سفر معاون وزیر حمل و نقل ایران به افغانستان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر حمل و نقل افغانستان با معاون زیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل ایران در کابل دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر حمل و نقل افغانستان با معاون زیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل ایران در کابل دیدار و گفتگو کرد.یما یاری وزیر حمل و نقل افغانستان با عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ایران در کابل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش وزارت حمل و نقل افغانستان، طرفین در این دیدار درباره پروژه خط آهن خواف-هرات، ساخت جاده، تعمیر پل میلک، تبادل کالا از طریق بندرچابهار، گسترش و تقویت تجارت به تبادل نظر پرداختند. یاری در مورد ادغام ادارات و انجام اصلاحات در قوانین حمل و نقل، شفافیت و تسهیل این امر و گسترش تجارت و روابط افغانستان و ایران تاکید کرد.

معاون وزیر و رئيیس سازمان راهداری و حمل و نقل ایران تعهد کرد که این پروژه ها با همکاری کشور تکمیل خواهد شد. در این دیدار، محمدرضا بهرامی سفیر ایران در کابل، رئیس اداره حمل و نقل جاده، معاون فنی اداره خط آهن و برخی از روسای شرکت های خصوصی حمل و نقل این کشور نیز حضور داشتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمبولانس برای حمل بیمار است نه جسدرییس سازمان اورژانس در واکنش به مباحثی مبنی بر لزوم راه‌اندازی اورژانس ویژه سوانح برای انتقال فوتی‌ها: *آمبولانس برای حمل بیمار است نه جسد *انتقال فوتی‌ها، جزو وظایف اورژانس نیست *اگر قرار باشد فوتی‌ها را جابجا کنیم، ممکن است از کار اصلی‌مان جا بمانیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۱۰ روستای دیدنی ایران از دریچه دوربیندر سفر به گوشه و کنار ایران، گاه به مناطقی روستایی می‌رسیم که طبیعت و بشر، دست در دست هم، مناظری بسیار دیدنی خلق کرده‌اند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

عراقچی برای بررسی پیشنهاد مکرون به پاریس می‌رودعباس عراقچی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران برای مذاکره با طرف‌های فرانسوی و بررسی پیشنهاد رییس جمهور فرانسه فردا به پاریس خواهد رفت و محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران برای دیدار با همتای روس خود عازم مسکو می‌شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عراقچی: شرط اجرای کامل برجام تامین خواسته‌های ایران استعراقچی: خواست ما کاملا روشن است و اگر اروپایی‌ها و بقیه اعضای برجام می‌خواهند که ایران به اجرای کامل برجام بازگردد، باید خواسته ما را در زمینه فروش نفت تامین کنند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی برادران علایی از مجاز اعلام شدن مصرف داروی ایدز پس از انقضا در ایرانوزارت_بهداشت ایران، مصرف یک داروی خاص بیماری ایدز را یک تا سه سال پس از زمان انقضای دارو، مجاز اعلام کرد؛ درحالی که شرکت تولیدکننده، تاریخ مصرف دارو را درصورت فراهم بودن مکان و دمای مناسب، حداکثر دوسال بعد از تاریخ تولید ذکر کرده است. بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ایستگاه خبر؛ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ - BBC Persianلحظه به لحظه با خبرهای شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ از ایران، افغانستان، جهان، ورزش، دنیای هنر و سرگرمی...
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »