قالیباف: بورس فرصتی برای جهت دهی نقدینگی به سمت پروژه‌های ملی است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قالیباف: بورس فرصتی بزرگ برای جذب نقدینگی و جهت‌دهی آن به سمت پروژه‌های ملی است ما در بورس باید مسایل مختلف اجتماعی، فرهنگی، محیط زیستی، سیاسی و امنیتی را در نظر بگیریم

، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی امروز عصر با فعالان بازار سرمایه ضمن خیرمقدم به افرادی که با هویت حقیقی و حقوقی در بازار مهم بورس حضور دارند، گفت: در جلسات حضوری باید مسائل سرمایه گذاران بازار سرمایه هر از چندگاهی مطرح و بررسی شود و از سوی دیگر ارتباطات به صورت ممتد برای تبادل نظرات برقرار باشد.

رئیس قوه مقننه در ادامه اظهار داشت: ما باید موضوع نقدینگی و جهت دهی آن را بررسی کنیم زیرا جذب نقدینگی از یک سو و جهت دهی آن بحث دیگری است که نیازمند بررسی های بیشتر دارد. رئیس مجلس شورای اسلامی با یادآوری رویکردهای مجلس یازدهم مبنی بر شفافیت، هوشمندی، مردمی سازی و کارآمدسازی، افزود: این متغیرها را باید در ارتباط با بازار سرمایه نیز مورد توجه قرار داد و اگر گفته می شود ورود مستقیم مردم به این بازار آسیب جدی می رساند ما با لحاظ متغیر مردمی سازی باید مسیر را به نوعی تعریف و ساماندهی کنیم که مردم دخیل باشند تا به سمت پروژه محوری و تامین بخش های تولیدی از بازار بورس برویم بنابراین هدف گذاری کلی در این حوزه باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: اولین گام تحول اقتصادی، ثبات در اقتصاد است و ما در برنامه هفتم توسعه باید با برنامه ریزی های ملی، منطقه ای، استانی و محلی پیش گام های ثبات در اقتصاد را تعبیه کنیم. ما باید با رویکرد تامین مالی بخش تولید از طریق بازار سرمایه، قانون بودجه سالانه و برنامه هفتم توسعه را تدوین کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فردا بازار سرخ میشه بورس

بورس نشان داد که هنوز میشود روی مردم برای چاپیدن ملت،حساب باز کرد

بهترین محل دزدی چهار درشدی ها بورس است

فعلا فقط سوخت سرمایه مردم رو پیگیری کردید و پر بار تر کردن جیب خودتون بعد ۷۰%ریزش دیگه بازار خودش با این افت ریال خوب شد ولی شما باز جلو رشد رو گرفتید درحالی که خودتون هروز نوسان گیریتون آزاده و پول رو پول میارید،فقط لب و دهنید خدارو شکر ملتم دستتون رو خوب خوندن

ArezooTorktaz

این چچی میگه این وسط!

با تشکر از شما که سرمایه مردمو برای کسری بودجه دولت به بورس هدایت کردین تا در نهایت در قمارخانه بورس آنچه دارند به کارگزاری ها ببازند!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیعت دوباره برای لغو اعدام؛ «جان شما ارزشی برای رهبران جمهوری اسلامی ندارد»
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نظر مثبت ایران برای حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهانفدراسیون کشتی ایران به اتحادیه جهانی اعلام کرد، در صورت برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان، تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی ایران را به این رقابت‌ها اعزام خواهد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ برای اولین بار از زمان ترخیص از بیمارستان در انظار عمومی ظاهر شدطرفداران چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا در حیاط کاخ سفید شعار «چهار سال دیگر» سر می‌دادند. این خودش تنهایی تا حالا ۱۰۰ هزار نفرو مریض کرده ادامه فیلم جمع آوری آرای انتخابات🤣🤣🤣 اصلا ترامپ ماسک نزده بود تو مراسم، که کلی هم سر و صدا کرد. تو هم یورو نیوز ؟؟؟؟!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توافق آذربایجان و ارمنستان برای آتش‌بس موقت در قره‌باغآذربایجان و ارمنستان برای آتش‌بس موقت در قره‌باغ توافق کردند روسیه بهترین میانجی برای برادران کوچک قره_باغ از الان اردوغان آرام نخواهد نشست و استارت مجدد جنک خواهد زد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دردسرهای کرونا برای بیماران 'پیوند' / کاهش چشمگیر آمار اهدای عضومدیر عامل انجمن اهدای عضو ایرانیان به عوارض خاموش بحران کرونا اشاره کرد و گفت: یکی از مواردی که کرونا توانسته آسیب زیادی به آن وارد کند، اهدای عضو بوده است به شکلی که آمار اهدای عضو شش ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال ۱۳۹۸ حدود ۵۰ درصد کاهش یافته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

باید تصمیم جدی برای مهار کرونا گرفته شود/ ادارات و سازمان‌ها از ظرفیت فضای مجازی برای دورکاری استفاده کنند/ نمی‌توانیم هر روز شاهد مرگ تعداد بیشتری از هم‌وطنان خود باشیمآصفری در گفت‌وگو با ایلنا: باید تصمیم جدی برای مهار کرونا گرفته شود/ ادارات و سازمان‌ها از ظرفیت فضای مجازی برای دورکاری استفاده کنند/ نمی‌توانیم هر روز شاهد مرگ تعداد بیشتری از هم‌وطنان خود باشیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »