اومیکرون چهار برابر بیشتر از دلتا کودکان را بستری می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در ایالات متحده تاکید دارد که «راهبردهای پیشگیری از بیماری کووید۱۹ در بین کودکان و نوجوانان، از جمله واکسیناسیون افراد واجد شرایط، امری حیاتی است.»

بیشترین افزایش نرخ بستری شدن در بیمارستان در میان گروه‌های زیر ۱۸ سال در گروه سنی صفر تا ۴ سال مشاهده شده که در ایالات متحده واجد شرایط لازم برای دریافت واکسن کووید۱۹ نیستند.

نرخ بستری شدن هفتکی این دسته از کودکان در میان هر ۱۰۰ هزار نفردر دوره همه‌گیری اومیکرون ۱۵.۶ اعلام شده در حالی که این میزان در دوره همه‌گیری دلتا به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۲.۹ بوده است. به موجب این تحقیق، میزان بستری شدن در بیمارستان در میان نوجوانانی که واکسینه شده بودند بسیار کمتر از آنهایی بود که واکسینه نشده بودند. احتمال بستری شدن نوجوانانی که واکسن کووید دریافت نکرده بودند شش برابر بیشتر از دریافت کنندگان گزارش شده است.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در ایالات متحده در گزارش خود آورده است: «از ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ به این سو ۵۴ درصد از جمعیت ۱۲ تا ۱۷ ساله و ۱۶ درصد از افراد ۵ تا ۱۱ ساله یک دوره کامل واکسیناسیون اولیه کووید-۱۹ را دریافت کرده بودند.» در این گزارش تاکید شده است که افزایش پوشش واکسیناسیون در میان هر دو گروه سنی می تواند بستری شدن‌های مرتبط با بیماری کووید۱۹ را کاهش دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آینده کرونا و ما؛ چهار سناریو پژوهشگران بریتانیایی از خوش‌بینانه تا بدبینانه | DW | 15.02.2022وضعیت کرونا در ۱۸ ماه آینده به چه صورت خواهد بود؟ پژوهشگران بریتانیایی ۴ سناریو برای آن ترسیم کرده‌اند؛ از خوش‌بینانه تا بدبینانه. صرف نظر از اینکه چه سناریویی واقعیت پیدا کند عادی‌شدن مناسبات سال‌ها طول خواهد کشید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه می‌گوید در حال بازگرداندن بخشی از نیروهای نظامی خود از مرز اوکراین استروسیه می‌گوید شماری از نیروهایش در نزدیکی مرز اوکراین با پایان مأموریت، در حال بازگشت به پایگاه‌های خود هستند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

عربستان: از تلاش‌های آمریکا برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح اتمی حمایت می‌کنیمکابینه عربستان سعودی می‌گوید از تلاش‌های ایالات متحده در راستای جلوگیری از دستیابی ایران به جنگ‌افزار اتمی حمایت می‌کند. به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی این موضع در جلسه... 🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ایلان ماسک بیش از ۵.۷ میلیارد دلار از سهامش در تسلا را به خیریه بخشیدآمارهای مراکز امور خیریه نشان می‌دهد که آقای ماسک با ۵.۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ پس از بیل گیتس و همسر سابقش، ملیندا فرنچ گیتس، بالاترین رقم را به امور خیریه اختصاص داده است. اینم نمونه یک ادم حسابی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سعودی از تلاش‌های آمریکا برای ممانعت از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای حمایت می‌کندشورای وزیران سعودی ضمن ابراز «حمایت از تلاش‌های آمریکا برای ممانعت از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای»، بر اصرار این پادشاهی برای «از میان برداشتن علل تنش سعودی خر کی باشه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

قیمت برنج ۶۰ درصد گران‌تر از نرخ خرید از کشاورز استنماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در بهترین وضعیت، برنجی که بالاترین کیفیت را دارد در استان مازندران کیلویی ۳۵ هزار تومان از کشاورز خریداری شده و با قیمتی که این روزها در بازار عرضه می شود اختلاف چشمگیری دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »