مخالفت کاخ سفید با اجباری شدن ماسک در وسایل نقلیه عمومی | DW | 10.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استفاده از ماسک یکی از راه‌های موثر مقابله با شیوع کرونا به شمار می‌رود اما دولت ترامپ ظاهرا اعتقادی به آن ندارد. به گزارش نیویورک‌تایمز کاخ سفید مانع اجباری کردن استفاده از ماسک در وسایل نقلیه عمومی شده است.

مرکز مدیریت و پیشگیری بیماری وزارت بهداشت ایالات متحده قصد داشت با دستورالعملی استفاده از ماسک در وسایل نقلیه عمومی در آمریکا را اجباری کند.

آمریکا با ۴۰ هزار مورد ابتلای جدید در روز درگیرترین کشور جهان با بیماری کووید۱۹ است و شمار مبتلایان در آن تا روز شنبه به نزدیک هفت میلیون و ۶۷۰ هزار نفر می‌رسد. دستورالعمل‌های اجرایی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در آمریکا باید به تائید کارگروه ویژه کاخ سفید برسد. به نوشته نیویورک‌تامیز اعضای این کارگروه معتقدند تصمیم درباره اجباری شدن ماسک در وسایل نقلیه عمومی را باید به مسئولان محلی ایالت‌ها واگذار کرد.

ترامپ زمانی مدعی بود کرونا نوعی سرماخوردگی است. او اولین بار حدود پنج ماه پس از شیوع کرونا در آمریکا با ماسک در انظار عمومی ظاهر شد و حتی پس از مثبت شدن آزمایش کرونایش در حدود یک هفته پیش نیز از آن به درستی استفاده نمی‌کند.ترامپ بعد از قطعی شدن ابتلایش به کرونا در یک بیمارستان نظامی بستری بود و تنها سه روز بعد مرخص شد. او می‌گوید حالش کاملا خوب است و آماده از سرگیری مبارزات انتخاباتی است.

این نخستین بار نیست که کارگروه ویژه کرونا در کاخ سفید جلوی اجرای یک دستورالعمل مرکز وابسته به وزارت بهداشت برای مقابله با شیوع کرونا را سد می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شما رسانه ها سعی دارید فقط بر ضد آقای دوناد ترامپ جهت دهی کنید چون به تنهایی و با قدرت جلوی همه شما ایستاده است این رو بدونید که برنده صد در صد آمریکا آقای دونالد ترامپ هست ایشون تنها دولتی هستن که بر ضد مولاهای حاکم بر ایران هستن و منافع ملت ایران رو میبینن نه منافع مولاها رو.

خبرای اینچنینی، فقط ازآستین نیویورک تایمز،و،م رک ل درمی آید.

آمریکا کشور آزادیه. نه رئیس جمهور و نه هیچکس دیگر نمیتواند کسی را مجبور کند که ماسک بزند یا نزند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ممنوعیت ورود بدون 'ماسک' به وسایل حمل و نقل پایتخت از فرداممنوعیت ورود بدون 'ماسک' به وسایل حمل و نقل پایتخت از فردا معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ورود بدون ماسک از فردا به تمامی وسایل حمل و نقل عمومی ممنوع است چقدر دیر اجرا شد ولی باز خداروشکر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد از کمیته بین‌المللی المپیک به دلیل بی‌‌توجهی‌ به قتل نوید افکاری، جوان کشتی‌گیر ایرانیصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خوشتیپ مشنگ جان زده بود بابای تورم کشته بود اینطوری بلبلی نمیزدی. هر کثافتی ارزش دس زدن نداره 😉. دستاتو بشور بو میده 😂😂😂🖐️ فقط کف خیابانهای 31استان ایران اتحادبرای میهن وازادی وتسخیر تمامی مراکزسیاسی ونظامی واوردن شاهنشاه رضاشاه دوم خامنه‌ای بیشرف
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ربیعی: نمی‌خواهیم در اجرای طرح استفاده از ماسک درگیری فیزیکی رخ دهدسخنگوی دولت: *نمی‌خواهیم در اجرای طرح استفاده از ماسک درگیری فیزیکی رخ دهد *شیوه‌هایی اتخاذ خواهد شد که افرادی که رعایت نمی‌کنند، جریمه شوند *اجباری شدن استفاده از ماسک تصمیم درستی است د آخه تو این یکی هم طِر میزنید ، اونم از نوع دسته دارش! sabaazarpeik عجب مافیائی راه انداختن آخه یکی نیست به این بیشرفا بگه شما ماسک مجانی در اختیار مردم بزار ببین کی ماسک نمیزنه، وقتی قیمت یک ماسک با یک نان برابری میکنه، نان به ماسک ارجحیت داره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بخشی از منطقه بسته شهر غازی‌ماگوسا در جمهوری ترک قبرس شمالی به روی عموم باز شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش همتی به تحریم ثانویه بانک‌های ایرانی/ برای تامین دارو از روش‌های دیگر استفاده می‌کنیمرئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تحریم ثانویه بانک‌های ایرانی گفت: از این پس در کنار بخش‌خصوصی، تمام تلاش خود را برای تامین دارو و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از روش‌های مختلف به کار می‌بندیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »