مرعشی: به سفیر انگلیس گفتم با انتشار خبر ملاقات محمدجواد لاریجانی با نیک براون سه میلیون رأی آقای ناطق ریخت

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسین_مرعشی، در گفت‌وگوی ویدئویی با اعتمادآنلاین:امضای حاج قاسم_سلیمانی و باهنر را برای عضویت در مولی‌الموحدین گرفتیم اما.../مجاهدین_خلق سال 58 ارکان جهاد را گرفته بودند/آویزان آقای هاشمی نبودم مشروح این گفت‌وگو را اینجا_ببینیم و بخوانیم👇

آقای هاشمی مرجع تقلید سیاسی من بودمن که مورد اعتماد آقای هاشمی بودم.ایشان مرجع تقلید سیاسی من بود. من ایشان را بسیار قبول داشتم و علاقه من به ایشان بسیار فراتر از روابط کاری یا روابط قوم و خویشی بود. آقای هاشمی تنها کسی بود که هرکس استاندار یا وزیر یا معاون رئیس‌جمهور بود و می‌خواست با ایشان ملاقات کند، با آمادگی می‌رفت و باز هم ممکن بود نتواند سوالات آقای هاشمی را پاسخ دهد. یعنی آقای هاشمی ایرادات و تناقضات را بسیار خوب کشف می‌کرد، مطالب را خوب گوش می‌داد و بسیار دقیق مطالعه می‌‌کرد.

*مشکلات مالی و اقتصادی حل شد، توانستید نرخ ارز را برگردانید. در همین مقطع اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه عده‌ای از کارگزاران آقای هاشمی‌رفسنجانی می‌خواهند حزبی تحت عنوان حزب کارگزاران سازندگی تاسیس کنند.اسم نداشت. قبلش یک نکته‌ای را بگویم. مجلس چهارم مجلس عجیبی برای ایران بود. باید حتماً این نقطه تاسف‌بار را به شما بگویم. اولین سند بالادستی ایران برای بازسازی، بعد از جنگ تدوین شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هزینه «جنگ با تروریسم» آمریکا به نزدیک به ۶ هزار میلیارد دلار رسیدیک گزارش جدید نشان می دهد که آمریکا تا ماه اکتبر سال جاری میلادی نزدیک به شش هزار میلیارد دلار خرج «جنگ با تروریسم» کرده است این گزارش را بخوانید 🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازگشت شماری از متهمان به همکاری با داعش به آلمان | DW | 15.11.2019دولت ترکیه شماری از افرادی را که گفته می‌شود با گروه‌ تروریستی داعش همکاری داشته‌اند به آلمان بازگرداند. حبس یا محاکمه این افراد با مشکلاتی همراه است که می‌تواند به آزادی آنان بیانجامد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تقسیم درآمد به سبک آقای دکتر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پومپئو : با مرگ بغدادی نباید از مبارزه با داعش دست برداشتمایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا نسبت به گسترش تهدید داعش در خارج از عراق و سوریه هشدار داده است. آقای پومپئو هشدار داد این ائتلاف نباید بعد از کشته شدن ابوبکر بغدادی، خلیفه خودخوانده داعش دست از کار بکشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پوتین: با ترکیه توافق کردیم که با تخلفات در مرزهای سوریه برخورد کنیمرئیس جمهوری روسیه در سخنانی گفت که با همتای ترکیه‌ای خود توافق کرده است که با هرگونه تخلفی در مرزهای سوریه برخورد کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قرار گرفتن چند شرکت در لیست سیاه آمریکا با ادعای انتقال غیرقانونی کالا به ایرانوزارت بازرگانی آمریکا بیش از ده شرکت و فرد را به اتهام حمایت مادی از فعالیت‌ها در زمینه تسلیحات شیمایی و بیولوژیک در سوریه و همچنین با ادعای انتقال کالاهای آمریکایی به ایران بدون مجوز قانونی، در لیست سیاه تجاری خود قرار داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »