مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران یک خطر تروریستی برای همه جهان است

11/08/2020 12:25:00 ق.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

پمپئو, تحریم

🔺مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران یک خطر تروریستی برای همه جهان است ⚡️وزیر خارجه آمریکا می‌گوید انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در ماه اکتبر، یک خطر تروریستی برای همه جهان است، و آمریکا تلاش دارد جلوی آن را بگیرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageوزیر خارجه آمریکا می‌گوید انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در ماه اکتبر، یک خطر تروریستی برای همه جهان است، و آمریکا تلاش دارد جلوی آن را بگیرد.مایک پمپئو عصر دوشنبه ۲۰ مرداد به طور مجازی در «کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران» موسوم به «سیپک» شرکت کرد و در بخشی از سخنان خود به اقدامات رژیم ایران اشاره کرد. او با بیان اینکه «رژیم ایران حامی شماره یک تروریسم در جهان است»، گفت که آمریکا با خروج از برجام و افزایش فشار بر جمهوری اسلامی، توانایی رژیم ایران را برای اقدامات تروریستی کاهش داد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

یک هفته در سال صاحب یک ویلای لاکچری هستم با ساحل اختصاصی

مصباحی مقدم: FATF به کلی منتفی است/ صحبت از پذیرش FATF یک تحریف است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimمصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: FATF به کلی منتفی است گشایش اقتصادی با پذیرش FATF، نمونه تحریف و آدرس غلط دادن به مردم است اگر پذیرش FATF را به مصلحت کشور می‌دیدیم آن را تصویب می‌کردیم اما معتقدیم FATF چیزی جز خسارت برای ملت ایران به دنبال ندارد مصباحی‌مقدم: گشایش اقتصادی با پذیرش FATF، نمونه تحریف و آدرس غلط دادن به مردم است اینستاگرام تسنیم را دنبال کنید

ثبت ۳ زمان برای اوج یک بارش زیبای مرداد ماهی/بهترین زمان برای مشاهده آذرگوی‌های درخشانثبت ۳ زمان برای اوج یک بارش زیبای مرداد ماهی مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران با اشاره به بارش شهابی پرساووشی گفت: برای بارش شهابی پرساووشی ۳ زمان اوج بارش در روزهای ۲۱ تا ۲۳ مردادماه پیش بینی شده است، درحالیکه نور مزاحم ماه مانع مشاهده شهاب‌های این بارش است

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.

کرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روزکرونا در ایران ؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روز

سکه یک میلیون تومان ارزان شدسکه یک میلیون تومان ارزان شد | در بازار ۱۹ مرداد طلا و سکه هر قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی با حدود یک میلیون کاهش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه)، به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان فروخته شد

Share via Email Print this page وزیر خارجه آمریکا می‌گوید انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در ماه اکتبر، یک خطر تروریستی برای همه جهان است، و آمریکا تلاش دارد جلوی آن را بگیرد.شهروندخبرنگار اولین بار واژه‌ » time sharing» تایم شرینگ در سریال کمدی پایتخت ۴ توسط شخصیت «رحمت» استفاده شد که سه برادر با ارث پدری‌شان شراکتی یک ماشین شاسی‌بلند خریده بودند و هرکدام زمان مشخصی را برای استفاده در طول هفته داشتند؛ اما در دو سال گذشته جایگاه این واژه از سریال‌های طنز تلویزیون به داخل دفاتر مشاورین املاک و مجتمع‌های تجاری لاکچری رسیده است.خبرگزاری تسنیم با اشاره به برخی گمانه‌زنی‌ها گشایش اقتصادی مورد نظر رئیس جمهور پذیرش FATF خواهد بود، اظهار داشت: گشایش اقتصادی با پذیرش FATF، نمونه تحریف و آدرس غلط دادن به مردم است.مهندس مسعود عتیقی در گفت‌وگو با ایسنا، بارش‌ شهاب"پرساووشی" را یکی از بارش‌های مشهور سالیانه توصیف کرد و افزود: این بارش به دلیل وقوع در فصل تابستان، با وجود شب‌های با هوای نسبتا مناسب از یک سو و از سوی دیگر به دلیل عبور آذر گوی‌های ویژه این بارش، بسیار مورد توجه رصدگران رخدادهای نجومی است.

مایک پمپئو عصر دوشنبه ۲۰ مرداد به طور مجازی در «کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران» موسوم به «سیپک» شرکت کرد و در بخشی از سخنان خود به اقدامات رژیم ایران اشاره کرد. او با بیان اینکه «رژیم ایران حامی شماره یک تروریسم در جهان است»، گفت که آمریکا با خروج از برجام و افزایش فشار بر جمهوری اسلامی، توانایی رژیم ایران را برای اقدامات تروریستی کاهش داد. خودش می‌گوید: «من فقط در بخش فروش ویلاهای لاکچری و شهرکی فعالیت می‌کنم. وزیر خارجه آمریکا با اشاره به اینکه «تحریم تسلیحاتی رژیم ایران تحت برجام به زودی منقضی می‌شود»، گفت: انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در ماه اکتبر، یک خطر تروریستی برای همه جهان است. مصباحی مقدم با اشاره به اینکه اکنون جمهوری اسلامی ایران فعالیت‌های اقتصادی خود را به گونه‌ای انجام می‌دهد که تحریم‌ها مانع آن نیستند و آمریکا هم نمی‌توان جلوی این فعالیت‌ها را بگیرد، خاطرنشان کرد: سال گذشته 42 میلیارد دلار صادرات محصولات غیر نفتی داشتیم و بیش از 41 میلیارد دلار کالاهای مورد نیازمان را وارد کردیم. ما تلاش داریم جلوی آن را بگیریم.» به گفته کیان مشاوران معاملات ملکی در یک بازه زمانی دوساله روی معاملات تایم شرینگ در آن منطقه تبلیغ کرده‌اند. مشابه اقدامی که در کشتن قاسم سلیمانی و البغدادی انجام دادیم؛ چرا که این دولت در حفاظت از مردم آمریکا مقابل تروریسم، بسیار جدی است. مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران ZHR (میزان بارش ساعتی سرسویی) این بارش در سال جاری را ۴۰ تا ۵۰ شهاب در ساعت عنوان کرد و گفت: در سال‌های اخیر در برخی سال‌ها بدون حضور نور ماه در آسمان، تا ۱۰۰ شهاب در ساعت دیده شده است.

پیش از این نیز، مایک پمپئو روز یکشنبه با انتشار توئیتی از نامه شورای همکاری خلیج فارس خطاب به شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر ضرورت تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، استقبال کرد.» کیان می‌گوید این تبلیغات تاثیر زیادی در این نوع معاملات داشته است. انتهای پیام/. وزیر خارجه آمریکا نوشت: «نامه شورای همکاری خلیج فارس به شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران، بیانیه بی‌باکانه‌‌ای است.» نایف الحجرف، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس، روز شنبه با ارسال نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد از آن شورا خواست تا زمانی که ایران از مداخله مسلحانه در کشورهای همسایه دست برنداشته است، تحریم تسلیحاتی اعمال شده علیه ایران را لغو نکند.» اما موضوع وقتی جالب‌تر می‌شود که چند غریبه بخواهند به‌صورت شراکتی و بر مبنای تایم شرینگ خرید کنند: «بیشتر مشتریان ما جوانانی هستند که مثلا ۴۰۰ میلیون پول دارند و یک ویلای ۴ میلیارد تومانی را می‌پسندند ما این مشتری‌ها را به هم وصل می‌کنیم و پول‌هایشان را روی هم می‌گذارند و ویلا را می‌خرند و به‌صورت تایم شرینگ استفاده می‌کنند. تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر به پایان می‌سد و آمریکا خواستار تمدید آن است. ۱۷ مرداد نیز، کلی کرفت ، سفیر ایالات متحده آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد، ایران را «حامی شماره یک تروریسم در جهان» خواند و به روسیه و چین هشدار داد که آنها نیز، در صورت جلوگیری از تصویب قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، در شمار بزرگترین حامیان تروریسم در جهان قرار خواهند گرفت.. وی منشا بارش پرساووشی را دنباله‌دار"سوئیفت تاتل" دانست که در جو زمین، با برخورد با ذرات به جای مانده از این دنباله‌دار، درخشان می‌شوند و با سرعت سرسام آور ۲۱۰ هزار کیلومتر در ساعت، ذرات این دنباله‌دار با جو زمین برخورد می‌کنند.

خبرهای دیگر ..» در این معاملات دیگر سند تک‌برگی به اسم خریداران صادر نمی‌شود: «چون تعداد نفرات مشخص نیست و ممکن است مثلا ۲۰ نفر در خرید یک ویلا شریک باشند.. . درحالی‌که در پروسه‌ ثبت‌اسناد این اتفاق خیلی زمان‌بر یا حتی غیرممکن است.