قرار گرفتن چند شرکت در لیست سیاه آمریکا با ادعای انتقال غیرقانونی کالا به ایران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت بازرگانی آمریکا بیش از ده شرکت و فرد را به اتهام حمایت مادی از فعالیت‌ها در زمینه تسلیحات شیمایی و بیولوژیک در سوریه و همچنین با ادعای انتقال کالاهای آمریکایی به ایران بدون مجوز قانونی، در لیست سیاه تجاری خود قرار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز،

این اقدام که از سوی اداره صنعت و امنیت این وزارتخانه آمریکایی انجام شده است، شرکت‌ها و افراد را از خریدن قطعات از شرکت‌های آمریکایی، بدون تاییدیه دولت آمریکا، منع می‌کند. این اداره 22 شرکت و فرد در بحرین، فرانسه، ایران، اردن، لبنان، عمان، پاکستان، عربستان سعودی، سنگال، سوریه، ترکیه، امارات متحده عربی و انگلیس را به لیست [سیاه] نهادهای خود افزود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جریانی خاص می‌خواهد جمهوریت نظام را در برابر اسلامیت قرار دهد/ نیازمند آرامش در کشور هستیمنماینده مردم تهران بیان اینکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی تبدیل به صدا و سیمای سلیقه ای خاص شده، گفت: انحصاری بودن این نهاد راه بر دیگر سلایق که در نظام جمهوری اسلامی تعریف می‌شوند، بسته است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صدور حکم جلب چند مدیر در کهگیلویه و بویراحمد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نظر رهبر انقلاب درباره چند همسری، دفاع عملی از حقوق زنان بودسید محمدعلی ابطحی در اینستاگرام نوشت: نظر مقام معظم رهبری در مورد حتی مستحب نبودن چند همسری از چند جهت پر اهمیت بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه: گروه‌های مذهبی و قومی را هدف قرار نمی‌دهیموزارت دفاع ترکیه اعلام کرد در جریان عملیات چشمه صلح هیچ‌کدام از گروه‌های مذهبی یا قومی هدف قرار نگرفته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خبرگزاری ایرنا on Instagram: “هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار گرفته و نهادها برای جلوگیری از ادامه وضعیت دست به کار شده‌اند. اما عدم هماهنگی میان نهادهای مختلف، باعث شده…”هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار گرفته و نهادها برای جلوگیری از ادامه وضعیت دست به کار شده‌اند. اما عدم هماهنگی میان نهادهای مختلف، باعث شده آلودگی_هوا همچنان دردسرساز باشد و در این بین، این مردم هستند که قربانی می‌شوند. تردد ماشین‌های سنگین در شب‌های ممنوعیت ورود به تهران 📸:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

گوگل به منبع بزرگی از اطلاعات بیماران در آمریکا دسترسی یافتگوگل در پی توافقی با یک شرکت بزرگ امور درمانی به منبع عظیمی از داده های شخصی بیماران در آمریکا دست یافته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »