میدل ایست آی: خامنه‌ای دستور توقف حملات به منافع آمریکا در عراق را داده است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وبسایت «میدل ایست آی» مدعی شد که رهبر ایران برای جلوگیری از تحریک ترامپ٬ دستور توقف حملات به منافع آمریکا در عراق را صادر کرده است.

وبسایت «میدل ایست آی» مدعی شد که رهبر ایران برای جلوگیری از تحریک ترامپ٬ دستور توقف حملات به منافع آمریکا در عراق را صادر کرده است.وبسایت «میدل ایست آی» اعلام کرد که آیت الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران به شبه‌نظامیان شیعی مورد حمایت این کشور در عراق دستور داده"به دلیل تهدیدهای دولت ایالات متحده" حملات به پایگاه‌های آمریکا را متوقف کنند.

گزارش مذکور تصریح کرده است:"سفارت آمریكا در بغداد، پایگاه‌هایی كه نیروهای ائتلاف تحت رهبری آمریكا در آن مستقر هستند و كاروان‌های پشتیبانی لجستیک در عراق طی ماه‌های اخیر تقریبا همه روزه توسط موشك‌ها، مواد منفجره و هم حملات مسلحانه مستقیم مورد هدف قرار گرفته‌اند. گرچه این حملات خسارات قابل توجهی به همراه نداشته، اما دولت‌های عراق و آمریکا نگران هستند. مایک پمپئو٬ وزیر خارجه ایالات متحده نیز در دیدار خود با مقامات عراقی تهدید به بستن سفارت بغداد در صورت عدم جلوگیری از حملات كرده است".

در این گزارش همچنین آمده است:"با توجه با احتمال انتخاب نشدن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری این کشور٬ خامنه‌ای نگران دستور حملات بی پروای وی در عراق برای بازگرداندن شرایط به نفع خود است. به همین دلیل پس از هشدارهای انگلیس دستور توقف حملات به گروه های مسلح مورد حمایت ایران به منافع ایالات متحده را داده است. این دستورات به دلیل اهمیت آن٬ با دعوت فرماندهان گروه‌های شیعی مانند تیپ بدر، کتائب حزب الله و عصائب الحق به شهر قم و دیدار با رهبر ایران صادر شده است".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مراسم معرفی نامزد وزیران به مجلس؛ غنی: آمریکا به حفظ تعهداتش در قبال افغانستان اطمینان داده‌ - BBC News فارسیمحمداشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان اعضای جدید کابینه و رئیسان ادارات مستقل را به مجلس نمایند‌گان برای به دست آوردن رای اعتماد معرفی کرد. آقای غنی در این مراسم با اشاره به مذاکرات صلح افغانستان گفت او در چند روز گذشته با مقامات ارشد آمریکایی گفتگو کرده و آن‌ها به حفظ تعهدات‌شان در قبال افغانستان اطمینان داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد: ایران بزرگترین تهدید علیه صلح و امنیت در خاورمیانه استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این همان تهدیدیست که توسط صاحبان کارتلهای نفتی وتسلیحاتی برای چپاول ثروت خاورمیانه با استفاده از دولتمردان ایالات متحده وانگیس در ایران ساخته ومستقر گردید.به امید نابودی استعمار این حرفهای تکراری دیگه خسته‌مون کرده! یا یک کاری بکنید که این رژیم از بین بره یا دیگه حرفش و انقدر نزنید. خودتون اینها را به جون ما انداختید حالا میخواهید که ما جان بدهیم تا این رژیم عادی بشه مثل سایر کشورها؟ RegimeChange4iran پیمان_نوین آمریکا این منشا تعصبات مذهبی‌، خود کامگی ها، اختلافات و جنگ‌ها و خرابی‌‌ها و بد بختی از خاورمیانه گورشو گم کنه همه چیز درست میشه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران یک عضو سپاه را زیر پوشش سفیر به یمن فرستاده استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران یک عضو سپاه را زیر پوشش سفیر به یمن فرستاده است نماینده دائم ایالات متحده در سازمان ملل متحد روز پنجشنبه ۲۴مهر از اعضای شورای امنیت خواست به فراخوان آمریکا برای پایان دادن فوری حمایت ایران از شورشیان حوثی در یمن بپیوندند آمریکا شروع به دوروغ حداکثری را شعار انتخاباتی ترامپ فقط زر زدن در مورد ایرانه تا كنون چند كشور جواب دادند به اين فراخوان ؟ مقامات دولتی ،نمایندگان، مدیران شرکت ها،سفرا،در ج.ا اغلب سپاهی هستند، این مملکت رو انگشت سپاه میچرخه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: تحریم‌های اخیر اخطاری به همه کسانی است که با کشتیرانی ایران وارد معامله شوندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پمپ گه بزودی این 'نیش' بسته خواهد شد!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فشار رژیم ایران بر مادر و دختر زندانی به خاطر مخالفت با حجاب اجباری؛ گزارشی از وضعیت صبا کرد افشاری و راحله احمدی در زندان♦️ فشار رژیم ایران بر مادر و دختر زندانی به خاطر مخالفت با حجاب_اجباری؛ گزارشی از وضعیت صبا کرد افشاری و راحله احمدی در زندان ▪️ ضعیت سلامت صبا کرد افشاری در زندان نامناسب است و مادرش نیز با آن که محکومیت کمتر از ۵ سال دارد، به مرخصی اعزام نمی‌شود. دیدیم نرگس محمدی هم همین طور باسرم اونو سر پا کردده بودن و با بچه هاش میخواست حرف بزنه اما نمی خواست حرف بزنه خاک بر سرتون کنن با این دروغ هایی که تحویل جامعه دادین نرگس محمدی با چه وضع فاجعه ای از زندان آزاد شده بود و شما چه همه نگران بودید دیدیم چه قدر راست میگویید خاک برسرتان که جزی از جریان_اوسکول_ساز هستید خ اوج عقتدار پوشالی رژیم ورشکسته ج.ا زندانی کردن زنان بی دفاع و شلیک موشک به هواپیمای مسافربری
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در سازمان ملل: رژیم ایران با نقض قطعنامه‌های شورای امنیت از گروه‌های تروریستی و نیابتی حمایت می‌کند🔺سفیر آمریکا در سازمان ملل: رژیم_ایران با نقض قطعنامه‌های شورای امنیت از گروه‌های تروریستی و نیابتی حمایت می‌کند ⚡️کلی کرفت می‌گوید که ایران با حمایت کردن از گروه‌های تروریستی و نیابتی، بسیاری از قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل را نقض کرده است. خسته نشدید از اینهمه اراجیف ؟ شما اگر میتوانستید با منطق خود دنیا را قانع کنید موفق میشدید تحریم تسلیحاتی ایران را تمدید کنید ! کوچکترین اقدامِ نظامی ترامپ علیه جمهوری اسلامی انجام بده؛، جمهوری اسلامی به طرف ساخت سلاح هسته ای پیش خواهد رفت !! ما می توانیم 💪💪🇮🇷🇮🇷 کدام ویژگیِ این خانم باعث شد توسط ترامپ به عنوان نماینده آمریکا در سازمان ملل انتخاب بشه؟! 😅😅😅 بگم یا معلومه؟؟؟ خلاصه این خانم و ترامپ روزهای آخرشونو سپری می‌کنن 😉
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »