نماینده مجلس: شلوار تنگ باعث عقیم شدن می‌شود | DW | 12.10.2020

21/07/1399 02:16:00 ب.ظ

تبلیغات و تشویق گسترده در ایران برای فرزندآوری بی‌نتیجه مانده‌است. دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس با هشدار نسبت به کاهش جمعیت، دخترها و پسرها را از پوشیدن لباس‌های چسبان منع کرده و شلوار تنگ را باعث و بانی ناباروری دانسته است.

تبلیغات و تشویق گسترده در ایران برای فرزندآوری بی‌نتیجه مانده‌است. دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس با هشدار نسبت به کاهش جمعیت، دخترها و پسرها را از پوشیدن لباس‌های چسبان منع کرده و شلوار تنگ را باعث و بانی ناباروری دانسته است. او نوع لباس افراد و تغییر سبک پوشش را عامل مهمی در افزایش ناباروری دانسته و گفته است: «لباس‌های...

او نوع لباس افراد و تغییر سبک پوشش را عامل مهمی در افزایش ناباروری دانسته و گفته است: «لباس‌های چسبان مخصوصا در حوزه شلوار برای پسر و دختر باعث عقیم‌شدن می‌شود.» نماینده رفسنجان در توضیح این مدعا به تحت فشار قرار گرفتن اندام‌های باروری در لباس تنگ اشاره کرده و هم‌زمان وزارت بهداشت را سرزنش کرده که در آموزش‌هایش، راه‌کارهای جلوگیری از بچه‌دار شدن را تبلیغ می‌کند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

عراق موجودیت خود را از ایران دارد

محمد صدر: با بالا گرفتن جنگ های داخلی عراق در سالهای پس از سقوط صدام، این کشور با اعلام موجودیت گروهی با نام «داعش» در خاک خود مواجه شد که به نام برپایی تعالیم و قوانین اسلامی، ظالمانه ترین رفتار را در برخورد با مردم عراق به ویژه زنان این کشور دنبال می کردند(البته شاخه سوری این گروه، سال‌ها قبل فعالیت خود را در سوریه آغاز کرده بود) اینکه در نهایت چگونه ماهیت این گروه به نابودی انجامید و برخورد دولت عراق با ناجیان این کشور در سال‌های پس از سقوط داعش چه بود. گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اونچه که مردم عقیم میکنه بی پولیه البته بهتر که مردم بچه دار نشن تا نسل ما ایرانی ها تمام بشه دنیا به آرامش نزدیکتر بشه ولی بعدش نمیدونم که چطور میخواین پرچم اسلام بدین دست صاحبش بدون نفرات تنگترین شلوارها سالهای 70 میلادی پای مردم بود . همه عقیم شدند ؟ نه ده تا بچه هم دارند. در جامعه ای که اقتصادش متزلزل و معیشت مردم نابسامان است فرزند آوری اگر نگوییم کاری بیهوده که بسیار احمقانه است. بی_تدبیری دیکتاتوری

کل زندگیم شلوار تنگ پوشیدم، این دبیر کمیسیون فرهنگی رو بدین بهم عقیم بودن رو نشونش بدم😂😂😂😂 خودشون پول یا مفت میریزن تو حلقوم بچه های حروم خورشون، بی هیچ زحمتی، بعد از مردم میخواید جمعت آوری کنن، مردم فقط شما رو لعنت میکنن،! پس بگو چرا؟ تو40سالگی،هنوز بچه ندارم ؟ پس، تنگی تونبونم مساله بوده نه ازدواج نکردن، خودم بین سرپا شاشیدن، وبا پای چپ وارد مستراح شدن گیر بودم.

الان تمام دختر پسرهای کشور میخوان بچه دار بشن ولی چون شلوار تنگ دارن نمیشه 😂😂 با این وضعیت معیشت و گرونی و مخارج الان مگه کسی جرات بچه دار شدن رو داره که به توصیه ایشون تنگ بپوشن یا گشاد من شاشیدم تو عقیدت کسکش رای گرفتی این اراجیف را تحویل ملت بدی والا در ایران نبود امکان ازدواج بیشتر از عقیم شدن اثر دارد.

الان تمام دختر پسرهای کشور میخوان بچه دار بشن ولی چون شلوار تمگ دارن نمیشه 😂😂 با این وضعیت معیشت و گرونی و مخارج الان مگه کسی جرات بچه دار شدن رو داره که به توصیه ایشون تنگ بپوشن یا گشاد

رئیس مجلس ترکیه: ارمنستان دیگر یک مشکل جهانی است

🤦🏼‍♀️

قالیباف: بورس فرصتی برای جهت دهی نقدینگی به سمت پروژه‌های ملی است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimقالیباف: بورس فرصتی بزرگ برای جذب نقدینگی و جهت‌دهی آن به سمت پروژه‌های ملی است ما در بورس باید مسایل مختلف اجتماعی، فرهنگی، محیط زیستی، سیاسی و امنیتی را در نظر بگیریم با تشکر از شما که سرمایه مردمو برای کسری بودجه دولت به بورس هدایت کردین تا در نهایت در قمارخانه بورس آنچه دارند به کارگزاری ها ببازند! ArezooTorktaz این چچی میگه این وسط!

طرح مجلس برای سامان‌دهی بازار خودرو در حال نهایی شدن است/ بخشی از پشت پرده گرانی‌ها در دست دلالان است/ مجموعه‌های نظارتی در حوزه خودرو کارکرد موثری ندارندسخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس طرحی برای سامان‌دهی حوزه خودرو چندین ماه است که در دست دارد و تقریبا هم آماده شده و برای اینکه از نظرات سایر بخش‌ها مانند دولت، وزارت صمت، خودروسازان، مجموعه قطعه‌سازان استفاده کنیم جلساتی را برگزار کردیم و در حال نهایی کردن طرح مذکور هستیم تا با کمترین ایراد و اشکال به صحن بیاوریم.

مخالفت کاخ سفید با اجباری شدن ماسک در وسایل نقلیه عمومی | DW | 10.10.2020استفاده از ماسک یکی از راه‌های موثر مقابله با شیوع کرونا به شمار می‌رود اما دولت ترامپ ظاهرا اعتقادی به آن ندارد. به گزارش نیویورک‌تایمز کاخ سفید مانع اجباری کردن استفاده از ماسک در وسایل نقلیه عمومی شده است. آمریکا کشور آزادیه. نه رئیس جمهور و نه هیچکس دیگر نمیتواند کسی را مجبور کند که ماسک بزند یا نزند. خبرای اینچنینی، فقط ازآستین نیویورک تایمز،و،م رک ل درمی آید. شما رسانه ها سعی دارید فقط بر ضد آقای دوناد ترامپ جهت دهی کنید چون به تنهایی و با قدرت جلوی همه شما ایستاده است این رو بدونید که برنده صد در صد آمریکا آقای دونالد ترامپ هست ایشون تنها دولتی هستن که بر ضد مولاهای حاکم بر ایران هستن و منافع ملت ایران رو میبینن نه منافع مولاها رو.

آخرین خبرهای دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ | DW | 12.10.2020علی باقری کنی دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت اسامی این اشخاص حقیقی و حقوقی در اختیار دادستان تهران قرار گرفته است تا طبق قانون تحت تعقیب قرار گیرند. دارائیهای این چند نفر امریکایی ها باید درقرض الحسنه های ایران بلوکه بشه فقط بشینید پیک شماری کنید نه دارو می خرید نه ونتیلاتور می گیرید نه بیمارستان صحرایی می زنید نه واکسن آنفلانزا میارید نه برای واکسن کرونا ثبت نام و پیش خرید می کنید نه معوقات پرسنل بیمارستانی رو میدید نه یک میلیارد یورو بودجه کرونا رو میارید نه مشاغل رو نوبت کاری می کنید نه ...!

ایمنی خودروهای جدید ایرانی چقدر است؟ | DW | 12.10.2020شرکت‌های خودروساز ایرانی بر خلاف بیشتر شرکت‌های معتبر در جهان، بسیار کم اطلاعات فنی درباره ایمنی خودروهای تولیدی خود را منتشر می‌کنند. اما شرکت سایپا به تازگی در یک اتفاق نادر، تست تصادف محصول خود 'شاهین' را منتشر کرده است. پراید ۱۴۰۰۰۰۰۰۰ تومان. همین که به فرقون کلمه «خودرو» نسبت میدن بس نیست تست هم میخواید؟