تاکید اوکراین بر پیوستن به ناتو؛ روسیه خواستار «مذاکرات بیشتر» با غرب است

25/11/1400 08:20:00 ب.ظ

رئیس‌جمهوری اوکراین در دیدار با صدراعظم آلمان گفت که اوکراین به رغم فشارهای روسیه، از تمایل خود برای عضویت در ناتو عقب‌نشینی نخواهد کرد.

رئیس‌جمهوری اوکراین در دیدار با صدراعظم آلمان گفت که اوکراین به رغم فشارهای روسیه، از تمایل خود برای عضویت در ناتو عقب‌نشینی نخواهد کرد. آقای شولتز نیز گفته است دلیل منطقی برای اعزام نیروهای نظامی روسیه به مرز اوکراین وجود ندارد و این روسیه است که باید درباره پیشنهادات ارائه شده برای امنیت اروپا مذاکره کند.

در این میان وزیر خارجه اوکراین نیز اعلام کرد که برنامه این کشور برای عضویت در ناتو تغییر نکرده است.

دمیترو کولبا روز دوشنبه با انتشار توئیتی نوشت: عضویت در ناتو هم در قانون اساسی و هم سیاست خارجی راهبردی ملی کشور که مورد حمایت اکثریت مردم است، آمده و تنها اوکراین و ناتو است که حق تصمیم‌گیری درباره آن را دارد.

بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، نیز هشدار داده است که اروپا در لبه پرتگاه قرار دارد و ولادیمیر پوتین هنوز برای عقب‌نشینی فرصت دارد. وزارت دفاع آلمان اعلام کرد که اولین واحد اعزامی این کشور برای تقویت نیروهای ناتو شامل ۳۵۰ نیروی کمکی روز دوشنبه به لیتوانی اعزام شد. headtopics.com

زن تو نیوشا بگاد هومن کونی 😂😂😂🍆🍆

اگه اینطور روسیه باید چنان ادبش کنه که کمر نتونه راست کنه

آمریکا: بیش از ۱۳۰ هزار نظامی روسیه هم‌اکنون در نزدیکی مرزهای اوکراین مستقر هستند

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

بحران اوکراین؛ بایدن در گفت‌وگو با پوتین روسیه را تهدید به «واکنش قاطع و فوری» کرددر میانه افزایش هشدارهای آمریکا نسبت به حمله «قریب‌الوقوع» روسیه به اوکراین، جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا روز شنبه ۲۳ بهمن با همتای روسی خود گفت‌وگوی تلفنی کرد. آبدارچی پوتین رو تحریم میکنن. شرایط استخدام رادیوفردا آقای جوبایدن تورا بخدا یواش تهدید کن اینطوری دشمن(روسیه)پوتین زیر شلواریش از پاش افتاد آقای بایدنت چقدر خشن هستی😅😅

پیش‌بینی بایدن؛ تهاجم روسیه به اوکراین در 16 فوریه رخ خواهد دادجو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در جریان ویدئو کنفرانس با رهبران کشورهای غربی، اتحادیه اروپا و ناتو، 16 فوریه جاری را به عنوان تاریخ حمله نظامی روسیه به گوساله اون رییس جمهور ابر قدرتی که کارش باشه پیش بینی زمان حمله .گوزو.

اینفوگرافی| نگاهی به آرایش نظامی روسیه در برابر اوکراینروسیه از زمین و دریا اوکراین را محاصره کرده است. برخی منابع خبری گزارش داده‌اند احتمال دارد همین هفته روسیه به اوکراین حمله کند. جنگ جهانی خواهد شد اگر روسیه بالای اوکراین حمله کند

جو بایدن در گفت‌و‌گو با زلنسکی بر تعهد آمریکا به تمامیت ارضی اوکراین تاکید کرد🔺جو بایدن در گفت‌و‌گو با زلنسکی بر تعهد آمریکا به تمامیت ارضی اوکراین تاکید کرد ▪️با ادامه نگرانی‌ها در مورد حمله قریب‌الوقوع روسیه به اوکراین، رئیس جمهوری آمریکا، روز یکشنبه با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، گفت‌وگو کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: نتیجه؟؟؟ حمایت بایدن از اوکراین مانند حمایت او از مردم افغانستان در مقابل خطر طالبان است. مردم اوکراین خودشان را برای هجوم به هواپیما ها برای فرار آماده کنند. سیاستمدار فَرسوده ک در بُن بست میباشد و در سیاست های داخلی و خارجی موفقیتی نداشته اَست. از گَرانی نرخ نفت و سوخت و افزایش هزینه ها و تورم تا ورود مهاجرهای غیر قانونی تا مُقابله با بلوک شرق و هَلال یاغی شیعه تا کوبا و ونزوئلاو کره شمالی👎🏻

توصیه به عشاق تایلندی: در شب ولنتاین با ماسک عشق‌بازی کنیدمدیر اداره بهداشت باروری تایلند به زوج‌های عاشق توصیه کرد پیش از عشق‌بازی در شب ولنتاین حتما تست آنتی‌‌ژنیک تشخیص کووید انجام دهند و از برقراری رابطه جنسی رو در رو و در حالت‌های چهره به چهره خودداری کنند. تو تایلند عاشق هم هست مگه؟! روزا عاشقن شبا محل کار؟!

تعلیق پروازها به اوکراین در میانه افزایش تنش با روسیه؛ آمریکا حمله در روز چهارشنبه را تایید نکردشرکت هواپیمایی «کی‌ال‌ام» از لغو کلیه پروازهای خود به اوکراین «تا اطلاع ثانوی» خبر داد. شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا نیز اعلام کرد که در حال بررسی تعلیق پروازهای خود به اوکراین است.