نتیجه کالبدشکافی قاضی منصوری اعلام شد؛ مرگ با خشونت بوده است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

دادستانی بخارست نتیجه نهایی کالبدشکافی غلامرضا منصوری را اعلام کرد و براساس این گزارش، مرگ وی با خشونت و با شتابزدگی بوده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، روز جمعه بود که خبر کشته شدن غلامرضا منصوری متهم ردیف ۹ پرونده فساد اکبر طبری منتشر شد.

منصوری قاضی فراری که به اتهام دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه پس از بازداشت طبری از کشور گریخته بود روز جمعه بصورت مشکوکی کشته شد و جسدش در هتل محل اقامتش پیدا شد. پس از اعلام خبر مرگ منصوری گمانه زنی‌های بسیاری درباره چرایی علت مرگ او اعلام شد تا در نهایت امروز دادستانی بخارست علت مرگ این قاضی فراری را اعلام کرد.

دادستانی بخارست نتیجه نهایی کالبدشکافی غلامرضا منصوری را اعلام کرد و براساس این گزارش، مرگ وی با خشونت و با شتابزدگی بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتیجه کالبد‌شکافی هم ثابت کرد که قاضی منصوری اهل خودکشی نبودوکیل قاضی منصوری گفت: سیستم قضایی رومانی باید نسبت به ادامه تحقیقات تا کشف حقیقت و روشن شدن جزئیات کامل و اعلام نتیجه به افکار عمومی و مقامات رسمی جمهوری اسلامی ایران اقدام نماید
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آیا قوه قضاییه رومانی می‌تواند مستقل و با عدالت پرونده منصوری را پیگیری کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سردار دهقان:با ترامپ مذاکره نمی کنیم/بدون هیچ پیش شرطی با ریاض مذاکره می کنیمسردار دهقان: *با ترامپ مذاکره نمی‌کنیم *ترامپ مجرم است نه رئیس‌جمور *بدون هیچ پیش شرطی با ریاض مذاکره می‌کنیم *روابط ما با امارات رو به بهبودی است *سخن گفتن در رابطه با حمایت ایران از نیروهای خلیفه حفتر در لیبی مضحک است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینکه تاکنون عکسی از چهره منصوری منتشر نشده، برای ما هم جای سؤال دارد/ برخی عکس‌ها نشان می‌دهد جسد در محفظه است/ رومانی نتیجه کالبد شکافی را امروز اعلام می‌کندوکیل مدافع قاضی منصوری گفت: اینکه تاکنون عکسی از صورت و چهره قاضی منصوری منتشر نشده است، برای ما هم جای سؤال و ابهام دارد البته دادستان کل کشور نیز اعلام کردند که مرگ قاضی منصوری برای آنها نیز دارای ابهام است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خورشیدگرفتگی نادر «حلقه آتش» همزمان با طولانی‌ترین روز سال رخ داد🔺خورشیدگرفتگی نادر «حلقه آتش» همزمان با طولانی‌ترین روز سال رخ داد ⚡️یک خورشید‌گرفتگی حلقوی نادر، موسوم به «حلقه آتش»، روز یکشنبه ۲۱ ژوئن مصادف با اول ماه تیر در بخش‌هایی از نیمکره شرقی کره زمین دیده شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت: حداقل دو سال باید با کرونا زندگی کنیم | DW | 21.06.2020وزیر_بهداشت ایران تاکید دارد که باید به مردم گفته شود ویروس کرونا تمام نشده، پیک بیماری رد نشده و ممکن است حداقل دو سال زندگی با کرونا طول بکشد. وزیر آموزش و پروش هم از آموزش ترکیبی زوج و فرد مدارس صحبت کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »