هم‌نشینی محافظه‌کاران با فساد؛ از لاریجانی و حدادعادل تا بذرپاش و قالیباف

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عذرخواهی «پرویز_فتاح»، از «حدادعادل»، بار دیگر موضوع فساد محافظه‌کاران را بر سر زبان‌ها انداخته است. این اولین بار نیست که موضوع فساد_اقتصادی محافظه‌کاران و افراد نزدیک به رهبری مطرح می‌شود اما ریشه این فسادها چیست؟ اخبار_ایران گزارش بهنام قلی‌پور👇

هم در این میان بالاخره تایید کرد که «ابوالفضل موسوی بیوکی»، نماینده سابق مجلس، همان فردی است که ۶۵ میلیارد تومان رشوه دریافت کرده و در حال حاضر نیز بازداشت است.

این اتفاق‌ها، افشاگری‌ها، تهدید‌ها و تنش‌های لفظی، همگی در همین سه ماه اخیر رخ داده‌اند. موضوع و عامل این دعواها نیز اغلب محافظه‌کاران بوده‌اند و چندان نامی از سایر گروه‌های سیاسی در میان نیست. این نام‌ها، مقام‌ها و اتهام‌ها را باید بیشتر محصول دعوا‌های درون‌گروهی محافظه‌کاران و نزدیکان به خامنه‌ای دانست تا نتیجه عملکرد رقبای محافظه‌کاران که حالا دیگر در ایران قدرت و اطلاعات چندانی ندارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تداوم وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در شرق کشورتداوم وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی: در شرق کشور تا پنج روز آینده وزش باد شدید همراه با گرد و خاک دور از انتظار نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سرکشی نظامیان در مالی؛ رئیس جمهور مجبور به استعفا شدنظامیان همچنین از اعضای جامعهٔ مدنی و جنبش‌های سیاسی-اجتماعی کشور خواستند تا به آنان بپیوندند و شرایط گذار را فراهم کنند تا بتوان انتخابات سراسری دموکراتیک برگزار کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کنکور۹۹ در شرایط قرمز کروناییپنجاه و هفتمین کنکور سراسری سال ۹۹  در شرایطی که تهران و بسیاری از شهرستان ها در وضعیت قرمز کرونایی به سر می برند، از صبح چهارشنبه 29 مردادماه با
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورود کیهان و رسانه‌های سپاه به فساد پاسدار سابق؛ از واترگیت تا ترکمنچای
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ سوزان بی آنتونی، رهبر جنبش حق رای زنان آمریکا را مشمول عفو کردپرزیدنت ترامپ سوزان بی آنتونی، رهبر جنبش حق رای زنان آمریکا را مشمول عفو کرد رئیس جمهوری آمریکا یادآوری کرد که خانم آنتونی کمک کرد زنان معترض به نابرابری ها مورد عفو قرار بگیرند، اما هرگز برای خودش چنین نکرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری مالی پس از بازداشت شدن توسط نظامیان از سمت خود کناره‌گیری کردرئیس جمهوری مالی پس از بازداشت شدن توسط نظامیان از سمت خود کناره‌گیری کرد به گزارش رویترز، رئیس جمهوری مالی، در یک سخنرانی کوتاه که از تلویزیون دولتی این کشور پخش شد، از سمت خود استعفا کرد. او همچنین پارلمان این کشور را نیز منحل کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »