معاون وزیر خارجه آمریکا: جنگ میان اسرائیل و حزب‌الله لبنان حتمی است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون وزیر خارجه آمریکا: *جنگ میان اسرائیل و حزب‌الله لبنان حتمی است *رژیم صهیونیستی برای این سناریو آماده است و همه دنیا می‌دانند که این جنگ مساله‌ای مسلم است *تل‌آویو برای این احتمال برخلاف جنگ ۲۰۰۶ آماده شده است

به گزارش ایسنا، روزنامه القدس العربی نوشت، منابع آگاه اعلام کردند، دیوید شنکر، معاون وزیر خارجه آمریکا در سفر دوره‌ای خود که از چهارم تا سیزدهم سپتامبر به طول می‌انجامد، به عربستان، لبنان، اردن و تونس خواهد رفت.

به گفته منابع مذکور، شنکر در این سفر خود روی بحران با ایران، روابط میان رژیم صهیونیستی و حزب‌الله، طرح معامله قرن و بحران لیبی متمرکز خواهد بود. وی به دنبال جلب حمایت کشورهای مذکور از طرح معامله قرن و حمایت از واشنگتن در درگیری با تهران است. همچنین شنکر در جریان مذاکرات خود با مسؤولان ارشد در ریاض و امان، مبارزه با گروه‌های تروریستی در سوریه، یمن و لیبی را بررسی خواهد کرد و به این دلیل که تونس نزدیک‌ترین کشور همسایه به لیبی بوده و اخیرا عضو غیر دائم شورای امنیت شده است، جنگ داخلی موجود در لیبی در صدر مذاکرات شنکر با مسؤولان ارشد تونس خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دیدار کرد🔺وزیر خارجه آمریکا با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دیدار کرد ⚡️مایک پمپئو ضمن دیدار با گیر پدرسون، نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه حمایت دولت آمریکا از پایان دادن به خشونت‌ها در سوریه بر اساس قطعنامه ۲۲۵۴ را اعلام کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ظریف خطاب به وزیر خارجه آمریکا: پمپئو، غر نزن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خشم وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از اظهارات سید حسن نصراللهوزیر خارجه اسرائیل در واکنش به اظهارات اخیر دبیرکل حزب‌الله لبنان، به زبان عربی لبنان را تهدید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفر معاون وزیر حمل و نقل ایران به افغانستانوزیر حمل و نقل افغانستان با معاون زیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل ایران در کابل دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

معاون رئیس جمهوری آمریکا در لهستان بر ادامه حمایت واشنگتن از اوکراین تاکید کردمعاون رئیس جمهوری آمریکا در لهستان بر ادامه حمایت واشنگتن از اوکراین تاکید کرد به گزارش خبرگزاری رویترز، مایک پنس این موضوع را در جریان دیدار با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، در ورشو مطرح کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع سابق آمریکا: سیاست‌های ترامپ باعث گسسته شدن کشور می‌شود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر دفاع سابق آمریکا در مصاحبه‌ای هشدار داد که سیاست‌های رئیس جمهور این کشور باعث گسسته شدن آمریکا خواهد شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »