اومیکرون چهار برابر بیشتر از دلتا کودکان را بستری می‌کند

27/11/1400 10:30:00 ب.ظ

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در ایالات متحده تاکید دارد که «راهبردهای پیشگیری از بیماری کووید۱۹ در بین کودکان و نوجوانان، از جمله واکسیناسیون افراد واجد شرایط، امری حیاتی است.»

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در ایالات متحده تاکید دارد که «راهبردهای پیشگیری از بیماری کووید۱۹ در بین کودکان و نوجوانان، از جمله واکسیناسیون افراد واجد شرایط، امری حیاتی است.» نرخ بستری شدن هفتکی این دسته از کودکان در میان هر ۱۰۰ هزار نفردر دوره همه‌گیری اومیکرون ۱۵.

۶ اعلام شده در حالی که این میزان در دوره همه‌گیری دلتا به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۲.۹ بوده است. به موجب این تحقیق، میزان بستری شدن در بیمارستان در میان نوجوانانی که واکسینه شده بودند بسیار کمتر از آنهایی بود که واکسینه نشده بودند. احتمال بستری شدن نوجوانانی که واکسن کووید دریافت نکرده بودند شش برابر بیشتر از دریافت کنندگان گزارش شده است.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در ایالات متحده در گزارش خود آورده است: «از ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ به این سو ۵۴ درصد از جمعیت ۱۲ تا ۱۷ ساله و ۱۶ درصد از افراد ۵ تا ۱۱ ساله یک دوره کامل واکسیناسیون اولیه کووید-۱۹ را دریافت کرده بودند.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

حقیقت‌های تلخ از «زهرا سعیدی»؛ نقش‌هایی که فروشی‌اند!/ ماجرای فوتِ مادرِ «ستایش»- فیلم گفت و گو تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آینده کرونا و ما؛ چهار سناریو پژوهشگران بریتانیایی از خوش‌بینانه تا بدبینانه | DW | 15.02.2022وضعیت کرونا در ۱۸ ماه آینده به چه صورت خواهد بود؟ پژوهشگران بریتانیایی ۴ سناریو برای آن ترسیم کرده‌اند؛ از خوش‌بینانه تا بدبینانه. صرف نظر از اینکه چه سناریویی واقعیت پیدا کند عادی‌شدن مناسبات سال‌ها طول خواهد کشید.

روسیه می‌گوید در حال بازگرداندن بخشی از نیروهای نظامی خود از مرز اوکراین استروسیه می‌گوید شماری از نیروهایش در نزدیکی مرز اوکراین با پایان مأموریت، در حال بازگشت به پایگاه‌های خود هستند.

عربستان: از تلاش‌های آمریکا برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح اتمی حمایت می‌کنیمکابینه عربستان سعودی می‌گوید از تلاش‌های ایالات متحده در راستای جلوگیری از دستیابی ایران به جنگ‌افزار اتمی حمایت می‌کند. به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی این موضع در جلسه... 🍆

ایلان ماسک بیش از ۵.۷ میلیارد دلار از سهامش در تسلا را به خیریه بخشیدآمارهای مراکز امور خیریه نشان می‌دهد که آقای ماسک با ۵.۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ پس از بیل گیتس و همسر سابقش، ملیندا فرنچ گیتس، بالاترین رقم را به امور خیریه اختصاص داده است. اینم نمونه یک ادم حسابی

سعودی از تلاش‌های آمریکا برای ممانعت از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای حمایت می‌کندشورای وزیران سعودی ضمن ابراز «حمایت از تلاش‌های آمریکا برای ممانعت از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای»، بر اصرار این پادشاهی برای «از میان برداشتن علل تنش سعودی خر کی باشه

قیمت برنج ۶۰ درصد گران‌تر از نرخ خرید از کشاورز استنماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در بهترین وضعیت، برنجی که بالاترین کیفیت را دارد در استان مازندران کیلویی ۳۵ هزار تومان از کشاورز خریداری شده و با قیمتی که این روزها در بازار عرضه می شود اختلاف چشمگیری دارد.