آمار مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا از ۲۰۰ هزار نفر گذشت - BBC News فارسی

02/07/1399 12:16:00 ق.ظ

آمار مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا از ۲۰۰ هزار نفر گذشت

داده های دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که آمار مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا اکنون از ۲۰۰ هزار نفر عبور کرده است. آمار ابتلا و مرگ در آمریکا بیش از هر کشور دیگری در جهان است عملکرد دولت آقای ترامپ در مقابله با...

آمار ابتلا و مرگ در آمریکا بیش از هر کشور دیگری در جهان است عملکرد دولت آقای ترامپ در مقابله با ویروس کرونا به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. جو بایدن، نامزد حزب دمکرات در انتخابات ماه نوامبر، روز دوشنبه گفت: "به خاطر دروغ ها و بی کفایتی دونالد ترامپ در شش ماه گذشته، شاهد یکی از بی‌سابقه ترین ضایعات انسانی در تاریخ آمریکا بوده ایم."

"با بروز این بحران، یک بحران واقعی، بحرانی که نیازمند رهبری در سطح ریاست جمهوری بود، او از عهده بر نیامد. او در انجام وظیفه ناکام ماند. او وحشت کرد. و مردم آمریکا سنگین ترین بها را در میان کشورهای جهان پرداخته اند."

اما آقای ترامپ در همان روز گفت که او و دولتش "فوق العاده کار کرده اند" و به خود نمره "۲۰" داد. او گفت که آمریکا "درحال عبور از پیچ این همه گیری، با واکسن یا بدون واکسن است." موارد ابتلا اخیرا در داکوتای شمالی، یوتا، ویسکانسین، تگزاس و داکوتای جنوبی در حال افزایش بوده است و با نزدیک شدن فصل سرما این نگرانی هست که اوضاع بدتر شود. headtopics.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

امریکایی کمتر جهان ایمن تر

مرگ و مصدومیت ۴ کارگر بر اثر گازگرفتگی در مخزن روغن

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 01 مهر 1399استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند.

آخرین آمار کرونا در هند، برزیل و مکزیک

آخرین آمار کرونا در هند، برزیل و مکزیک

افزایش آمار سرقت از دکل‌های برق در ایران

مرگ یکی از معترضان آبان ۱۳۹۸ در بازداشتگاه کهریزکHamidshraf1 نادرمختاری رو کشتن