هشدار مایک پمپئو به رژیم ایران: دخالت خارجی در انتخابات آمریکا را تحمل نخواهیم کرد

03/08/1399 01:02 ق.ظ

🔺هشدار مایک پمپئو به رژیم ایران: دخالت خارجی در انتخابات آمریکا را تحمل نخواهیم کرد ⚡️وزیر خارجه آمریکا گفت:رژیم_ایران برای مدت‌های طولانی از ماشین تبلیغات حکومتی خود برای دروغگویی به مردم ایران و شعله‌ور کردن آتش تنفر از ایالات متحده استفاده کرده است

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. مایک پمپئو تاکید کرد: کل دولت آمریکا از تمام ابزارهایی که در اختیار دارد برای هدف قرار دادن آنهایی که تلاش می‌کنند در روند دموکراتیک ما دخالت کنند، استفاده می‌کند.

آقای پمپئو همچنین گفت: رژیم ایران برای مدت‌های طولانی از ماشین تبلیغات حکومتی خود برای دروغگویی به مردم ایران و شعله‌ور کردن آتش تنفر از ایالات متحده استفاده کرده است.

وزیر خارجه دولت پرزیدنت ترامپ افزود: ایران اکنون بخشی از همان تبلیغات و زیرساخت‌های رسانه‌ای را در تلاش برای زیر سئوال بردن انتخابات در آمریکا به کار می‌گیرد. وی تاکید کرد: استعدادهای ایرانی باید از مهارت‌ خود برای ارتقای صلح و تحکیم رفاه و کامیابی خانواده‌های خود استفاده کنند، نه کمک به جمهوری اسلامی برای سرکوب در داخل و گسترش ترور در خارج.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

«سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی قدس سپاه، موسسه بیان رسانه گستر، اتحادیه رادیو و تلویزیون و اتحادیه بین‌المللی رسانه‌های مجازی» داداش اشتباه اعلام کردی ! اینا که قبلا تحریم بودند😂😂😂! ما موشک پرانی آذربایجان و ارمنستان را تحمل نمی کنیم، در حد حرف، آمریکا هم مداخله ما را در انتخابات تحمل نمی کند در حد حرف. این دنیا شده فقط حرف های یک من صد غاز سیاسیون و بدبختی و فلاکت ملت ها

خنده دارتر از مسئله دخالت ایران در انتخابات امریکا نشنیدم، فقط یک جوک و شوی مسخره بود، فکر کنید یک گروه سایبری ایران طرفداران بایدن رو شناسایی کنن بگن به ترامپ رای بدین والا التون می کنیم اونها هم لجبازی کنن و دوباره به بایدن رای بدهند، خنده دار و مضحک نیست،اف بی آی اینقدر نابوده رژیم ایران و رژیم ترامپ. آنها شبیه یکدیگر هستند. دروغگو . دزد. رشوه خوار. جلاد .دیکتاتور .تشنه خون . احمق. دلقک . کثیف. اکنون این دو رژیم دلسوز یکدیگر را سر زنش می کنند . واقعأ جای مسخره است . سالی که نکوست از بهارش پیداست.😂😂😂😂😂😂

دمتون گرم وای هشدار داده 🤗 پمپئو غلط کرد! شما رای مردم امریکا را از دست داده اید! جرزنی و فرافکنی نکنید انتخابات امریکا مربوط به مردم امریکاست دولت ترامپ سعی کند رای مردم را بدست آورد اگر احساس شکست می کنید این مربوط به بی عرضگی و بی لیاقتی خود شماست نه دیگران! هیچ غلطی نمیتوانید بکنید ما احتیاجی به دخالت نداریم، اما اگر لازم باشه انجام میدهیم و شما هم غلطی نمیتوانید بکنید.. رژیم تروریستی آمریکا محکوم به نابودیست...

مهم نیستید! ایران اسلامی اهمیتی به این نمایشات انتخاباتی نمی دهد ایران با قدرت،برنامه هسته ای صلح آمیز،برنامه دفاع موشکی،و کمک به مظلومان منطقه را ادامه خواهد داد رئیس جمهور امریکا یک 'شومن بی ارزش'است! دولت ترامپ رفتنی است ایران اسلامی ماندگار است سرنوشت انتخابات امریکا را مردم امریکا تعیین خواهند کرد،نه کشورهای خارجی،و نه باند فاسد چسبیده به قدرت ترامپ و جمهوری خواهان! فقط صندوق رای،نه شانتاژهای تبلیغاتی دولت بی کفایت دونالد ترامپ!

سفارت آمریکا در ترکیه هشدار امنیتی صادر و خدمات ویزا را متوقف کرددر بیانیه این سفارتخانه آمده است که خدمات شهروندی و ویزا به طور موقت در تمام کنسولگری‌های ایالات متحده در ترکیه به حالت تعلیق در خواهد آمد.

Bravo با این حرف پمپ اوووو موافقم ،در طول تاریخ این حجم دروغ در هیچ حکومتی دیده و یا شنیده نشده

وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده رهبری فراخوان جهانی برای توانمندسازی اقتصادی زنان را برعهده گرفته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بعدا” کی به این رهبریت رای داد؟ نتانیاهو؟ بن سلمان؟ آل خلیفه؟ یا خود ترامپ؟ خیلی آمریکا خودشو بزرگ میبینه، یه روزی بزرگ بود، ولی با اشتباهات سیاستمدارانش و بخصوص ترامپ افول کرد!! فعلا که از جایگاه اول اقتصادی به دوم رسید و چین جاشو گرفت، از نظر سیاسی هم که بد افت کرد، چی مونده؟ ایالات متحده امریکا غلط کرد! شما فعلا سعی کنید در درجه اول در انتخابات امریکا نبازید! در درجه دوم هم به اقتصاد خودتان و میلیونها بیکار و بی خانمان و کارتن خواب در امریکا رسیدگی کنید!

میدل ایست آی: خامنه‌ای دستور توقف حملات به منافع آمریکا در عراق را داده است

آمریکا پنج نهاد ایرانی را به دلیل تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا تحریم کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ohom KHOOB KEH CHI? Who gives a Jackshit about what USA thinks, says or does about Iran?

آمریکا سفیر رژیم ایران در عراق را تحریم کرد؛ پمپئو: او سال‌ها ثبات عراق را تهدید کرده است🔺آمریکا سفیر رژیم_ایران در عراق را تحریم کرد؛ پمپئو: او سال‌ها ثبات عراق را تهدید کرده است ⚡️استیون منوشین نیز گفت: رژیم ایران از طریق انتصاب مقام‌های نیروی قدس سپاه در مقام سفیر برای پیشبرد اهداف بی‌ثبات کننده خود، امنیت و حاکمیت عراق را تهدید می‌کند دولت ترامپ یک دولت بی کفایت و ابله و معتاد به تحریم کردن است و کار دیگری جز خودنمائی و تحریم درمانی بلد نیست! وقتی آمریکا برای امور سیاسی سایر کشورها تصمیم میگیرد !!! is it hard for pompeo to accept usa under trump has lost its dominance all over the world آیا برای پمپئو خیلی سخت است که بپذیره که ایالات متحده تسلط خود را در سراسر جهان از دست داده است

آمریکا ۵ نهاد ایرانی، سفیر ایران در عراق و دو مقام حزب‌الله لبنان را تحریم کردایالات متحده آمریکا روز پنج‌شنبه در سه اقدام جداگانه، تحریم‌های جدیدی را علیه چند نهاد ایرانی همچنین شخصیتهای حقیقی مرتبط با ایران به اجرا گذاشت. فقط مونده دیگه آمریکا تک تک ایرانی ها رو تحریم کنه!!!! دیگه رسیدن به اسامی. پس فردا قصابی و نانوایی ها در آینده ای نزدیک فهرست تحریمی های امریکا : علی آقا قصاب در محله مولوی مُلوک خانم زن علی آقا قصاب مراد پسر آقابرار از روستای خانم آباد علیا

وزیر خارجه آمریکا روز جمعه ۲ آبان در بیانیه‌ای با اشاره به تحریم روز گذشته پنج نهاد ایرانی گفت، ایالات متحده دخالت خارجی در انتخاباتش را تحمل نخواهد کرد.

مایک پمپئو تاکید کرد: کل دولت آمریکا از تمام ابزارهایی که در اختیار دارد برای هدف قرار دادن آنهایی که تلاش می‌کنند در روند دموکراتیک ما دخالت کنند، استفاده می‌کند.

آقای پمپئو همچنین گفت: رژیم ایران برای مدت‌های طولانی از ماشین تبلیغات حکومتی خود برای دروغگویی به مردم ایران و شعله‌ور کردن آتش تنفر از ایالات متحده استفاده کرده است.

وزیر خارجه دولت پرزیدنت ترامپ افزود: ایران اکنون بخشی از همان تبلیغات و زیرساخت‌های رسانه‌ای را در تلاش برای زیر سئوال بردن انتخابات در آمریکا به کار می‌گیرد.

وی تاکید کرد: استعدادهای ایرانی باید از مهارت‌ خود برای ارتقای صلح و تحکیم رفاه و کامیابی خانواده‌های خود استفاده کنند، نه کمک به جمهوری اسلامی برای سرکوب در داخل و گسترش ترور در خارج.

We won’t let the Iranian regime’s latest efforts to interfere in our elections undermine our democracy. We’ve made clear there are consequences for such behavior, and yesterday we sanctioned five Iranian entities.