حمله موشکی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشق

28/11/1400 10:17:00 ق.ظ

رژيم اسد از حمله موشکی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشق پایتخت سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

رژيم اسد از حمله موشکی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشق پایتخت سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 17.02.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرگزاری «سانا» وابسته به رژیم بشار اسد، اسرائیل در ساعت 23:35 به وقت محلی برخی از نقاط در حومه دمشق، پایتخت سوریه را با موشک های زمین به زمین هدف قرار داد.

بر اساس این گزارش، سامانه‌ پدافند هوایی سوریه برخی از موشک‌ها را ساقط کرده و این حمله تنها خسارات مادی داشته است. از سوی دیگر، ارتش اسرائیل در 9 فوریه اعلام کرد که به انتقام موشک ضدهوایی شلیک شده توسط نیروهای رژیم، به نقاطی که سربازان رژیم اسد در آن مستقر بودند، حمله کرده است.

گفتنی است علاوه بر ارتش رژیم، گروه‌های تروریستی خارجی تحت حمایت ایران و حزب الله لبنان نیز در دمشق پایگاه نظامی دارند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بايدن فهرست مراجعان به کاخ سفيد را به هيات تحقيق حمله به ساختمان کنگره می‌دهدمشاور حقوقی کاخ سفید با ارسال نامه‌ای به بایگانی ملی، به این نهاد دستور داد که فهرست مراجعان به کاخ سفيد در روز حمله به ساختمان کنگره را ظرف ۱۵ روز در اختیار هیات تحقیق قرار دهد. میخوان پرونده سازی کنن

ادامه تلاش برای رسیدن به «متن واحد» در مذاکرات وین، گفت‌وگوی وزیران خارجه ایران و بریتانیادر ادامه رایزنی‌ها در حاشیه مذاکرات احیای برجام، وزیر امور خارجه ایران پس از گفتگوهای تلفنی با وزیر خارجه روسیه و مسئول سیاست خارجی اروپا با وزیر امور خارجه بریتانیا نیز گفتگو کرد.

بحران اوکراین؛ مأموریت دشوار شولتس در اولین سفر به روسیه | DW | 15.02.2022اولاف شولتس صدراعظم آلمان به روسیه می‌رود. او دیروز در کی‌یف بود. شولتس گفته می‌خواهد برای کاهش تنش در بحران اوکراین با پوتین لابی کند.

تظاهرات مردم افغانستان در اعتراض به تصمیم بایدن درباره وجوه بلوکه شده این کشورمردم افغانستان در اعترض به تصمیم آمریکا برای توزیع وجوه بلوکه شده بانک مرکزی این کشور بین خانواده‌های قربانیان 11 سپتامبر٬ در کابل تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

قوه قضاییه: دو هزار ایرانی در زندان‌های ترکیه به سر می‌برند | DW | 15.02.2022معاون قوه قضاییه اعلام کرد حدود چهار هزار ایرانی خارج از کشور زندانی هستند که دو هزار نفر آنها در ترکیه در حبس به سر می‌برند. قاچاق مواد مخدر بیشترین اتهامی است که ایرانیان خارج از کشور با آن روبرو هستند. اتهامی که با آن روبرو‌هستند یا جرمی که مرتکب شده‌اند؟؟!

حمله سایبری به وزارت دفاع و بانک‌های اوکراین در میانه تنش با روسیهاوکراین بدون نام بردن از روسیه گفته است: استفاده کشور متجاوز از تاکتیک‌های کثیف منتفی نیست، زیرا برنامه‌های تجاوزکارانه آن در مقیاس بزرگ موفق نبوده است.