تداوم وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در شرق کشور

19/08/2020 09:40:00 ق.ظ

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در شرق کشور تا پنج روز آینده وزش باد شدید همراه با گرد و خاک دور از انتظار نیست.

تداوم وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی: در شرق کشور تا پنج روز آینده وزش باد شدید همراه با گرد و خاک دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در شرق کشور تا پنج روز آینده وزش باد شدید همراه با گرد و خاک دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به اینکه امروز (۲۹ مرداد) در برخی نقاط استان‌های ساحلی خزر و برخی نقاط استان اردبیل بارش پراکنده باران گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود، اظهارکرد: بعد ازظهر روز شنبه و یکشنبه (۱ و ۲ شهریور) در شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود همچنین طی روز یکشنبه بارش در سواحل دریای خزر دور از انتظار نیست .

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی پدیده غالب تا پنج روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک خواهد بود و دریای عمان نیز طی پنج روز آینده مواج پیش بینی می شود.ضیاییان در ادامه گفت: از امروز تا جمعه دمای هوا در نوار شمالی کشور بین ۴ تا ۶ درجه افزایش می‌یابد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

بارش پراکنده باران در برخی استان‌هابارش پراکنده باران در برخی استان‌ها مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در برخی از استان‌های کشور طی دو روز آینده خبر داد و همچنین گفت: وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در شرق کشور دور از انتظار نیست.

افزایش ۵ تا ۸ درجه‌ای دمای هوا در برخی استان‌هاافزایش ۵ تا ۸ درجه‌ای دمای هوا در برخی استان‌ها مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم رگبارهای تابستانه گفت: دمای هوا در نوار شمالی کشور بین ۵ تا ۸ درجه افزایش می‌یابد.

امارات: روابط ما با اسرائیل به ایران مربوط نیست - BBC News فارسیوزیر مشاور در امور خارجه امارات می‌گوید تصمیم کشورش برای برقراری روابط با اسرائیل ربطی به ایران ندارد و این کشور دخالت در امور داخلی‌اش را نمی پذیرد.

مرکل و پوتین درباره وضعیت بلاروس گفتگو کردندصدراعظم آلمان در این گفت وگوی تلفنی با بر پرهیز بلاروس در اعمال خشونت نسبت به معترضات و همچنین آزادی زندانیان سیاسی و گفت و گو با مخالفان تأکید کرد.

سربازان شورشی رئیس جمهور مالی را دستگیر کردند - BBC News فارسییک سخنگوی دولت مالی در گفت و گو با بی بی سی تایید کرده است که سربازان شورشی ارتش ابراهیم ابوبکر کیتا، رئیس جمهور این کشور، را دستگیر کرده اند.

رئیس جمهور مالی ساعاتی پس از شورش نظامیان استعفا کرد - BBC News فارسییک سخنگوی دولت مالی در گفت و گو با بی بی سی تایید کرده است که سربازان شورشی ارتش ابراهیم ابوبکر کیتا، رئیس جمهور این کشور، را دستگیر کرده اند.

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: طی دو روز آینده در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در ارتفاعات استان‌های کرمان و هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق فارس رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌ها امروز (۲۸ مرداد) در برخی نقاط استان‌های ساحلی خزر به ویژه غرب سواحل، بارندگی و وزش باد و روز چهارشنبه (۲۹ مرداد) در این مناطق بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.صادق ضیاییان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی سه روز آینده برای شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.در روزهای گذشته رئیس جمهوری ایران و بلندپایه‌ترین مقامهای نظامی این کشور با لحنی تند تصمیم امارات را محکوم کردند و به آن کشور هشدار دادند.

طی روز جمعه (۳۱ مرداد) این شرایط محدود به ارتفاعات کرمان خواهد شد. وی با اشاره به اینکه امروز (۲۹ مرداد) در برخی نقاط استان‌های ساحلی خزر و برخی نقاط استان اردبیل بارش پراکنده باران گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود، اظهارکرد: بعد ازظهر روز شنبه و یکشنبه (۱ و ۲ شهریور) در شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود همچنین طی روز یکشنبه بارش در سواحل دریای خزر دور از انتظار نیست . مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در ارتفاعات استان‌های کرمان و هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب شرق فارس رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد رخ می‌دهد. به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی پدیده غالب تا پنج روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک خواهد بود و دریای عمان نیز طی پنج روز آینده مواج پیش بینی می شود. وی با بیان اینکه از امروز تا پایان هفته در شرق کشور و منطقه زابل شاهد وزش باد شدید و گرد و خاک خواهیم بود، گفت: طی ساعات بعد ازظهر امروز (۲۷ مرداد) سرعت باد در آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین، البرز، شمال مرکزی، قم، اصفهان، جنوب سمنان، خراسان شمالی و نیمه جنوبی خراسان رضوی افزایش می‌یابد. ضیاییان در ادامه گفت: از امروز تا جمعه دمای هوا در نوار شمالی کشور بین ۴ تا ۶ درجه افزایش می‌یابد. شرق دریای عمان طی پنج روز آینده و نواحی مرکزی و شرقی خلیج فارس تا آخر امشب مواج هستند. وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۳۰ مرداد) صاف همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و روز جمعه (۳۱ مرداد) نیز صاف گاهی همراه با وزش باد و اوایل شب افزایش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام . مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۲۹ مرداد) صاف همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه (۳۰ مرداد) نیز صاف همراه با با وزش باد و با حداقل ۲۴ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. اتنهای پیام.