خداحافظی برج تاندیل؛ وداع اشک‌آلود در اولین نمایش پیش چشمان مادر - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خداحافظی برج تاندیل؛ وداع اشک‌آلود در اولین نمایش پیش چشمان مادر

او که به دلیل قد بلندش به "برج تاندیل" معروف است، در دور نخست اوپن آرژانتین با نتیجه ۳-۶ و ۱-۶ در مسابقه‌ای که یک ساعت و بیست دقیقه طول کشید به هموطنش فدریکو دلبونیس باخت. تنیس‌باز آرژانتینی که به شدت از سوی تماشاگران تشویق می‌شد در پایان بازی گفت: "احتمالا دیگر همدیگر را نخواهیم دید."

او روز شنبه و قبل از شروع تورنمنت گفته بود که این بازی‌ها و مسابقات هفته آینده در ریودوژانیرو برزیل برای او بیشتر از این که "بازگشت" به میادین باشد، "وداع" با تنیس به شمار می‌رود. دل‌پوترو گفت: "لحظاتی بسیار احساسی بود و توصیف آن چه در زمین گذشت برایم سخت است. فضا دیوانه‌کننده بود و همین طور مردم. با این تماشاگران یکی از بهترین مسابقات حرفه‌ایم را پشت سر گذاشتم."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصاویری از اندونزی؛ تمساحی پس از پنج سال از لاستیک دور گردنش رهایی یافتتمساحی ۵.۲ متری در اندونزی پس از ۵ سال از یک حلقه لاستیک موتور سیکلت که دور گردنش گیر کرده بود، رهایی یافت. تایری بر گردنم افکنده دوست/می‌کشد هر جا که خاطرخواه اوست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از جشن و پایکوبی سنگالی‌ها پس از غلبه بر شاگردان کی‌روششاگردان کارلوس کی‌روش، مربی تیم مصر در ضربات پنالتی با نتیجه چهار بر دو تسلیم «شیرهای» سنگال شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سید حسن نصرالله: آمریکا از جنگ با ایران می‌ترسد/ پاسخ ایران به اسرائیل شدید خواهد بودسید حسن نصرالله در گفت‌وگو با شبکه العالم اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران قدرت منطقه‌ای بزرگی است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت و یا به آسانی با آن جنگید. سیبیلش تازه چرب شده ها ترسو از جنگ واهمه دارد ولی اگر مجبور گردد جنون‌آمیز عمل می‌کند. جنگ‌های آمریکا با ژاپن، ویتنام، افغانستان، عراق را دیدید دنبال مجالس عزا و عروسی می‌گردند. وعده ما از سپیده‌دم ۲۲_بهمن با پرچم_سه_رنگ در میدان_آزادی با شعار مطالبات_ملی و اعتراضات_سراسری جنبش_قرمز اتحاد_ملی این بیچاره قرص هاشو سر وقت نمیخوره که انقدر مزخرف میگه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: از 6 فعال مدنی زن ناپدید شده در افغانستان خبری نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سخنگوی سپاه :لحظه‌ای از کمک به مردم محروم کشور غافل نخواهیم بودسخنگوی سپاه گفت: هم‌زمان با یازدهمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه بیش از ۱۵ میلیون بسته معیشتی در سراسر کشور توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توزیع می‌شود. کمک_ازنوع_صدقه_دادن_به_بخشی_ازمردم_اقتصاد_مسکین_پروری_است🤣🤣🤣 پول مردم رو برای ایدیولوژی منفورتون به هر دزد و تروریستی ندید، کمک پیشکشتون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »