راستی‌آزمایی سخنان مطرح شده در آخرین مناظره انتخاباتی دونالد ترامپ و جو بایدن

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

راستی‌آزمایی سخنان مطرح شده در آخرین مناظره انتخاباتی دونالد ترامپ و جو بایدن مناظره_ترامپ_بایدن انتخابات_آمریکا این گزارش را بخوانید 🔽

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا و جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها شامگاه پنجشنبه به وقت محلی در آخرین مناظره خود برای انتخابات ریاست جمهوری، امیدوار بودند که رای‌دهندگان بلاتکلیف را در انتخابات سه نوامبر تحت تاثیر قرار دهند. این مناظره در دانشگاه بلمونت شهر نشویل برگزار شد.

ایالت‌های تحت رهبری دموکرات‌ها مانند نیویورک که در موج اول ضربه سختی از شیوع ویروس کرونا به آن‌ها وارد شد و قرنطینه را انتخاب کردند پس از مدتی میزان شیوع ویروس کرونا در آن‌ها به سطح پایینی رسید. اما همین ایالت‌ها شاهد بازگشت شیوع ویروس در برخی از مناطق خود هستند و محدودیت‌های جدید را هدف قرار داده‌اند.

ترامپ اغلب این عدد را ذکر می‌کند تا واقعیت بیش از ۲۲۰ هزار مرگ در اثر کرونا در ایالات متحده کمتر به چشم آید. شبکه ان بی سی می گوید که اظهارات ترامپ مبنی بر اینکه نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در خیابان‌های محله‌های چینی‌ها در سانفرانسیسکو می‌رقصید نیز اشتباه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این مطالب بیشتر شبیه عقده گشایی یورونیوز هست تا راستی ازمایی

مردشور خودتون و و شرکاتونو ببرند که مادرزادی دزد بودید و هستید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش‌ها به مناظره انتخاباتی ترامپ و بایدنواکنش‌ها به مناظره انتخاباتی ترامپ و بایدن | «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا که نامزد حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور آخرین مناظره انتخاباتی خود را با «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات عصر پنجشنبه به وقت محلی برگزار کرد رییس شورای روابط خارجی آمریکا نیز به این بخش از مناظره انتخاباتی واکنش نشان داد. او نوشت: ترامپ شرایط دشواری را با کره شمالی به ارث برد. متاسفانه با تقویت زرادخانه کره شمالی و توانمندی‌های موشکی این کشور، اوضاع بدتر شده است . دیپلماسی فردی فقط برای گرفتن عکس بود نه نتیجه!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رودی جولیانی 'صحنه رسوایی‌آمیزش در بورات' را ساختگی خواند - BBC News فارسیرودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ و شهردار سابق نیویورک، می‌گوید صحنه به ظاهر رسوایی‌آمیزی که از او در فیلم جدید 'بورات' پخش شده، 'کاملا ساختگی' است. ز پی پی سی یەوخت از حرص ترامپ نزنی کون خودتو پارە کنی بهتر نیست درباره دستهای آغشته به کرم JeffreyToobin گفتگو کنین
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به حمایت تاریخی پاپ فرانسیس از حق زندگی مشترک و‌ قانونی همجنس‌گرایانسخنان پاپ فرانسیس،‌ رهبر کاتولیک‌های جهان، در حمایت از حق زندگی مشترک و‌ قانونی همجنس‌گرایان با استقبال گسترده کنشگران حقوق دگرباشان جنسی همراه شده است. این احمق از ایندا نگری بشری بی بهره است جناب پاپ شما مغازه‌ات رو درست اداره کن کشیش‌ها پسربچه‌ها رو نکنن به رسمیت شناختن حق زندگیِ مشترکِ همجنس‌گرایان پیشکش🙄 شمام آب نمیبینید وگرنه از آخوندا بدتر هستین بابا این خودش هم احتمالا همجنس گرا بوده،نظری ندارید؟
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آخرین دور رویارویی دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالت متحده آمریکا | DW | 23.10.2020ترامپ و بایدن در آخرین دور مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری نظرات خود را درباره مسائلی مانند مقابله با کرونا، دخالت روسیه، وضعیت اقتصادی، محیط زیست و نژادپرستی بیان کردند. دومین رویارویی این دو در فضایی آرام‌تر جریان داشت. نقل قول ازمکتب فرصت طلبان وخوش ګزران حرفوی رقم کارمل کاروالان وغیره که درجبه زارهای شلوغ وګندیده استعمارکهنه زایده ودرچهاردیواری اجنتوری ابرقدرتهارشدیافته میګوند:هرکه خرشودماپالانش هستیم؟اینطرزفکرطفیلیان هرزه دروجودملتهای روبه انکشاف وانسانان متفکرمتحرک متعهدومعتقدمیباشند؟ نقل قول ازمکتب فرصت طلبان وخوش ګزران حرفوی رقم کارمل کرزی خلیلزادع غ وغیره که درجبه زارهای شلوغ وګندیده استعمارکهنه ونوزایده ودر۴دیواری اجنتوری ابرقدرتهارشدیافته میګوند:هرکه خرشودماپالانش هستیم؟اینطرزفکرطفیلیان هرزه دروجودملتهای روبه انکشاف وانسانان متفکرمتحرک متعهدومعتقدمیباشند؟ اگر شُما نام سومین شخص بجز آقای ترامپ و بایدن که همان آقای منفعت است میبرديد دیگه من براحتی انتخاب خودم میکردم، آره عزیزان من ‌. . رابطه كشورها با همديگه هيچوقت یه رابطه عاشقانه نبوده ونخواهد بود بلکه تُهى است از هرگونه احساسات وعاطفه ها وهمیشه منفعت فقط حرف اول میزده وميزنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 21 اکتبرنسبت به دو روز پیش بایدن نسبت به ترامپ موفق‌تر بود. هم پیش‌بینی آرای الکترال بیشتری داشت و هم سه دهم درصد محبوب‌تر شد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

در رسانه‌های آمریکا؛ آیا سرنوشت ترامپ در دست لاتین‌تبارها و مجرمان سابق فلوریدا است؟ - BBC News فارسیساکنان ایالت فلوریدا از روز دوشنبه، ۱۹ اکتبر، اجازه یافتند برای انداختن رای پیش از موعد به پای صندوق‌ها بروند. آنها مانند سه دهه گذشته باز هم یکی از حساس‌ترین ایالت‌های سرنوشت‌ساز در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا هستند. اما امسال چند تغییر در نیمرخ جمعیتی این ایالت و همچنین نتایج یک همه‌پرسی که سال ۲۰۱۸ برگزار شد، پیش‌بینی نتایج فلوریدا را دشوارتر و برای دونالد ترامپ بسیار حیاتی کرده است. بی بی سی واقعا داری اراجیف مینویسی. درتو گل بگیرن با این ج رت و پرتهات خیلی کثیفی بی, بی, سیرابی الان که لندن زیر نعلین حوزه علمیه قم هست وتوهم جیره خوار ان یک کاری کنید آرمتون رو بردارید بزنید 'شعبه تازه تأسیس خبرگزاری تسنیم در لندن'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »