شرط عربستان برای ارائه تست کرونا برای عمره‌گزاران

18/11/1400 06:20:00 ب.ظ

شرط عربستان برای ارائه تست کرونا برای عمره‌گزاران وزارت حج و عمره عربستان سعودی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد کلیه عمره‌گزاران یا سایر مسافران ورودی به کشور فارغ از وضعیت سلامتی آنها، موظف به ارائه آزمایش پی سی آر (PCR) یا تست آنتی‌ژن هستند.

07.02.2022 ریاض/ خبرگزاری آناتولی وزارت حج و عمره عربستان سعودی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد کلیه عمره‌گزاران یا سایر مسافران ورودی به کشور فارغ از وضعیت سلامتی آنها، موظف به ارائه آزمایش پی سی آر (PCR) یا تست آنتی‌ژن هستند.

براساس این گزارش، مقررات مذکور از 9 فوریه 2022 اجرایی خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

عشقی: پیشنهاد معامله رمز ارزها در قالب صندوق سرمایه‌گذاری ارائه شده استعشقی: پیشنهاد معامله رمز ارزها در قالب صندوق سرمایه‌گذاری ارائه شده است مجید عشقی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران درباره احتمال امکان معامله رمزارزها در بورس‌های این کشور گفت: درخصوص معامله رمز ارزها در بورس ایران پیشنهاداتی ارائه شده است.

فضای دولت کار، کار و کار برای مردم است و اسیر حاشیه‌ها نمی‌شودآیت‌الله رئیسی در جلسه هیات دولت: فضای دولت کار، کار و کار برای مردم است و اسیر حاشیه‌ها نمی‌شود وزارت کشور با مشورت دستگاه‌های دیگر آئین‌نامه نحوه استفاده مردم از سواحل آزاد شده را تدوین کنند به وزارت کشور ناهار ندین

پوتین برای اردوغان آرزوی سلامت کردپوتین برای اردوغان آرزوی سلامت کرد ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه طی پیامی، برای رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و همسرش امینه اردوغان که به سویه اومیکرون ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، آرزوی بهبودی کرد.

دیوان عالی عراق نامزدی هوشیار زیباری برای ریاست‌جمهوری را تعلیق کرد | DW | 06.02.2022دیوان عالی عراق هوشیار زیباری، نامزد حزب دموکرات اقلیم کردستان برای احراز مقام ریاست‌جمهوری را موقتا به تعلیق درآورد. او متهم به فساد مالی است. مقتدا صدر در توییتر گفت، 'ما داعیان اصلاحات هستیم نه داعیان قدرت و حکومت'.

جیک سالیوان: آمریکا در مساله اوکراین «مسیر دیپلماتیک» را برای روسیه باز گذاشته است🔺جیک سالیوان: آمریکا در مساله اوکراین «مسیر دیپلماتیک» را برای روسیه باز گذاشته است ▪️جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، بر آمادگی آمریکا و متحدانش در مقابله با تجاوز احتمالی روسیه به اوکراین تاکید کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: آمریکا لاف میزند...بی تردید...

راه‌اندازی فوری تختهای ICU ویژه کودکان/درخواست از تهرانی‌ها برای تکمیل مراحل واکسیناسیونفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه خوشبختانه دریافت دز سوم واکسن در روزهای اخیر با استقبال بیشتری از سوی شهروندان تهرانی رو به رو بوده است، از شهروندان درخواست کرد برای تکمیل مراحل واکسیناسیون خود به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.