مسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در مرز ترکیه با سوریه از پای درآمد

28/11/1400 04:08 ب.ظ

مسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در مرز ترکیه با سوریه از پای درآمد یک عضو گروه تروریستی پ.ک.ک که مسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در نوار مرزی ترکیه و سوریه بود، طی عملیات سازمان اطلاعات ترکیه «میت» از پای درآمد.

یک عضو گروه تروریستی پ.ک.ک که مسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در نوار مرزی ترکیه و سوریه بود، طی عملیات میت از پای درآمد.یک عضو گروه تروریستی پ.ک.

این تروریست با نام سلیمان اورهان و لقب «هبات گور» همراه با یکی از محافظان خود در منطقه آموده از پای درآمده است. گفتنی است طی حملات ژانویه 2020 در راس العین 4، 16 ژانویه 2020 در تل ابیض 3، 10 دسامبر 2020 در راس العین 2 نظامی ترکیه به شهادت رسیده بودند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کشورهای غربی در بیانیه‌ای خواستار کاهش تنش‌ روسیه با اوکراین شدندکشورهای ایالات متحده آمریکا، آلمان، بریتانیا، فرانسه و ایتالیا در بیانیه‌ای مشترک از روسیه خواستند تنش‌های نظامی را در مرز با اوکراین کاهش دهد.این کشورها

روسیه از پایان رزمایش در کریمه و بازگشت سربازان خبر داد؛ اروپا: مسکو پیام‌های ضدونقیض می‌فرستدیک روز پس از اعلام عقب‌نشینی شماری از نیروهای روسیه از مرز اوکراین، مسکو از پایان مانورهای نظامی در منطقه کریمه و بازگشت سربازان به پادگان‌های خود خبر داد.

توافق ماکرون و بایدن بر سر بررسی اعلام عقب‌ نشینی روسیه از مرز اوکراینروسای‌جمهور فرانسه و آمریکا در یک گفت‌وگوی تلفنی بر لزوم حصول اطمینان از اقدام روسیه برای آغاز خروج نیروهایش از مرز اوکراین توافق کردند.

حمله موشکی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشقرژيم اسد از حمله موشکی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشق پایتخت سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

نخست‌وزیر یمن: حوثی‌ها از اوضاع انسانی سوء‌استفاده و باج‌گیری می‌کننددر حالی که ارتش ملی و مقاومت مردمی یمن در بیش از 8 محور سرگرم نبرد با شبه‌نظامیان حوثی نیابتی ایران در خاستگاه آنها در مناطق مختلف استان صعده هستند، معین

اومیکرون چهار برابر بیشتر از دلتا کودکان را بستری می‌کندمرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در ایالات متحده تاکید دارد که «راهبردهای پیشگیری از بیماری کووید۱۹ در بین کودکان و نوجوانان، از جمله واکسیناسیون افراد واجد شرایط، امری حیاتی است.»

یک عضو گروه تروریستی پ.ک.ک که مسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در نوار مرزی ترکیه و سوریه بود، طی عملیات میت از پای درآمد.یک عضو گروه تروریستی پ.ک.ک که مسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در نوار مرزی ترکیه و سوریه بود، طی عملیات سازمان اطلاعات ترکیه «میت» از پای درآمد.

این تروریست با نام سلیمان اورهان و لقب «هبات گور» همراه با یکی از محافظان خود در منطقه آموده از پای درآمده است.

گفتنی است طی حملات ژانویه 2020 در راس العین 4، 16 ژانویه 2020 در تل ابیض 3، 10 دسامبر 2020 در راس العین 2 نظامی ترکیه به شهادت رسیده بودند.

سلیمان اورهان مسئولیت این حملات تروریستی و همچنین بمبگذاری در مسیر عبور خودروی نظامی ارتش ترکیه در هشتم ژانویه 2022 را برعهده داشته است.