کرونا در ایران؛ ثبت رکوردی تازه در تعداد مبتلایان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ویروس کرونا اولین روز پاییز را درایران با ۱۷۸کشته آغاز کرد و مجموع تعداد فوتی‌های هفت ماه اخیر را به ۲۴هزار و ۶۵۶نفر رساند. مسئولان از پیک سوم شیوع خبر می‌دهند. گزارش گاهشمار_کرونا از پویان خوشحالpkhwshhal 👇 اخبار_ایران کرونا_در_ایران راستی_آزمایی

ویروس کرونا اولین روز پاییز را در ایران با ۱۷۸ کشته آغاز کرد و مجموع تعداد فوتی‌های هفت ماه اخیر را به ۲۴ هزار و ۶۵۶ نفر رساند. مسئولان از پیک سوم شیوع خبر می‌دهند. مدارس باز است، اما می‌گویند اجباری در کار نیست. گفته‌اند مراسم پیاده‌روی اربعین نداریم، اما برخی زائران همچنان چشم به مرزها دوخته‌اند. بیش از یک ماه است که وعده توزیع واکسن آنفلوانزا از زبان مسئولان کشوری شنیده‌ می‌شود، اما هنوز نتوانسته‌اند حتی یک‌چهارم وعده‌ها را عملی کنند. این روزها حال ایران کرونازده اصلا خوب نیست.

در حالی چنین ادعایی مطرح می‌شود که پیش از بازگشایی مدارس در اواسط شهریور ماه برخی مسئولان و کارشناسان پزشکی هشدار داده بودند که بازگشایی مدارس به معنای انتقال این ویروس به داخل خانه‌ها است و با توجه به آسیب‌پذیری کمتر کودکان به این ویروس، آن‌ها نقش ناقل ویروس را بازی می‌کنند که این امر احتمال مرگ‌و‌میر سالمندان و افراد مبتلا به بیماری‌های زمینه‌ای را دوچندان می‌کند.

رییسی همچنین برخی خبرهای مربوط به ابتلای دانش‌‌آموزان به ویروس کرونا را فاقد صحت دانست: «در تهران و شهرهای بزرگ، مدارس خلوت شده است. در ابتدای بازگشایی مدارس که حضور اختیاری نشده بود، حدود ۱۵ درصد از دانش‌آموزان در مدارس حاضر می‌شدند و اکنون این میزان در تهران به کمتر از ۱۰ درصد رسیده است.» یک کارمند دولتی در شهر اصفهان با توضیح این موضوع که به دستور استانداری اصفهان هیچ کارمندی دیگر حق دورکاری ندارد، گفت: «آقای "روحانی" مواردی مثل تصمیم برای دورکاری کارمند، مرخصی دادن‌ها و مواردی مثل این را به استانداری‌ها تفویض کرد و طوری که استانداری باید با توجه به شرایط استان تصمیمات خود را اتخاذ کند، اما متاسفانه در اصفهان با وجود بحرانی بودن شرایط، کارمندان ادارات و بانک‌ها و سایر زیرمجموعه‌های دولت باید در محل کار خود حضور داشته‌باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ فوت 178 بیمار و ثبت 3712 مبتلای جدید در یک روزکرونا در ایران؛ فوت 178 بیمار و ثبت 3712 مورد جدید ابتلا در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 177 نفر و ثبت 3341 بیمار جدید در یک روزکرونا در ایران؛ فوت 177 نفر و ثبت 3341 بیمار جدید در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ثبت نام ایران برای پیش خرید واکسن کرونا / درخواست بازگشت دورکاری در تهرانثبت‌نام ایران برای پیش خرید واکسن کرونا وزارت بهداشت: *ما سبدمان را برای خرید واکسن کووید-۱۹ گذاشتیم و ثبت‌نام کردیم *شرط شرکت‌ها برای فروش واکسن آن بوده که کشور متقاضی ۱۵ درصد پیش پرداخت برای این واکسن داشته باشد *مقرر شد که این ۱۵ درصد پرداخت شود از شما که رسانه‌ای به ظاهر حرفه‌ای هستید، انتظار می‌رفت خبر را اصلاح و در خصوص آن توضیح دهید! نه آنکه اصل خبر را حذف نمایید. خداکنه مثل پیش خریدخودرو وبازی قرعه کشی نباشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 01 مهر 1399استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

موج سوم کرونا در ایران؛ افزایش چشمگیر شمار مبتلایان - BBC News فارسیرهبر ایران از مردم خواسته که کرونا را دست کم نگیرند و به توصیه‌های بهداشتی عمل کنند. آیت الله علی خامنه‌ای گفته، جان باختن روزانه ده‌ها ایرانی مانند این است که هر روز یک هواپیمای مسافربری سقوط کند. تو عادت داری بدش رو بگی ، یه سؤال دارم از همه کارکنان بی بی سی : آیا تا به حال رنگ آرامش و خواب راحت دیدین؟ در توبه همیشه بازه ، وعده ما مسلمونا: اگه برگردی بدی هات تبدیل به خوبی میشه. روش حساب کنید چون من خوب میدونم که چقدر ناامیدی. مسخرشو با این داستان دروغین کرونا دیگه درآوردین. کونده انگلیس همین دیروز همکارت او بی بی سی بخش انگلیسی اعلام کردن انگلیس با رشد فجیح مواجه شده سیزده هزار نفر فقط تگ یک روز بد وضع ایران بدتر الاغ اخه تو کشوری داری زندگی میکنه منبع تولید کرونا شده نمیدونم واقعا مردم کسخولی داریم کوسشعراتون گوش بدن من دیگه رد داااام 😂😂🖕🖕
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ قیمت واکسن آنفلوآنزا چند است؟pkhwshhal مگر قراره پولی بابتش دریافت کنند ؟ pkhwshhal قرار است واکسن تولید آسترا زنکا که به دلیل خطر ایجاد ورم نخاع روی دست سوئد و انگلستان باد کرده، از طریق یک «زرتشتی الاصل هندی» به ایران فروخته شود! به این ترتیب شرکت آسترا زنکا در برابر قربانیان این واکسن در ایران هیچ مسولیتی نخواهد داشت!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »