پومپئو : با مرگ بغدادی نباید از مبارزه با داعش دست برداشت

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا نسبت به گسترش تهدید داعش در خارج از عراق و سوریه هشدار داده است. آقای پومپئو هشدار داد این ائتلاف نباید بعد از کشته شدن ابوبکر بغدادی، خلیفه خودخوانده داعش دست از کار بکشد.

مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا نسبت به گسترش تهدید داعش در خارج از عراق و سوریه هشدار داده است.

نشست واشنگتن اولین گردهمایی وزرای خارجه این ائتلاف در واشنگتن پس از کشته شدن ابوبکر بغدادی به دست نیروهای ویژه آمریکا است.آقای پومپئو در سخنان خود تاکید کرد که آمریکا به هدایت ائتلاف ضدداعش ادامه خواهد داد. مایک پومپئو گفت:‌ ما نمی توانیم دست از کار بکشیم. باید مطمئن شد که داعش هرگز دوباره رشد نمی کند. این کار با اجرای عدالت علیه کسانی ممکن است که سزاوار مجازت اند. اعضای این ائتلاف باید هزاران جنگجوی تروریستی خارجی که را در حال حاضر در بازداشتند به کشورهای خود بازگردانند و بابت فجایعی که مرتکب شده اند به مجازات برسانند.این سخنان در حالی بیان شد که به نظر می رسد با وجود استقبال از دستاوردهای این ائتلاف، اعضا آن درباره نحوه برخورد با اسرای خارجی عضو داعش دچار اختلاف شده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت شماری از کارکنان دولت ایران همزمان با انتقادهای روحانی از مبارزه با فساددر ادامه انتقادات چند روز گذشته حسن روحانی از رویکرد قوه قضائیه در مبارزه با فساد، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری ایران هم گفته 'این نمی‌شود که مبارزه با فساد فقط برای دولت باشد'. همزمان شماری از مقامات ارشد وزارت بهداشت و همچنین کارکنان سازمان ثبت اسناد بازداشت شدند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد دوباره روحانی از مبارزه با فساد همزمان با بالا گرفتن حملات به اوحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، امروز هم از رویکرد قوه قضائیه در مبارزه با فساد انتقاد کرد و خواست این مبارزه تبدیل به دعواهای جناحی نشود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار AFC به بازیکنان عراق قبل از بازی با ایران/ کار سیاسی نکنیدهشدار AFC به بازیکنان عراق قبل از بازی با ایران: کار سیاسی نکنید کنفدراسیون فوتبال آسیا قبل از دیدار حساس عراق برابر ایران به بازیکنان تیم ملی عراق هشدار داد که دست به هیچ حرکت سیاسی نزنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تاکید سازمان ملل بر لزوم پیروی از حکم دادگاه بین‌المللی دادگستری در رابطه با تحریم‌های ایرانواکنش سخنگوی سازمان ملل به تاثیر تحریم‌های آمریکا بر بیماران پروانه‌ای در ایران: کشورها، ازجمله آمریکا از حکم دادگاه بین‌المللی دادگستری برای رفع موانع صادر کردن دارو و تجهیزات پزشکی به ایران پیروی کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رییس جمهور از مبارزه با فساد استقبال می‌کندواعظی: *رییس جمهور از مبارزه با فساد استقبال می‌کند *برخی برآشفته شدند و این صحبت‌ها را به انتخابات مجلس یا برادر رئیس جمهور ربط می‌دهند *گفته شد که طبری ۱۶ سال فساد کرده است اما مدت‌هاست هیچ اطلاعاتی از وی نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی بخش‌هایی از هنگ ‌کنگ همزمان با ادامه درگیری‌هاتظاهرات گسترده در هنگ کنگ، برای روز سوم، بخش‌هایی از این شهر را به حالت تعطیل درآورده.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »