خشم وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از اظهارات سید حسن نصرالله

10/06/1398 03:17 ب.ظ

خشم وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از اظهارات سید حسن نصرالله «نصرالله لبنان را ویران خواهد کرد»

وزیر خارجه اسرائیل در واکنش به اظهارات اخیر دبیرکل حزب‌الله لبنان، به زبان عربی لبنان را تهدید کرد. وی که از اعضای بارز دولت نتانیاهو است در اظهاراتی که نشان از خشم او نسبت به تهدیدات سید حسن داشت مدعی شد: سید حسن داستان‌پردازی درباره دفاع از لبنان کرده و آنها را به لبنانی‌ها القا می‌کند و اگر به همین منوال ادامه بدهد نام و یاد خود را به...

وی که از اعضای بارز دولت نتانیاهو است در اظهاراتی که نشان از خشم او نسبت به تهدیدات سید حسن داشت مدعی شد: سید حسن داستان‌پردازی درباره دفاع از لبنان کرده و آنها را به لبنانی‌ها القا می‌کند و اگر به همین منوال ادامه بدهد نام و یاد خود را به عنوان"کسی که لبنان را خراب کرد" ثبت خواهد کرد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ظریف خطاب به وزیر خارجه آمریکا: پمپئو، غر نزن

وزیر خارجه آمریکا با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دیدار کرد🔺وزیر خارجه آمریکا با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دیدار کرد ⚡️مایک پمپئو ضمن دیدار با گیر پدرسون، نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه حمایت دولت آمریکا از پایان دادن به خشونت‌ها در سوریه بر اساس قطعنامه ۲۲۵۴ را اعلام کرد.

وزیر خارجه بلژیک: در تلاشیم مفاد برجام را اجرا کنیموزیر خارجه بلژیک: در تلاشیم مفاد برجام را اجرا کنیم دیدیه ریندرز، وزیر امور خارجه و معاون نخست‌وزیر بلژیک: «ما نگران مسائل امنیتی و آزادی کشتیرانی هستیم اما از طرفی در تلاشیم تا مفاد برجام را اجرا کنیم تا از هرگونه تنش در منطقه جلوگیری شود»

وزیر ارتباطات ایران در واکنش به ترامپ: من و ناهید همین الانمحمدجواد آذری_جهرمی، وزیر ارتباطات ایران، در واکنش به توییت دونالد ترامپ، رییس‌جمهور آمریکا، درباره انفجار در سکوی پرتاب ماهواره در ایران، خبرنگاران را به پژوهشگاه فضایی دعوت کرد تا از آنچه تحت عنوان ماهواره «ناهید_۱» معرفی شد، بازدید کنند.

وزارت خارجه قطر: ایران برای شهروندان قطر ویزای گردشگری فرودگاهی صادر می‌کندوزارت خارجه قطر: ایران برای شهروندان قطر ویزای گردشگری فرودگاهی صادر می‌کند وزارت خارجه قطر به نقل از یک مسئول امور کنسولگری در این وزارت اعلام کرد که ایران تصمیم گرفته است که برای دارندگان گذرنامه قطر، در فرودگاه‌های ایران ویزای گردشگری صادر کند.

آقای وزیر ناهید کجاست؟عکس گرفتن وزیر ارتباطات ایران با یک ماهواره شاید به خودی خود خیلی عجیب نباشد؛ ولی وقتی او زیر عکسش با ماهواره ناهید پیام «صبح به خیر دونالد ترامپ» را می‌نویسد، قصه جالب می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، یسرائیل کاتس، وزیر خارجه اسرائیل امروز (یکشنبه) در پیامی توییتری سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان را"عروسک ایران" خواند.

وی که از اعضای بارز دولت نتانیاهو است در اظهاراتی که نشان از خشم او نسبت به تهدیدات سید حسن داشت مدعی شد: سید حسن داستان‌پردازی درباره دفاع از لبنان کرده و آنها را به لبنانی‌ها القا می‌کند و اگر به همین منوال ادامه بدهد نام و یاد خود را به عنوان"کسی که لبنان را خراب کرد" ثبت خواهد کرد.

این پیام توییتری در واکنش به اظهارات تلویزیونی شب گذشته سید حسن منتشر شده است. دبیرکل حزب‌الله در سخنان خود بر ضرورت این مساله که رژیم صهیونیستی بهای حمله‌اش را می‌پردازد و همه تهدیدها و ترس‌ها مقاومت را از پاسخ و واکنش منع نمی‌کند، تاکید کرد.