مذاکرات وین ممکن است تا اواخر فوریه به پایان برسد/ دیدار با هیات اسرائیل درباره مذاکرات نبود

27/11/1400 04:57:00 ب.ظ

اولیانوف: مذاکرات وین ممکن است تا اواخر فوریه به پایان برسد

نماینده روسیه در مذاکرات وین گفت که این مذاکرات هنوز به زمان نیاز دارد اما نه زمان خیلی زیاد و ممکن است تا اواخر فوریه به پایان برسد. وی تاکید کرد: مذاکرات همچنان به زمان نیاز دارد اما نه به زمان خیلی زیاد.

اولیانوف همچنین ادعای رسانه های صهیونیستی را تکذیب و اعلام کرد که دیدارش با هیات اسرائیلی درخصوص مذاکرات هسته‌ای نبوده است. نماینده روسیه روز سه‌شنبه از دیدارش با چند مقام رژیم صهیونیستی خبر داد و در توییتی نوشت: امروز با همکاران اسرائیلی اعزامی از پایتخت و نمایندگی دائم آن‌ها در وین دیدار کردم. ما درخصوص مسائل مرتبط با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دیدار کردیم.

جاشوا زارکا، معاون مدیرکل وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی که به وین رفته است با رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هم دیدار کرده بود. دیدار این مقام صهیونیست با مدیر کل آژانس و نیز هیات روسیه در وین هم‌زمان با برگزاری دور هشتم مذاکرات وین مورد توجه رسانه‌ها از جمله رسانه‌های رژیم صهیونیستی قرار گرفت و گمانه‌زنی‌ها درباره تلاش این رژیم برای تاثیر منفی بر مذاکرات آن هم در زمانی که به نقطه حساس خود رسیده، بالاگرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ادامه تلاش برای رسیدن به «متن واحد» در مذاکرات وین، گفت‌وگوی وزیران خارجه ایران و بریتانیادر ادامه رایزنی‌ها در حاشیه مذاکرات احیای برجام، وزیر امور خارجه ایران پس از گفتگوهای تلفنی با وزیر خارجه روسیه و مسئول سیاست خارجی اروپا با وزیر امور خارجه بریتانیا نیز گفتگو کرد.

امیرعبداللهیان: رویکرد منطقی ایران دلیل رسیدن به این مرحله از مذاکرات استامیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و لیز تراس وزیر امور خارجه انگلیس در خصوص آخرین وضعیت گفتگوها در وین، موضوعات دوجانبه و برخی مسائل مورد اهتمام مشترک از جمله اوضاع در افغانستان و یمن تلفنی گفتگو و تبادل نظر کردند.

اعزام هیات اسرائیلی برای اطلاع از مذاکرات برجام؛ واکنش سایت نزدیک به حکومت ایران«نور نیوز»، سایت نزدیک به دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، حضور دیپلمات‌های اسرائیلی در وین را «عاملی بازدارنده» در «روند پیشرفت مذاکرات در شرایط حساس فعلی» نامید. 🍆 اینو حالا ب اون خرمغزایی نشون بدید ک با دری وری های اولیه بایدن اسکول دم تکون میدادند و ذوق مرگ شده بودندمخصوصا دیپلماتهای مدرک کیلویی یقه دکمه دار بی سواد..چقدر شما بدبختید مرگ_بر_اصل_ولایت_فقیه مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

تاکید اوکراین بر پیوستن به ناتو؛ روسیه خواستار «مذاکرات بیشتر» با غرب استرئیس‌جمهوری اوکراین در دیدار با صدراعظم آلمان گفت که اوکراین به رغم فشارهای روسیه، از تمایل خود برای عضویت در ناتو عقب‌نشینی نخواهد کرد. اگه اینطور روسیه باید چنان ادبش کنه که کمر نتونه راست کنه زن تو نیوشا بگاد هومن کونی 😂😂😂🍆🍆

آیا امکان استرداد به ایران به دلیل پرداخت نکردن مهریه وجود دارد؟

روسیه: امتناع اوکراین از پیوستن به ناتو به کاهش نگرانی‌های ما کمک می‌کندروسیه: امتناع اوکراین از پیوستن به ناتو به کاهش نگرانی‌های ما کمک می‌کند دمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد که امتناع اوکراین از پیوستن به ناتو به کاهش نگرانی‌های روسیه در مورد تضمین‌های امنیتی کمک می‌کند.