آمریکا ۵ نهاد ایرانی، سفیر ایران در عراق و دو مقام حزب‌الله لبنان را تحریم کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا ۵ نهاد ایرانی، سفیر ایران در عراق و دو مقام حزب‌الله لبنان را تحریم کرد بیشتر بخوانید🔽

در اولین اقدام، وزارت خزانه‌داری این کشور اعلام کرد که به دلیل «تلاش‌های گستاخانه» ایرانی‌های برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تحریم‌های جدیدی را علیه پنج نهاد ایرانی وضع کرده است.

بیانیه می‌افزاید موسسه بیان گستر که از موسسات تبلیغاتی وابسته به سپاه قدس است، رهبری این فعالیتها را برعهده داشته است و در آستانه این انتخابات، پرسنل این موسسه قصد داشتند با سوء استفاده از مسائل اجتماعی ایالات متحده از جمله همه‌گیری کووید۱۹ و تحقیر شخصیت‌های سیاسی آمریکا، بر این انتخابات تاثیر بگذارند.

در جریان این مناظره نیز جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در این هماورد سیاسی، در واکنش به خبر دخالت کشورهایی همچون ایران و روسیه در انتخابات گفت: «در دومین و آخرین مناظره انتخاباتی ترامپ و بایدن چه گذشت؟وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج‌شنبه در تصمیم جداگانه‌ای ایرج مسجدی، سفیر ایران در عراق را نیز تحریم کرد؛ ایالات متحده در عراق نیز در تلاش است تا با نفوذ ایران مقابله کند.

بر این اساس «نبیل فاروق» و «حسن البغدادی» از اعضای ارشد این سازمان در فهرست تحریم‌های بین‌المللی آمریکا قرار گرفتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

داداش گلم تحریم های شما هم شده حکایت تغییر قیمت بنزین در ایران لطفا یهو تکلیف رو روشن کن همه مردم به اضافه مورچه ها مگس ها ووو ........رو هم کلا تحریم کن بزا خیالمون یدفه راحت بشه😆😆😆😆😆😆

باند بی کفایت ترامپ مگر کار دیگری هم بلد است؟!

ای وای حالا چه کنیم

در آینده ای نزدیک فهرست تحریمی های امریکا : علی آقا قصاب در محله مولوی مُلوک خانم زن علی آقا قصاب مراد پسر آقابرار از روستای خانم آباد علیا

دیگه رسیدن به اسامی. پس فردا قصابی و نانوایی ها

فقط مونده دیگه آمریکا تک تک ایرانی ها رو تحریم کنه!!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد: ایران بزرگترین تهدید علیه صلح و امنیت در خاورمیانه استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این همان تهدیدیست که توسط صاحبان کارتلهای نفتی وتسلیحاتی برای چپاول ثروت خاورمیانه با استفاده از دولتمردان ایالات متحده وانگیس در ایران ساخته ومستقر گردید.به امید نابودی استعمار این حرفهای تکراری دیگه خسته‌مون کرده! یا یک کاری بکنید که این رژیم از بین بره یا دیگه حرفش و انقدر نزنید. خودتون اینها را به جون ما انداختید حالا میخواهید که ما جان بدهیم تا این رژیم عادی بشه مثل سایر کشورها؟ RegimeChange4iran پیمان_نوین آمریکا این منشا تعصبات مذهبی‌، خود کامگی ها، اختلافات و جنگ‌ها و خرابی‌‌ها و بد بختی از خاورمیانه گورشو گم کنه همه چیز درست میشه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

«تلاش ایران برای ایجاد اغتشاش و سردرگمی در انتخابات آمریکا» | DW | 22.10.2020​​​​​​​ایران و روسیه از سوی آمریکا به دخالت در انتخابات این کشور متهم شده‌اند. دستبرد سایبری به داده‌های انتخاباتی رای‌دهندگان آمریکایی و انتشار اخبار جعلی به منظور ایجاد سردرگمی از اجزای این دخالت عنوان شده است. تبل جنگو بزنیم یا زوده بیخود جمهوری اسلامی رو بزرگ نکنید هر کی مستعان ۱۱۰ رو ببینه میفهمه حدواندازه اینا چقدره هرچی هست زیر سر روسیه وچینه دخالت ایران و روسیه در انتخابات آمریکا تایید شد.👇
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران اتهام 'دخالت در انتخابات آمریکا' را رد کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادعای دخالت ایران در انتخابات آمریکا؛ تهران سفیر سوییس را به وزارت خارجه احضار کردسخنگوی وزارت خارجه ایران می‌گوید نتیجه که انتخابات آمریکا هیچ تفاوتی برای تهران ندارد و اتهامات وارد شده از سوی نهادهای امنیتی ایالات متحده در خصوص دخالت ایران در انتخابات بی‌اساس است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: ایران و روسیه به اطلاعات رای‌دهندگان دسترسی پیدا کرده‌اند - BBC News فارسیجان رتکلیف، مدیر امنیت ملی آمریکا، روز چهارشنبه گفته است که روسیه و ایران گام هایی در جهت مداخله در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا برداشته اند. پیش از این رهبران کمیته اطلاعاتی سنا در بیانیه ای نسبت به 'تهدیدهای برآمده از دشمنان نظام انتخاباتی آمریکا' هشدار دادند. جنگ نشه بی بی سیرابی اینطوری به روسیه وایران بها میدی که میتونن اما نمیتونن دستت رو شده سیرابی اگر برای حکومت جمهوری اسلامی فرقی ندارد که بایدن پیروز انتخابات باشد یا ترامپ، پس چرا ایران و روسیه به اطلاعات رای دهندگان دسترسی پیدا کنند؟! شنیدن حرف درست از زبان مسئولین جمهوری اسلامی غیر ممکن هست چون واقعا برای جمهوری اسلامی مهم است که ترامپ پیروز انتخابات نشود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران یک عضو سپاه را زیر پوشش سفیر به یمن فرستاده استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران یک عضو سپاه را زیر پوشش سفیر به یمن فرستاده است نماینده دائم ایالات متحده در سازمان ملل متحد روز پنجشنبه ۲۴مهر از اعضای شورای امنیت خواست به فراخوان آمریکا برای پایان دادن فوری حمایت ایران از شورشیان حوثی در یمن بپیوندند آمریکا شروع به دوروغ حداکثری را شعار انتخاباتی ترامپ فقط زر زدن در مورد ایرانه تا كنون چند كشور جواب دادند به اين فراخوان ؟ مقامات دولتی ،نمایندگان، مدیران شرکت ها،سفرا،در ج.ا اغلب سپاهی هستند، این مملکت رو انگشت سپاه میچرخه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »