موزه فرش ۵۰ روز است که برق ندارد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترانس برق موزه فرش از دوم تیرماه ۹۹ سوخته و این موزه حدود ۵۰ روز است که برق ندارد. سایت «گلچه فرش» نوشته که این ترانس به تهران رسیده، «اما اداره میراث فرهنگی استان تهران در انتظار صدور مجوز اداره برق برای نصب این ترانس است.» اخبار_ایران

«گلچه فرش»

نوشته که این ترانس به تهران رسیده، «اما اداره میراث فرهنگی استان تهران در انتظار صدور مجوز اداره برق برای نصب این ترانس است.» این سایت اضافه کرده «این دو ماهی که موزه فرش تاریک بوده کارکنان اداری آن همگی از این موضوع گلایه» دارند.پریسا بیضاییموزهٔ فرش ایران در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۵۶ آغاز به کار کرد و در این موزه فرش‌های بسیار نفیسی از سراسر ایران به نمایش گذاشته شده است.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رونمایی از روند مرمت و نوسازی گنجینه موزه هنرهای معاصر تهرانتهران- ایرنا- روند مرمت و نوسازی گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران، طی برنامه‌ای، صبح امروز (سه‌شنبه ۲۱ مرداد) برای اصحاب رسانه تشریح شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اسلواکی سه کارمند سفارت روسیه را اخراج کرددولت اسلواکی می‌گوید که سه کارمند سفارت روسیه در براتیسلاوا را اخراج کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران یک خطر تروریستی برای همه جهان است🔺مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران یک خطر تروریستی برای همه جهان است ⚡️وزیر خارجه آمریکا می‌گوید انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در ماه اکتبر، یک خطر تروریستی برای همه جهان است، و آمریکا تلاش دارد جلوی آن را بگیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شش زندانی سیاسی در زندان اوین به کرونا مبتلا شده‌اند؛ پروتکل بهداشتی رعایت نمی‌شود🔺شش زندانی سیاسی در زندان اوین به کرونا مبتلا شده‌اند؛ پروتکل بهداشتی رعایت نمی‌شود ⚡️همسر اسماعیل_عبدی، فعال صنفی معلمان می‌گوید، این معلم زندانی و ۱۱ نفر دیگر از زندانیان بند ۸ زندان اوین به کرونا مبتلا شده‌اند و برخی وضعیت جسمی مناسبی ندارند. در این عکس، به اشتباه تصویری از یوسف ندرخانی کشیش زندانی (وسط پایین) هم آمده بود که اشتباه است و بدینوسیله اصلاح می‌شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: امیدواریم تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در شورای امنیت سازمان ملل تمدید شود🔺مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: امیدواریم تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در شورای امنیت سازمان ملل تمدید شود ⚡️وزیر خارجه آمریکا می‌گوید انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در ماه اکتبر خطر تروریستی برای همه جهان است، و آمریکا تلاش دارد جلوی آن را بگیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش آمریکا به اعتراضات در بلاروس: از خواسته‌های دموکراتیک مردم بلاروس حمایت می‌کنیم🔺واکنش آمریکا به اعتراضات در بلاروس: از خواسته‌های دموکراتیک مردم بلاروس حمایت می‌کنیم ⚡️وزیر خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده از خواسته‌های دموکراتیک مردم بلاروس حمایت می‌کند. مایک پمپئو گفت که انتخابات ریاست جمهوری در بلاروس آزاد و عادلانه نبود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »