وزیر بهداشت ترکیه: در ماه دسامبر حدود 5 میلیون واکسیناسیون انجام می‌دهیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر بهداشت ترکیه گفت قصد داریم در کشور از واکسنی با عوارض جانبی کمتر استفاده کنیم. احتمالا در ماه دسامبر حدود 5 میلیون واکسیناسیون انجام خواهیم داد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر بهداشت ترکیه گفت قصد داریم در کشور از واکسنی با عوارض جانبی کمتر استفاده کنیم. احتمالا در ماه دسامبر حدود 5 میلیون واکسیناسیون انجام خواهیم داد.فخر‌الدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه طی نشست خبری در استان بورسا پس از بررسی وضعیت شهر‌های مجاور اعلام کرد: قصد داریم در کشور از واکسنی با عوارض جانبی کمتر استفاده کنیم. احتمالا در ماه دسامبر حدود 5 میلیون واکسیناسیون انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه امروز 2165 مورد جدید ابتلا به کرونا ثبت شد و در مجموع حدود 13 میلیون آزمایش کرونا انجام شده است، تصریح کرد: افزایش شمار بیماران بدحال ادامه دارد. قدرتمندترین سلاح ما در برابر ویروس کرونا رعایت تدابیر بهداشتی به‌ویژه استفاده از ماسک است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار وزیر بهداشت ترکیه درباره آمار ابتلا به کرونا در استانبول
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع ترکیه: همسایگان خود در مدیترانه شرقی و دریای اژه را به مذاکره دعوت می‌کنیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نقدی محترمانه به مواضع اخیر وزیر بهداشتتهران- ایرنا- در ستون درنگ روزنامه ایران آمده است: سعید نمکی را از یک منظر می‌توان بدشانس‌ترین وزیر بهداشت تاریخ جمهوری اسلامی ایران دانست که حوزه مسئولیت او ناخواسته درگیر یک بیماری همه‌گیر جهانی شده آن هم در شرایطی که پیش از آن کشور با تحریم‌های حداکثری امریکا هم روبه‌رو شده بود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نخست‌وزیر جمهوری‌چک به وزیر بهداشت: استعفاء ندهی برکنار می‌شویدر پی انتشار عکسی از وزیر بهداشت جمهوری چک در حال خروج از یک رستوران، آندره بابیچ نخست وزیر این کشور گفت در صورتی که وی از سمت خود استعفا ندهد او را برکنار خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مقامات ترکیه و روسیه در مسکو دیدار کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه از 311 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »