محکومیت سروش آبادی، شهروند بهائی به ۳ سال و ۳ ماه حبس تعزیری

30/06/1400 03:10:00 ب.ظ

سروش_آبادی, فارس

یک منبع مطلع به ایران‌وایر خبر داد که سروش_آبادی شهروند بهایی ساکن شیراز بر اساس حکمی که دادگاه انقلاب صادر کرده است به ۳ سال و سه ماه حبس تعزیزی محکوم شده است. اخبار_ایران فارس اقلیت‌های_مذهبی

۴۲روز به قید وثیقه آزاد شد.منبع مطلعی که با ایران‌وایر گفتگو کرده می‌گوید سروش آبادی به دلیل شکنجه‌های جسمی و روحی شدیدی که در دوره بازداشت متحمل شد پس از آزادی موقت تحت درمان قرار گرفته است.در۱۷فروردین۱۴۰۰، سروش آبادی برای بار دوم توسط اداره اطلاعات شیراز دستگیر شد که مشکلات ناشی از بازداشت دوم، موجب تشدید بیماری و عوارض شدید قلبی شد و هم اکنون تحت درمان قرار دارد

ادامه مطلب:
ایران وایر »

آنالیز اختصاصی بازی ایران - ولز / تغییر 180 درجه ای تیم کیروش چگونه رقم خورد ؟- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

چیکار کرده، البته بهایی‌ها جواسیس اسرائیل هستند .

پارلمان لبنان با رای‌اعتماد به دولت جدید به ۱۳ ماه خلاء سیاسی پایان دادجلسه بررسی برنامه دولت جدید و رای اعتماد به آن در پارلمان لبنان قرار بود ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی آغاز شود اما به دلیل قطع برق با حدود یک ساعت تاخیر تشکیل شد.

قهرمان «هتل رواندا» به جرم «تروریسم» به ۲۵ سال زندان محکوم شدهواداران پل روسساباگینا بر این باور هستند که پرونده او و روند رسیدگی به آن «سیاسی» است.

گشایش مرزهای آمریکا به روی مسافران واکسینه‌شده از ماه نوامبر | DW | 20.09.2021اکثر اروپایی‌ها از زمان شیوع همه‌گیری کرونا اجازه سفر به ایالات متحده را ندارند. اکنون دولت این کشور در حال برنامه‌ریزی برای ورود افرادی است که واکسینه شده‌اند. اتحادیه اروپا از این اقدام واشنگتن ابراز خرسندی کرد.

آیا چپ آلمان به ۱۵ سال حاکمیت محافظه‌کاران پایان می‌دهد؟در حالیکه نتایج آخرین نظرسنجی‌ها در آستانه انتخابات سراسری آلمان از افزایش اقبال رای‌ دهندگان به حزب سوسیال دموکرات حکایت می‌کند، نگرانی جریان‌های راست، از صدر اعظم اتریش گرفته تا هفته‌نامه محافظه‌کار واشنگتن اگزماینر از به قدرت رسیدن ائتلاف «قرمز-قرمز(سرخ)-سبز» مشهود است. چپ میاد ی گند میزنه راست میاد یه گند دیگه هیچکس دیگر جای خانم مرکل رو نمیگیره ابر انسان شریف چرا حالا چپشون؟🤭

بیست و هفت سال از بزرگترین قرارداد نفتی آذربایجان موسوم به 'قرارداد قرن' می‌گذردتوافقنامه موسوم به 'قرارداد قرن' که 27 سال پیش برای بهره‌برداری از میدان نفتی 'آذری-چراغ-گونشلی' امضا شد، مهمترین موتور توسعه آذربایجان بوده است. - خبرگزاری آناتولی

هزاران مهاجر برای رسیدن به آمریکا در رودخانه مرزی به آب زدندآنها پس از گذشتن از راه‌های دشوار به مکزیک رسیده‌ و اکنون با پای پیاده از رود مرزی ریو گرانده در شمال این کشور می‌گذرند تا به شهر دل ریو در خاک آمریکا برسند.

در شیراز، بازداشت و پس از ۴۲ روز به قید وثیقه آزاد شد.Aa پارلمان لبنان دوشنبه شب در پایان جلسه‌ای هشت ساعته به دولت نجیب میقاتی، نخست‌وزیر جدید این کشور رای اعتماد داد.دادستانی رواندا برای پل روسساباگینا درخواست حبس ابد کرده بود.افراد واکسینه‌شده از بسیاری از کشورها از جمله از اتحادیه اروپا و بریتانیا از اول نوامبر سال جاری میلادی خواهند توانست، دوباره به ایالات متحده سفر کنند.

منبع مطلعی که با ایران‌وایر گفتگو کرده می‌گوید سروش آبادی به دلیل شکنجه‌های جسمی و روحی شدیدی که در دوره بازداشت متحمل شد پس از آزادی موقت تحت درمان قرار گرفته است. در ۱۷ فروردین ۱۴۰۰، سروش آبادی برای بار دوم توسط اداره اطلاعات شیراز دستگیر شد که مشکلات ناشی از بازداشت دوم، موجب تشدید بیماری و عوارض شدید قلبی شد و هم اکنون تحت درمان قرار دارد . این در حالی است که ۱۵ نماینده به دولت جدید رای اعتماد ندادند.  📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: . قهرمان «هتل رواندا» به مشارکت در تشکیل یک گروه شورشی اعتراف کرد پل روسساباگینا، ۶۷ ساله روز دوشنبه هنگام اعلام حکم در جلسه دادگاه حضور نداشت.