آمریکا: ایران و روسیه به اطلاعات رای‌دهندگان دسترسی پیدا کرده‌اند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا: ایران و روسیه به اطلاعات رای‌دهندگان دسترسی پیدا کرده‌اند

جان رتکلیف، مدیر امنیت ملی آمریکا، روز چهارشنبه گفته است که روسیه و ایران گام هایی در جهت مداخله در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا برداشته اند.آقای رتکلیف در کنفرانس خبری که عصر چهارشنبه ترتیب داده شد گفت: "ایران و روسیه اقدامات مشخصی برای نفوذ در افکار عمومی در ارتباط با انتخابات انجام داده اند."

او افزود: "بازیگران خارجی در تلاش برای پراکندن اطلاعات غلط در میان رای دهندگانی که ثبت نام کرده اند می توانند از این داده ها استفاده کنند، به این امید که باعث سردرگمی و هرج و مرج شوند و اعتماد مردم به نظام دمکراتیک آمریکا را تضعیف کنند." سناتور جمهوری خواه مارکو روبیو که رئیس موقت این کمیته است و سناتور دمکرات مارک وارنر نائب رئیس کمیته "همه آمریکایی ها - از جمله اصحاب رسانه - را ترغیب کردند درباره قبول یا انتشار ادعاهای تایید نشده و تحریک کننده در ارتباط با آرا یا رای دادن محتاط باشند."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آخوند بی بی سی روزی خواهد رسید که با سقوط دیکتاتور تروریست به زباله دان تاریخ خواهی پیوست.

اگه فكر ميكنيد با شايعه پراكنى توى دل ايرانيان امريكا رو خالى ميكنيد كور خونديد. ايرانياى امريكا امسال منسجم به ترامپ راى ميدن. علت؟ چون براى وطن پرست ها احترام قاىل اند. چيزى كه شما بى وطن هاى بى بته هيچوقت متوجه نميشيد

با حملات سایبری تقلب در انتخابات به نفع دموکراتهای بی خاصیت بیشتر میشه

بنازم قدرت ایران را

اینقدر زمان اوباما کثافت وارد آمریکا شده که از حساب خارجه

اینها جرزنی های اطرافیان و باند پیرامون دونالد ترامپ است! ایران و روسیه دخالتی در انتخابات شما ندارند اینها بهانه های پیش از شکست سخت است! اگر شکست خوردید نتیجه را بپذیرید و مهمل بافی نکنید!

انتخاب بین بد و بدتر

ایرادشورای نگهبان در طرح مالیات خانه خالی به هیچ وجه، رفع نشده، اگر به برنامه پایش شبکه اول با حضور جناب خاندوزی، می‌گویند طرح را اصلاح نکرده اند و فقط جوری عمل کرده اند که اگر شورا دقت نکند و از دستشان در رود،فقط از سد شورا بگذرد. شرایط اضطراری مورد تاکیدفقها با ترفند دور زده

چه ربطي به جنگ داره

سیرابی, منبع خبرت کجاست؟ آمریکا! حالا منظورت قاره امریکا بود, یا کشور آمریکا؟ اشتباه نشه! امریکای شمالی یا جنوبی؟ واضح تر میگفتی نام این منبع خبری مهم رو

بی بی سیرابی اینطوری به روسیه وایران بها میدی که میتونن اما نمیتونن دستت رو شده سیرابی

اگر برای حکومت جمهوری اسلامی فرقی ندارد که بایدن پیروز انتخابات باشد یا ترامپ، پس چرا ایران و روسیه به اطلاعات رای دهندگان دسترسی پیدا کنند؟! شنیدن حرف درست از زبان مسئولین جمهوری اسلامی غیر ممکن هست چون واقعا برای جمهوری اسلامی مهم است که ترامپ پیروز انتخابات نشود.

جنگ نشه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد: ایران بزرگترین تهدید علیه صلح و امنیت در خاورمیانه استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این همان تهدیدیست که توسط صاحبان کارتلهای نفتی وتسلیحاتی برای چپاول ثروت خاورمیانه با استفاده از دولتمردان ایالات متحده وانگیس در ایران ساخته ومستقر گردید.به امید نابودی استعمار این حرفهای تکراری دیگه خسته‌مون کرده! یا یک کاری بکنید که این رژیم از بین بره یا دیگه حرفش و انقدر نزنید. خودتون اینها را به جون ما انداختید حالا میخواهید که ما جان بدهیم تا این رژیم عادی بشه مثل سایر کشورها؟ RegimeChange4iran پیمان_نوین آمریکا این منشا تعصبات مذهبی‌، خود کامگی ها، اختلافات و جنگ‌ها و خرابی‌‌ها و بد بختی از خاورمیانه گورشو گم کنه همه چیز درست میشه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: تحریم دو فرد و شش شرکت چینی در رابطه با ایران | DW | 20.10.2020آمریکا شش شرکت چینی و دو فرد حقیقی را به علت همکاری با یک شرکت کشتیرانی ایرانی مشمول تحریم قرار داد. وزیر خارجه آمریکا پیش از این تهدید کرده بود هر فرد یا شرکتی که با نهادهای دولتی ایرانی همکاری کند، تحریم خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جنگ در قره‌باغ؛ آغاز موج سوم بازداشت شهروندان تُرک در ایرانباز داشت کار بسیار غلطی است که نظام مثل بقیۀ عملکردهاش انجام میده. بازداشت تفکر و عمل این افراد را بسوی تجزیه طلبی هل میدهد. تا گفتگو هست چرا بازداشت؟ تمامی بدبختی و مشکلات را ج.ا مسبب است.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران ۳۲۲ قربانی جدید گرفت؛ «واکسن ایرانی کرونا در راه است»وزیر بهداشت ایران می‌گوید مراحل ساخت واکسن ایرانی کرونا به خوبی در حال پیشرفت است و از نیمه آبان‌ماه وارد مرحله آزمایش انسانی می‌شود. واکسن ایرانی کرونا در راه است؛ شاید_این_جمعه_بیاید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ در پنسیلوانیا: در صورت پیروزی، اولین تماس از ایران خواهد بود؛ معامله خواهیم کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. از رسانه صدای آمریکا هم فقط یک بلندگو برای ترامپ جور کدین همه چیزو به گند کشیدید در روزهای آینده از امام حسن مجتبی بیشتر خواهیم شنید:))) مردک ترسو در عرصه سیاست خارجی هیچ کاری نتونست بکنه مدام فقط اینا تکرار میکنه رای جمع کنه اینهمه بولتون گفت حمله کن گوش نکرد بزغاله
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت بیش از ۱۰۰۰ نفر در ۷۲ ساعت اخیر بر اساس آمارهای رسمی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »