هم‌داستانی ترکیه با روسیه و ایران در سوریه؛ بیانیه سه جانبه علیه اسرائیل صادر شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هم‌داستانی ترکیه با روسیه و ایران در سوریه؛ بیانیه سه جانبه علیه اسرائیل صادر شد بیشتر بخوانید🔽

ترکیه٬ روسیه و ایران در ادامه رایزنی‌های سه جانبه خود که روزگذشته در حاشیه برگزاری سومین نشست کمیته تدوین پیش‌نویس قانون اساسی سوریه در ژنو انجام شد با صدور بیانیه‌ای بر تعهد خود در راستای حفظ حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه تاکید کردند.

ترکیه٬ روسیه و ایران همچنین توقیف و انتقال غیرقانونی درآمدهای نفتی متعلق به حاکمیت سوریه را بر پایه توافق یک شرکت آمریکایی و موجودیتی غیرمشروع را هم‌راستا با اقدام جدایی‌طلبانه ارزیابی کرده‌ ومحکوم کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه، ایران و روسیه توافق نفتی ی.پ.گ با شرکت آمریکایی را محکوم کردندترکیه، روسیه و ایران طی بیانیه‌ای مشترک به تصرف و انتقال غیر قانونی درآمدهای نفتی سوریه اعتراض و توافق نفتی یک شرکت آمریکایی با تروریست‌های ی.پ.گ/ پ.ک.ک را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خوش‌بینی ایران به آغاز 'فصل نوینی' در همکاری با آژانس | DW | 25.08.2020علی‌اکبر صالحی پس از دیدار با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره آینده همکاری‌های دو طرف ابراز خوش‌بینی کرد. رافائل گروسی تاکید کرده که گزارش‌های آژانس فنی و به دور از سیاسی‌کاری تهیه می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: انتخاب شوم در سه هفته‌ اول با ایران توافق می‌کنمدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در گفت‌وگوی تلویزیونی با شبکه فاکس نیوز دوباره به انتقاد از چین پرداخت. او البته این بار نیم نگاهی هم به اتحادیه اروپا و رفتارهای این اتحادیه در قبال آمریکا داشت. در عین حال آقای ترامپ خبر داد که اگر دوباره رئیس‌جمهور شود در همان سه هفته اول با ایران مذاکره می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پمپئو در اسرائیل: توان امارات را برای مقابله با تهدید ایران افزایش می‌دهیممایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، با تاکید بر تعهد این کشور به «برتری کیفی نظامی اسرائیل در خاورمیانه»، اعلام کرد که واشینگتن در پی افزایش توان نظامی امارات متحده عربی برای مقابله با تهدید رژیم ایران است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: سه رهبر دنیا به من گفتند مقابله با کرونا در ایران برای ما الگو شدرییس جمهور گفت: از واحدهای تولیدی به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی تشکر می کنم. دشمنان می خواستند بگویند همه کارها باید تعطیل شود اما ما تاکید داشتیم که واحدهای تولیدی نباید تعطیل شود که آنها عصبانی شدند و می گفتند برای دولت جان انسان ها مهم نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شهادت یک مرزبان در درگیری با قاچاقچیان موادمخدر در زابلایلنا:فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان گفت: شب گذشته در درگیری مسلحانه مرزداران با قاچاقچیان موادمخدر در حوزه هنگ زابل، یک تن از دلاورمردان مرزبانی به شهادت رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »