حمله موشکی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشق

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رژيم اسد از حمله موشکی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشق پایتخت سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرگزاری «سانا» وابسته به رژیم بشار اسد، اسرائیل در ساعت 23:35 به وقت محلی برخی از نقاط در حومه دمشق، پایتخت سوریه را با موشک های زمین به زمین هدف قرار داد.

بر اساس این گزارش، سامانه‌ پدافند هوایی سوریه برخی از موشک‌ها را ساقط کرده و این حمله تنها خسارات مادی داشته است. از سوی دیگر، ارتش اسرائیل در 9 فوریه اعلام کرد که به انتقام موشک ضدهوایی شلیک شده توسط نیروهای رژیم، به نقاطی که سربازان رژیم اسد در آن مستقر بودند، حمله کرده است. گفتنی است علاوه بر ارتش رژیم، گروه‌های تروریستی خارجی تحت حمایت ایران و حزب الله لبنان نیز در دمشق پایگاه نظامی دارند.

اسرائیل از زمان آغاز جنگ سوریه در سال 2011، هر از گاهی حملاتی را علیه گروه‌های مورد حمایت ایران و نقاط نظامی رژیم در سوریه انجام می‌دهد. حملات اسرائیل به سوریه معمولا در طول شب صورت می‌گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بايدن فهرست مراجعان به کاخ سفيد را به هيات تحقيق حمله به ساختمان کنگره می‌دهدمشاور حقوقی کاخ سفید با ارسال نامه‌ای به بایگانی ملی، به این نهاد دستور داد که فهرست مراجعان به کاخ سفيد در روز حمله به ساختمان کنگره را ظرف ۱۵ روز در اختیار هیات تحقیق قرار دهد. میخوان پرونده سازی کنن
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ادامه تلاش برای رسیدن به «متن واحد» در مذاکرات وین، گفت‌وگوی وزیران خارجه ایران و بریتانیادر ادامه رایزنی‌ها در حاشیه مذاکرات احیای برجام، وزیر امور خارجه ایران پس از گفتگوهای تلفنی با وزیر خارجه روسیه و مسئول سیاست خارجی اروپا با وزیر امور خارجه بریتانیا نیز گفتگو کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بحران اوکراین؛ مأموریت دشوار شولتس در اولین سفر به روسیه | DW | 15.02.2022اولاف شولتس صدراعظم آلمان به روسیه می‌رود. او دیروز در کی‌یف بود. شولتس گفته می‌خواهد برای کاهش تنش در بحران اوکراین با پوتین لابی کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم افغانستان در اعتراض به تصمیم بایدن درباره وجوه بلوکه شده این کشورمردم افغانستان در اعترض به تصمیم آمریکا برای توزیع وجوه بلوکه شده بانک مرکزی این کشور بین خانواده‌های قربانیان 11 سپتامبر٬ در کابل تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قوه قضاییه: دو هزار ایرانی در زندان‌های ترکیه به سر می‌برند | DW | 15.02.2022معاون قوه قضاییه اعلام کرد حدود چهار هزار ایرانی خارج از کشور زندانی هستند که دو هزار نفر آنها در ترکیه در حبس به سر می‌برند. قاچاق مواد مخدر بیشترین اتهامی است که ایرانیان خارج از کشور با آن روبرو هستند. اتهامی که با آن روبرو‌هستند یا جرمی که مرتکب شده‌اند؟؟!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله سایبری به وزارت دفاع و بانک‌های اوکراین در میانه تنش با روسیهاوکراین بدون نام بردن از روسیه گفته است: استفاده کشور متجاوز از تاکتیک‌های کثیف منتفی نیست، زیرا برنامه‌های تجاوزکارانه آن در مقیاس بزرگ موفق نبوده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »