میز ۵ متری پوتین؛ ابزار قدرت‌نمایی یا اقدام احتیاطی برای کووید-۱۹؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

میز ۵ متری پوتین؛ ابزار قدرت‌نمایی یا اقدام احتیاطی برای کووید-۱۹؟ این گزارش را بخوانید 🔽

در هفته‌های اخیر ملاقات‌های دو نفره ویلادمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، با سران شماری از کشورها از جمله ایران و فرانسه در محافل عمومی و خبری بحث‌برانگیز شده است.

معمر قذافی، دیکتاتور سابق لیبی نیز جلسات خود با مقامات دیگر کشورها را در چادری بزرگ و رنگارنگ برگزار می‌کرد و هر کجا می‌رفت از رم تا نیویورک آن را با خود می‌برد. نزدیکانش می‌گفتند این نشانه پایبندی او به اصالت فرهنگی‌اش است، با این حال منتقدان آن را ترفندی برای جلب توجه می‌دانستند. هرچند منتقدان از اهداف سیاسی احتمالی پشت پرده سخن می‌گویند، با این حال این امکان نیز وجود دارد که فاصله‌گذاری زیاد با مهمانان به دلیل ترس پوتین از ابتلا به کووید-۱۹ باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شرط عربستان برای ارائه تست کرونا برای عمره‌گزاران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاخ سفید: همه گزینه‌ها درباره افزایش قیمت نفت روی میز استسخنگوی کاخ سفید با اشاره به اقدامات واشنگتن در مواجهه با افزایش قیمت نفت گفت که همه گزینه‌ها دراین باره روی میز است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اولیانوف: پیش‌نویس توافق احیای «برجام» روی میز مذاکرات وین قرار داردمیخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در مذاکرات وین گفت، سند نهایی احیای «برجام» پیش‌نویس شده است و این سند بندهای متعددی دارد که باید بیشتر روی آن کار شود اما
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بانک‌ها در ایران برای پرداخت وام ازدواج پول ندارندیک مقام بانکی در ایران اعلام کرد بانک‌ها برای پرداخت وام ازدواج ۱۲۰ میلیون تومانی پول ندارند و خیلی از افراد از سال ۱۳۹۷ به بعد هنوز در صف دریافت وام ۷۰ میلیونی ازدواج هستند. ازدواجی که وام شروع شود آخرش معلوم است. ملت کوسکشی اسلام زده بیهویتی که بامشت گره کرده به دمبال اسلام ناب محمدکوسکش قاتل بودن بادودست بازدراوج فقرو نابودی ایران وایرانی گدای حق خودشون ازیک مشت ملای کوسکش تنلش مسلمون خونخوار متعفن لاشخوردزدقاتل کون پاره ناموس جنده تخم صیقه هستن توپ تانک فشفشه ملت خاموش سوپر کسکشه با این اوضاع خراب اقتصادی از مردم انتظار افزایش جمعیت دارند؟!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

متهمان تهیه مدرک زبان جعلی برای پناهجویان در آلمان شناسایی شدند | DW | 08.02.2022پلیس آلمان در حال بررسی پرونده گروهی است که متهم‌اند برای مهاجران و پناهجویان مدرک جعلی زبان درست کرده‌اند. آنها این مدارک را هرکدام به بهای ۱۰۰۰ یورو فروخته‌اند. سردسته این گروه رئیس یک مدرسه زبان برای مهاجران است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پاداش 10 میلیون دلاری آمریکا برای شناسایی رهبر شاخه خراسان«داعش»ایالات متحده آمریکا در ازای دریافت اطلاعاتی که به شناسایی رهبر شاخه خراسان گروه «داعش» بیانجامد، 10 میلیون دلاری پاداش تعیین کرد.پاداش 10 میلیون دلاری ههههههه🤮 این کشور دنبال سرگرمی برای مردم افغانستان میگرده وگرنه برای وزیر داخله طالبان هم ۱۰ میلیون دالر تعیین کرده رفت کشور ناروی چرا نگرفت؟ حضور آمریکا در این منطقه‌ی ما جز شر و فساد هیچ اثری نداشته؛ پا در این منطقه گذاشتند، با خودشان شر و فساد آوردند. هر جایی که قدم میگذارند یا ناامنی است یا جنگ داخلی است یا کارهایی از قبیل ایجاد داعش است
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »