پلیس: کیوان امام گفته که سادیسم دارد

12/06/1399 11:10:00 ق.ظ

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت «تعدادی از قربانیان کیوان_امام شکایت خود را مطرح کرده‌اند.» این مقام پلیس گفت کیوان امام پس از بازداشت در بازجویی‌ها به جرم و تخلفش اقرار کرده، اما مدعی شده که سادیسم دارد، اما این‌گونه نیست. اخبار_ایران تجاوز_جنسی

حسین رحیمی ، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ روز چهارشنبه (۱۲ شهریور) گفته «تعدادی از قربانیان کیوان امام شکایت خود را مطرح کرده‌اند.» رحیمی اضافه کرده «همکارانم در پلیس امنیت مدارک و دلایل کافی در خصوص جرایم او را به دست آورده‌اند.

»

فرمانده پلیس تهران بزرگ افزوده که «این متهم به صورت خیلی حرفه‌ای جرایم خود را انجام» می‌داد. کیوان امام‌وردی در دو هفته اخیر از سوی دست‌کم ۲۰ دختر متهم به تجاوز و آزار جنسی شده است. پلیس نیز در پی انتشار گزارش‌های متعدد در شبکه‌های اجتماعی، اعلام کرد که کیوان امام را روز چهارم شهریور بازداشت کرده است.

رحیمی اضافه کرده کیوان امام هم پس از بازداشت در بازجویی‌ها «به جرم و تخلفش اقرار کرده، اما مدعی شده که سادیسم دارد، اما این‌گونه نیست.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

'جنگجویان طالبان یک پلیس زن را در قندوز کشتند' - BBC News فارسیمقام‌های امنیتی ولایت قندوز می‌گویند که جنگجویان طالبان یک پلیس زن را در ساحه جنگلی، دورتر از شهر قندوز کشتند. گفته شده این پلیس زن ۴۵ سال داشت. او متاهل و مادر پنج کودک بود. طالبان تاکنون در مورد این رویداد اظهار نظر نکرده اما پیش از این نیز این گروه به کشتن سربازان پلیس زن متهم شده‌اند.

حمایت دونالد ترامپ از پلیس در سفر به شهر بحران‌زده کنوشادونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه ۱ سپتامبر (۲ شهریور) از شهر بحران‌زده کنوشا در ایالت ویسکانسین این کشور دیدن کرد.

ترامپ در آستانه سفر به کنوشا: پلیس آمریکا در لحظه حساس «بازی گلف» قرار دارددونالد ترامپ روز دوشنبه در گفتگو با شبکه خبری فاکس نیوز شدت بالای خشونت‌های اعمال شده توسط برخی ماموران پلیس این کشور را در مواجهه با اعتراض‌های خیابانی، به موقعیت گلف‌بازی تشبیه کرد که در چند قدمی سوراخ ممکن است با ضربه‌ای بیش از حد محکم دچار لغزش شود.

ماشینی که آینده رنو به موفقیت آن بستگی دارد - BBC News فارسیاین هفته در جهان خودرو؛ برنامه مدیر جدید رنو برای خروج از بحران و تحول در کارخانه، پرواز آزمایشی اولین ماشین پرنده ژاپنی، مدلی از ماشین جیمز باند برای کودکان و نامگذاری ماه‌نورد تویوتا.

جسد اریک موریلو، دی‌جی معروف که به تجاوز جنسی متهم شده بود، پیدا شد - BBC News فارسیپلیس میامی در فلوریدا آمریکا جسد اریک موریلو که به علت تدوین مجدد ترانه I like to move it, move it شهرت جهانی داشت پیدا کرده است.

۱۴ شهریور، آخرین مهلت ثبت‌نام دو آزمون دانشگاه آزاد۱۴ شهریور، آخرین مهلت ثبت‌نام دو آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی شهریورماه ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی که از ۵ شهریور آغاز شده، تا روز جمعه ۱۴ شهریور ادامه دارد