دادستانی بخارست نتایج اولیه تحقیقات در مورد مرگ قاضی منصوری را اعلام کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

دادستانی بخارست نتایج اولیه تحقیقات در مورد مرگ قاضی_منصوری را اعلام کرد نتایج اولیه تحقیقات در مورد مرگ غلامرضا منصوری در رومانی حاکی از مرگ بر اثر برخورد با جسم سخت است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رسانه‌های رومانی روز سه شنبه

دفتر دادستانی همچنین اعلام کرد که تصاویر دوربین‌های هتل محل اقامت غلامرضا منصوری، که از زمان حادثه ضبط شده‌اند، را در اختیار گرفته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توجه واقع‌بینانه به فضای مجازی، اجباری است که کرونا به وجود آورد/ عیب از مدیرانی است که به‌جای آینده‌پژوهی مدام «نق» می‌زنند/ رتبه ایران در اقتصاد دیجیتال در حد صفر استسیدوحید عقیلی با بیان اینکه توجه علمی و واقع‌بینانه به فضای مجازی، اجباری است که کرونا برای ما به وجود آورده است، گفت: تمام کشورهای دنیا با کرونا دست به گریبان‌اند. بنابراین مدیران و سیاست‌گذارانی که مدام «نِق» می‌زنند و سطح مدیریت‌شان در حدی نیست که بر حل مسائل، آینده‌پژوهی و سیاست‌گذاری فائق بیایند، احتمالا عیب از خودشان است. چون یک مدیر باید سیاست‌گذاری‌اش را بر حسب واقعیت انجام دهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گرانی و کرونا مردم را خسته کرده است/ مبارزه با فساد بدون حل مشکل مردم زیر سئوال می‌رود/ صداوسیمای ملی صدای مردم را بشنودعضو شورای شهر بندرعباس با بیان اینکه گرانی و کرونا مردم را خسته کرده است، گفت: اعضای شورا سخنگوی مردم هستند؛ مردم ما تریبونی برای بیان مشکلات خود ندارند، این اعضای شورا هستند که باید مشکلات واقعی مردم را به گوش مسئولان برسانند و راه حل آن را پیگیری کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

به‌جا ماندن لشگر بیکاران با ورشکستگی استارتاپ‌ها/ بخش خدمات زیر و رو شده استتبدیل شدن تعدیل نیرو به یک بحران فراگیر در کسب و کارهای اینترنتی خَرد در سال ۹۹ هم ادامه پیدا می‌کند؛ بنابراین باید شرایط آنها را با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و تعدیل برخی قوانین مالیاتی تثبیت کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دولت ترامپ مصمم به لغو برنامه حمایت از «رویاپردازان» تا ۶ ماه دیگر استدیوان عالی آمریکا هفته گذشته با طرح دولت فدرال برای لغو برنامه موسوم به «داکا» مخالفت کرده بود. این طرح از اخراج مهاجرانی که در کودکی به طور غیرقانونی به ایالات متحده مهاجرت کرده‌اند جلوگیری می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یادداشت حمیدرضا مقدم‌فر| ابتکار عمل در دست ایران است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimمقدم‌فر: ابتکار عمل در دست ایران است فشار سیاسی و اقتصادی طرف متخاصم مقابل، هیچ ارتباط واقعی با موضوع_هسته‌ای ندارد برخی از همان ابتدای کار می‌دانستند که نه اروپا قابل اعتماد است و نه آمریکا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اردکانیان: میزان صادرات برق ایران به افغانستان کم استوزیر نیرو ایران در دیدار با سرپرست وزارت امورخارجه افغانستان در تهران گفت در حال حاضر میزان صادرات برق این کشور به افغانستان کم است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »