مرگ هزاران ماهی در زنجان در پی لج‌بازی کشاورزان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی استفاده بی‌رویه و تخلیه غیر اصولی آب سد طبیعی سهرین زنجان، هزاران قطعه آبزی در این سد خاکی تلف شدند. معاون نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط_زیست استان زنجان گفت: «خشک شدن آب این سد موجب مرگ انواع آبزیان و ماهیان آن شده است.» اخبار_ایران

استان‌وایر- در پی استفاده بی‌رویه و تخلیه غیر اصولی آب سد طبیعی سهرین زنجان، هزاران قطعه آبزی در این سد خاکی تلف شدند.، معاون نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفته «خشک شدن آب این سد موجب مرگ انواع آبزیان و ماهیان آن شده است.»

رستمی افزوده «این سد خاکی از سوی آبخیزداری ایجاد شده، اما متولی ماهی ریزی در این سد هنوز مشخص نشده و تاکنون نیز هیچ ارگانی آن را برعهده نگرفته است.» وی ادامه داده «موضوع همچنان از سوی این اداره کل در دست تحقیق و بررسی است تا معلوم شود که کدام اداره و ارگانی مجوز ماهی ریزی در این سد را داده است.» آب موجود در سد خاکی سهرین از طریق لوله‌های بزرگ به منظور آبیاری باغات و زمین‌های کشاورزی از سوی برخی افراد به پشت سد انتقال داده می‌شده است.

یکی از ساکنان منطقه هم گفته «مسوؤلان باید با مسببان این حادثه بسیار تلخ برخورد قانونی لازم را انجام دهند تا حقوق حیوانات نادیده گرفته نشود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا از ۲۰۰ هزار نفر گذشت - BBC News فارسیداده های دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که آمار مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا اکنون از ۲۰۰ هزار نفر عبور کرده است. امریکایی کمتر جهان ایمن تر Don’t spread lie. Viva Trump. Trump 2020. 🇺🇸✌🏻❤️ یاد داستان اون خیاطه افتادم که سر راه قبرستون خیاطی داشت😅 هر تابوتی را که می بردن یه سنگ می انداخت توی کوزه قبل از بستن مغازه می شمرد. تا یه روزی مغازه باز نشد و مردم سراغشو گرفتن. همسایش گفت خیاط در کوزه افتاد😀 حالا شما هم بشمر😂😂😂
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یک نیروی پلیس در ارتباط با پرونده مرگ یک زن سیاه‌پوست در آمریکا متهم شدهیات منصفه ایالت کنتاکی آمریکا، روز چهارشنبه ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) یک افسر سابق پلیس را به‌دلیل تیراندازی در یک واحد آپارتمانی متهم کرد اما درباره نقش نیروهای پلیس در مرگ برونا تیلور، ساکن آن آپارتمان هیچ اتهامی مطرح نشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نبرد آتی در واشنگتن؛ تاثیر مرگ «آر بی جی» بر رقابت ترامپ با بایدن چیست؟یکی از احتمالاتی که به دنبال مرگ روث بیدر گینزبرگ مطرح شد سناریوی ارجاع پرونده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دیوان عالی این کشور پس از رای‌گیری روز سوم نوامبر بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش موارد مرگ ‌و میر ناشی از کرونا در آمریکای لاتینافزایش موارد مرگ ‌و میر ناشی از ویروس کرونا در برخی از کشورهای آمریکای لاتین از جمله آرژانتین، شیلی و بولیوی ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 178 بیمار و ثبت 3712 مبتلای جدید در یک روزکرونا در ایران؛ فوت 178 بیمار و ثبت 3712 مورد جدید ابتلا در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ ثبت رکوردی تازه در تعداد مبتلایان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »