرانسه به اتهام جاسوسی برای روسیه تحت تعقیب قرار گرفترسانه‌های فرانسوی می‌گویند که وی توسط اداره کل امنیت داخلی فرانسه در خاک این کشور و زمانی که پس از سپری کردن تعطیلات قصد داشت به ایتالیا بازگردد دستگیر شد.

تلاش‌های‌ ناکامی که منجر به توافق تاریخی اسرائیل و امارات شدجزییات توافق عادی‌سازی روابط میان امارات متحده عربی و اسرائیل در جلساتی با حضور نمایندگان دو کشور و همچنین آمریکا مشخص خواهد شد.

هراز و چالوس یکطرفه شد/ محدودیت تردد در آزادراه تهران- شمالجانشین رییس پلیس راه کشور از یکطرفه شدن دو محور هراز و چالوس از ظهر امروز خبر داد و گفت: در آزادراه تهران شمال نیز محدودیت تردد اعمال شده است *عکس آرشیوی است