مرگ قاضی منصوری گره‌کوری برای پرونده طبری شده است/ چگونه منصوری در معرض اتهام بود اما ممنوع‌الخروج نشد/ تفاوت پرونده طبری و عیسی شریفی چیست؟

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

علیزاده‌طباطبایی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛ مرگ قاضی منصوری گره‌کوری برای پرونده طبری شده است/ چگونه منصوری در معرض اتهام بود اما ممنوع‌الخروج نشد/ تفاوت پرونده طبری و عیسی شریفی چیست؟

ایران اخبار, ایران سرفصلها

محمود علیزاده طباطبایی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار کرد: در مورد مرگ قاضی منصوری اظهارات مسئولان تعارض داشت، اگر قاضی منصوری توسط پلیس بین‌الملل بازداشت شده باشد و پلیس رومانی ایشان را آزاد کرده باشد و تعهد عدم خروج از او گرفته باشد، مسئولیت حفظ جان ایشان با پلیس رومانی بوده است اما اگر چنین نباشد، مسئولیت به عهده کسی نیست و علت مرگ باید بررسی شود.

این وکیل پایه یک دادگستری بیان کرد:‌ من این انتقاد را به قوه قضاییه دارم که دو پرونده همزمان در دستگاه قضایی در حال بررسی است، یکی پرونده آقای طبری با اتهام ۲۰۰ میلیارد تومان است و پرونده دیگر پرونده عیسی شریفی، قائم مقام شهردار وقت تهران با اتهام حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان که طبق گفته سخنگوی قوه قضاییه بیش از ۴۰ جلسه رسیدگی با حضور متهم هم تشکیل شده اما نه کسی از متهمان و نه از اظهارات آنها اطلاع یافت؛ تفاوت این دو پرونده چیست که این پرونده باید علنی شود و قاضی بازنشسته بدون ثابت شدن ادعاها در...

علیزاده طباطبایی ادامه داد: اما پرونده مشابه (عیسی شریفی) در جلسات غیرعلنی و در دادگاه نظامی بررسی می‌شود و هیچکس نه از محتوای پرونده و از اتهام افراد اطلاع پیدا نکرده فقط می‌دانیم که موضوع ۲۰ هزار میلیارد تومان اختلاس در آن پرونده مطرح است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه دادستان کل کشور به دادستان رومانی درباره مرگ قاضی منصوریدادستان کل کشور در پی انتشار خبر مرگ غلامرضا منصوری در کشور رومانی از آگوستین لازار دادستان کل این کشور خواست موضوع را با سرعت و جدیت پیگیری و نتیجه آن را اعلام نماید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا نوشتن از فرضیه قتل قاضی منصوری تبلیغ علیه نظام است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نتیجه کالبد‌شکافی هم ثابت کرد که قاضی منصوری اهل خودکشی نبودوکیل قاضی منصوری گفت: سیستم قضایی رومانی باید نسبت به ادامه تحقیقات تا کشف حقیقت و روشن شدن جزئیات کامل و اعلام نتیجه به افکار عمومی و مقامات رسمی جمهوری اسلامی ایران اقدام نماید
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نتیجه کالبدشکافی قاضی منصوری اعلام شد؛ مرگ با خشونت بوده استدادستانی بخارست نتیجه نهایی کالبدشکافی غلامرضا منصوری را اعلام کرد و براساس این گزارش، مرگ وی با خشونت و با شتابزدگی بوده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دادستانی بخارست نتایج اولیه تحقیقات در مورد مرگ قاضی منصوری را اعلام کرددادستانی بخارست نتایج اولیه تحقیقات در مورد مرگ قاضی_منصوری را اعلام کرد نتایج اولیه تحقیقات در مورد مرگ غلامرضا منصوری در رومانی حاکی از مرگ بر اثر برخورد با جسم سخت است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا قوه قضاییه رومانی می‌تواند مستقل و با عدالت پرونده منصوری را پیگیری کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »